Rozdział 04 – Nikt nie będzie mi mówił, co mam robić! Jones Rick – Schody do piekła

Heavy metalowi muzycy rockowi, tacy jak „Twisted Sister”, wykonują teledysk zatytułowany: „We Ain't Gonna Take it” (Nie przyjmiemy tego). Na wideo, nastolatek ciągnie swego ojca za włosy przez całe mieszkanie i przepycha go przez okno na drugim piętrze. Temat tej pieśni może być podsumowany jednym słowem:

Bunt!

W rzeczywistości, przesłaniem nie tylko tej piosenki, lecz celem wielu innych rockowych grup jest bunt.

Bunt przeciwko rodzicom.
Bunt przeciwko prawu.
Bunt przeciwko szkole.
Bunt przeciwko społeczeństwu.

Przez ostatnie 25 lat, ta filozofia buntu była wpychana młodzieży, jak jedzenie w gardło wrzeszczącego dziecka. Nastolatek, który dziś poddaje się jakiemukolwiek autorytetowi jest traktowany jak stuknięty. Po prostu nie jest „cool” bo musi być posłusznym innym. Na całym świecie nastoletnia młodzież wygłasza „intelektualne” powody swojego postępowania:

Muszę robić to, co czuję, że jest właściwe.
Po prostu nie zrozumiałbyś mnie.
Jestem wystarczająco dojrzały, aby podejmować własne decyzje!

Tak często spoglądałem w oczy buntowniczych nastolatków i myślałem: „Biedny młodzieńcze. Wydaje ci się, że połapałeś wszystko, a zostałeś zwiedziony. Szatan śmieje się z ciebie, a ty nie masz najmniejszego pojęcia, co się dzieje. Robisz to, co twój duchowy mistrz (Szatan) chce od ciebie, więc może cię zniszczyć… a ty nie wiesz co się dzieje”.

Jakże smutne, jak tragiczne są tego skutki!

Widzicie, wybuch krzykliwego buntu wśród współczesnych nastolatków nie jest przypadkiem – został zaplanowany! Jest to żywotna część planu Szatana zmierzającego do zniszczenia ciebie. Czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie, gdy buntujesz się przeciwko autorytetowi (władzy) jesteś nieposłuszny poleceniom, które Bóg dał, aby chroniły cię przed wrogiem i w ten sposób otwierasz się na demoniczne zniszczenie. Posłuchaj, co Bóg mówi na temat buntu:

„Ponieważ nieposłuszeństwo jest takim samym grzechem jak czary… 1 Samuela 15:23

W Bożych oczach, buntowanie się przeciwko Jego przykazaniom jest równie złe jak czczenie Szatana. Miliony nastolatków myślą: „Nigdy nie zostanę czcicielem Szatana”, a jednak buntują się przeciwko rodzicom, nauczycielom, itd., nie wiedząc, że jest to równie niebezpieczne.

Biada przekornym synom, mówi Pan, którzy wykonują plan, lecz nie mój, Izajasz 30:1

Siedzieli w ciemności i mroku, Związani nędzą i żelazem,
Ponieważ sprzeciwili się słowom Bożym I pogardzili radą Najwyższego.
Psalm 107:10-11

Ponieważ Bóg chce ochronić cię przed złym, przekazuje ci kilka bardzo ważnych poleceń:

Bądźcie posłuszni przewodnikom waszym i bądźcie im ulegli; oni to bowiem czuwają nad duszami waszymi i zdadzą z tego sprawę; niechże to czynią z radością, a nie ze wzdychaniem, gdyż to wyszłoby wam na szkodę. List do Hebrajczyków 13:17

Podobnie młodsi, bądźcie ulegli starszym; wszyscy zaś przyobleczcie się w szatę pokory względem siebie, gdyż Bóg pysznym się sprzeciwia, a pokornym łaskę daje. 1 List Piotra. 5:5

Boże przykazania posłuszeństwa są dla waszego bezpieczeństwa, a nie po to, aby uniemożliwić wam przeżywanie radości, zostały po to napisane, abyście mogli brać udział w prawdziwej radości.

Kiedyś zadzwonił do nas pewien ojciec błagając, abyśmy pomogli jego nastoletniej córce. Gdy dziewczyna dowiedziała się o telefonie, uciekła z domu. Nie zamierzała pozwolić na to, aby jej ojciec „zrujnował” jej radość. Chciała żyć po swojemu. Przez wiele miesięcy ojciec nie słyszał o niej niczego, aż któregoś dnia zadzwonił do nas ponownie. Jego nastoletnia córka została znaleziona… zimna jak lód i martwa w kostnicy w innym, dalekim stanie.

Nic dziwnego, że Szatan tak wielki nacisk położył na bunt, jest to następny klucz do zniszczenia ciebie. Jest to jeden z największych kroków po schodach do piekła. Jeśli diabeł nie może zmusić cię do buntu to nie może cię zabić. Włącz MTV na godzinę. Jakie tam jest przesłanie? Bunt przeciwko władzy, społeczeństwu, rodzicom, niemal przeciwko wszystkiemu z wyjątkiem muzyki rockowej. Telewizja forsuje bunt, filmy forsują bunt, gdzie byś się nie zwrócił, szatańskie przesłanie jest wbijane do głowy: „Nie pozwól, aby ktokolwiek mówił ci, co masz robić! Masz swoje prawa! To twoje życie!”

Tim przełknął to kłamstwo i zaadoptował filozofię „moje życie”, gdy miał około dziewięciu lat. Im był starszy, tym bardziej zbuntowany się stawał, robił co mu się tylko podobało. Przez chwilę wydawało mu się, że mu się udało… totalna wolność. Lecz wtedy, gdy robił wszystko po „swojemu” (w rzeczywistości był pionkiem wykonującym zadanie Szatana) jego życie rozpadało się. Jego bunt „wyrzucił” go zarówno z domu jak i z każdej szkoły w okolicy. Nienawidził szefa , który mówił mu, co ma robić, więc nie mógł utrzymać się w pracy. Kiedy marzł i głodniał, zwracał się do jedynego sposobu zarabiania pieniędzy jaki mógł znaleźć: homoseksualnej prostytucji.

Jego marzenia obróciły się w koszmar, mieszkał w obleśnych, zaszczurzonych dziurach. Nigdy nie kończąca się parada pożądliwych zboczeńców przelewała się przez jego pokój, a każde obrzydliwe doświadczenie sprawiało, że czuł się jeszcze bardziej chory i nieczysty niż po poprzednim razie. Kiedy ostatnim razem słyszałem o nim, ciągle przemierzał ulice pewnego wielkiego miasta jako homoseksualna prostytutka, przebrany za kobietę. Powiedział, że boi się, że ma AIDS i wolałby umrzeć; jego życie było ruiną. Zbuntował się i robił, co chciał, lecz nie stało się tak, jak myślał, że będzie.

Nigdy tak się nie dzieje, gdy słuchasz diabelskich kłamstw!

Wiem o tym, że „poddanie się władzy” nie jest dziś popularnym przesłaniem, lecz wolę raczej powiedzieć ci prawdę i ostrzec ciebie przed miejscem do którego zmierzasz, niż nie powiedzieć nic i widzieć jak podążasz drogą Tima. Zanim powiesz: „Nigdy tego nie zrobię”, wiesz co? Tim też tak mówił.

Ostatnio zajmowałem się młodym buntowniczym człowiekiem, który stwierdził kategorycznie: „Nie zniosę nikogo, kto mówi mi, co mam robić!” Z powodu tego buntowniczego ducha został zwerbowany do okultyzmu; sataniści uwielbiają buntowniczych nastolatków. Wkrótce dowiedział się czym jest satanizm (od środka) i śmiertelnie się przeraził. Dosłownie uciekł, ratując życie. Uciekł z tego stanu mając ze sobą tylko to, co na sobie. Bunt zebrał swoje żniwo; zawsze to robi.

Młodzieńcze, byłem świadkiem tego zbyt wiele razy, aby to policzyć. Bunt zawsze prowadzi do ruiny! Za każdym razem. Bóg obiecał, że tak będzie … i On ma rację.

Jeśli masz buntowniczego ducha, to Szatan kontroluje twoje życie. Możesz być teraz dumny ze swej niezależnej, buntowniczej natury, lecz gdy się już zsuniesz w dół szatańskich, śliskich schodów, będziesz przeklinał dzień, w którym w ogóle dałeś diabłu tak wielką kontrolę nad twoim życiem.

Buntowniku, może wydaje ci się, że robisz wrażenie na swoich przyjaciołach, lecz tak naprawdę jesteś wielkim głupcem zdążającym wprost w ręce Szatana.

Będąc poddanym buntowniczej naturze, przeżyjesz wielką niespodziankę. сео оптимизация сайта в поисковых системах

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.