Rozdział 02 Jones Rick – Schody do piekla

To nie może się dziać ze mną! Całkowita ciemność! Straszliwe krzyki!
„Och, Boże! Nie! Nie! Nie!To nie może się dziać ze mną!
Całkowita ciemność! Straszliwe krzyki!
Boże! Proszę, wydostań mnie stąd. Jestem w ogniu! Płomienie !!!  Nie!
Dym dusi! Smród palonych ciał wywraca mi żołądek.
Nie mogę znieść tego bólu!
Niech mnie ktoś stąd wydostanie!”

To jest makabryczny opis kolejnego nastolatka, który zrobił ostatni fatalny krok w dół, na wieki przeklętych schodów do piekła. Ten cymbał odkrył trochę za późno, że został zwiedziony przez kogoś, kto nienawidził go i wymyślił taki plan, którego końcem było jego wieczne cierpienie. Teraz, jego krzyki agonii o miłosierdzie są bezskuteczne. Jest za późno! Spędzi resztę wieczności, na wieki wieczne, uwięziony i w płomieniach w tym bardzo prawdziwym jeziorze ognia, bez drogi ucieczki…. zawsze! Niemniej, nadal krzyczy:

Och, Boże, przykro mi. Błagam wydostań mnie z tego ognia!
Bylem taki głupi! Dlaczego nie widziałem tego? Jakim byłem głupcem!

Gdyby ten potępiony nastolatek mógł przekazać ci wiadomość z tego miejsca cierpienia, to krzyczałby:
„Nastolatku, nie przychodź tutaj! Nie daj się ogłupić, tak jak ja! Obudź się! Opuść te schody do piekła, zanim będzie za późno!”

Jak młody człowiek może skończyć w najgorszym miejscu tortur z całego wszechświata? Bardzo prosto, postępował według starannie ułożonego planu. Krok za krokiem, prosto w dół diabelskich schodów do piekła, schodów, które zstępują wprost do nigdy nie gasnących płomieni piekła. Tragiczne jest to, że nie jest on jedynym nastolatkiem, który dostał się do tego płonącego więzienia. Miliony innych poszły jego znaczonymi krwią śladami do tego ciemnego, ognistego dołu.

Dziś, rodzice na całym świecie wołają:
Co się dzieje z naszymi dziećmi? Dlaczego one giną?

Zobaczmy to teraz.

Twój niewidzialny wróg

Dziś, nastolatki są przeżuwane i wypluwane przez potężnego wroga, o którym nawet nie wiedzą, że go mają. Nie mają żadnej szansy przeciwko niemu i jego armii. Jak owca zarzynana przez rzeźnika, miliony naiwnych nastolatków dumnie maszerują w dół tych schodów, zwiedzone przez myślenie, że wiedzą, co robią. Grupa „Megadeth” daje nastolatkom takie poważne ostrzeżenie. Ich pieśń „Goo Mourning, Black Friday” mówi:
Killer, ihntruder, homicidal man

If you see me coming, run as fast as you can

A blood-thirsty demon who’s stalking the street
I hack up my victim’s like pieces of  meat.

Morderca, intruz, morderczy człek,
Jeśli widzisz mnie, jak zbliżam się, uciekaj ile sił,

Spragniony krwi demon, dumnie kroczący ulicą,
Rąbię swoje ofiary jak kawałki mięcha.

Gdyby tylko nastolatki wiedział, co Szatan ma w swoim zapasie, zanim jest za późno. W czasie pracy z trudną młodzieżą nastoletnią, żyłem dniem i nocą z tragediami ich zniszczonego życia. Nazwiska były różne, lecz ich droga do zniszczenia zawsze taka sama. Po wysłuchaniu setek wywiadów i tysięcy dołujących historii życiowych, stało się oczywiste, że te młode życia nie zostały zrujnowane przypadkowo. Ich historie były niemal zawsze identyczne, ponieważ oni wszyscy mieli tego samego wroga (Szatana), a on zawsze wykorzystuje ten sam ściśle tajny plan. Jak długo diabłu będzie udawało się zatrzymywać nastolatków przed okryciem tego, kto stoi za sceną ich życia, knuje ich zniszczenie, to będą oni jak kaczki, siedzące i czekające w nieświadomości na odstrzał. Zanim zaczniesz drwić, przemyśl to dwukrotnie, ponieważ takiej właśnie reakcji oczekuje od ciebie Szatan. Jeśli uda mu się powstrzymać ciebie przed przyjęciem tego, co masz właśnie przeczytać, już cię ma. Nie będzie miał żadnych problemów z tym, aby cię poprowadzić tą samą drogą, co nastolatka z początku rozdziału do przypiekających płomieni piekła. Biblia daje ci słuszne ostrzeżenie mówiąc, że jesteś w trakcie duchowej walki (Ef. 6:12):

Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach
niebieskich.

Małolacie (nastolatku), Szatan ma szczegółowo ułożony plan twojego zniszczenia. On liczy na to, że będziesz na tyle głupi, abyś nie wiedział czym jest tak bardzo zajęty.  Mam nadzieję, że będziesz mądrzejszy i nie pozwolisz mu wessać ciebie do piekła. Twój wybór jest prosty. Odrzuć diabelskie kłamstwa z życia, lub przełknij je i … płoń na wieki. Możesz powiedzieć: „nie wierzę w to”, zatrzasnąć tą książkę i zapomnieć o niej, lecz któregoś dnia umrzesz i staniesz przed Bogiem. Wtedy zobaczysz, jak ten małolat z początku rozdziału, że zostałeś wykiwany. Wtedy będziesz wiedział, że Biblia ma rację, gdy mówi:

I śmierć, i piekło zostały wrzucone do jeziora ognistego; owo jezioro ogniste, to druga śmierć. I jeżeli ktoś nie był zapisany w księdze żywota, został wrzucony do jeziora ognistego.

Gorąco pragnę, abyś przeczytał tę książkę, uwierzył w to, co Biblia mówi i uciekł z wabiących schodów, które zabiorą cię do najstraszliwszego miejsca jakie kiedykolwiek powstało… i nie pozostał tam. Możesz być pewien, że diabeł zrobi wszystko, co tylko może, aby powstrzymać cię przed  czytaniem o jego najtajniejszym planie zabijania nastolatków.

Nie pozwól mu powstrzymać cię.раскрутка

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.