Rozdział 10 – D&D Czy tylko gra? Jones Rick – Schody do piekla

Dzisiaj diabeł używa wielu różnych sposobów, aby wykiwać młodych ludzi i sprowadzić ich na szybką drogę w dół, po schodach do piekła. Jednym z najbardziej niebezpiecznych i najbardziej rozpowszechnionych narzędzi jest jego gra fantasy „Dungeons and Dragons”. Miliony młodych ludzi nieświadomie bierze udziału w prawdziwej okultystycznej praktyce i otwiera drzwi demonom do swoich wnętrz przez tą pozornie niewinną grę. Do czasu, gdy się zorientują, że zostali pochwyceni, jest już za późno. Już zrobili ostatni krok na schodach do piekła i są witani przez buchające ognie.

Oto kilku, którzy widzieli z pierwszej ręki czym jest rzeczywiście piekło, ponieważ popadli w to niebezpieczne zwiedzenie:

Daniel (16) i jego brat Stephen (14) zmarli razem w D&D „morderstwo-samobójstwo”. Stephen strzelił i zabił swego brata, a później skierował broń na siebie.
Władze są przekonane, że ich śmierć była powiązana z D&D. Detektyw lokalnej policji, który zajmował się tą sprawą, doszedł do takiego wniosku dotyczącego tej brutalnej śmierci:

„Nie pozostają żadne wątpliwości, że gra D&D kosztowała ich życie.”

Zamordował czworo ludzi

Daniel osiadł w celi więzienia w Kansas, po kryminalnej zabawie, po której pozostało czworo zabitych i następnych czworo rannych. Gdy odwiedził go w celi reporter i zapytał o motywy tego zabójstwa, powiedział:
„Słyszałeś kiedykolwiek o Dungeon and Dragons? To ma bardzo wiele wspólnego ze mną” i dodał: „To nie jest tylko gra, jest to coś znacznie bardziej głębokiego niż gra planszowa”

Młodzian powiedział również, że ma pięciu kolegów, którzy są obecnie „uwięzieni za to samo, co on” (z powodu gry).

Emerytowany policjant, który wykłada policjantom temat okultyzmu powiedział, na temat D&D że: „…przypuszcza się, że jest to gra planszowa, lecz dzieciaki grają w nią o swoje życie na ulicach.”

Udusił dwoje dzieci

Tytuły gazet głosiły: „Chłopiec zmuszony do zabicia”. 14 letni chłopiec, który „uwielbiał grę fantasy Dungeon and Dragon” przyznał się do uduszenia 9 letniej dziewczynki i swego 11 letniego brata. Pod hipnozą młody morderca przypomniał sobie widok chłopca: „z liną owiniętą na krtani, purpurowego, krwawiącego, walczącego o życie, padającego na podłogę”.
Lekarz lokalnej kliniki psychiatrycznej po zbadaniu stwierdził, że młody morderca: „miał nagłą obsesję (miły sposób powiedzenia „opanowany przez demony”) zabicia”. Psychiatra przyznał, że chłopiec nagle dostał „obsesji, aby zabijać”. Zgodnie z zeznaniem, zabijał chłodno, jakby było widzem, bez żadnych uczuć”.

Co się stało? Jak mogło 14 letnie dziecko zabić dwoje młodszych dzieci z zimną krwią bez powodu i bez żadnych uczuć? Proste, grał w Dungeons and Dragons przez półtora roku a od pięciu miesięcy był mistrzem. Poprzez D&D demony weszły w niego i doprowadziły go do popełnienia morderstwa. Czy zwróciłeś uwagę, że dostał „obsesji na punkcie” zabijania? To nie jest opis normalnego (czy nawet nienormalnego) 14 latka, lecz jest to opis chłopca opanowanego przez demony.

Gazety donosiły, że młody zabójca dzieci powiedział, że czuł się w czasie zabijania jak „widz”. Jest tak dlatego, że był nim. To złe demony Szatana chciały zabić ten niewinne dzieci, a nie chłopiec. Ponieważ całkowicie kontrolowały go, doprowadziły go tego morderstwa. Był po prostu ludzkim naczyniem, którego demony użyły, aby zabić jeszcze dwa cenne istnienia. Ten biedny chłopiec był rzeczywiście tylko widzem, lecz ponieważ dał się zwieść, będzie cierpiał z tego powodu przez całe życie.

W jaki sposób demony weszły do niego? Poprzez D&D. Ta gra ma ostateczny, lecz dobrze ukryty cel. Gdy gracze zaczynają czcić nowe bóstwo (Szatana) i prosić o pomoc w grze nowe postaci (demony), robią dokładnie to, co robią prawdziwi czciciele Szatana, tylko po prostu gracze nie zdają sobie z tego sprawy. Na całym świecie młodzież i dorośli otwierają poprzez grę D&D drzwi demonom, aby weszły do ich ciał. Serce łamie fakt, że nie mają najmniejszego pojęcia co się z nimi dzieje.

Jeśli jesteś graczem D&D, to wiedz, że Szatan ma w planie to samo, co opisaliśmy powyżej. Zanim powiesz, że tobie to się nigdy nie zdarzy to zastanów się czy ktokolwiek z tych nastolatków pomyślał kiedykolwiek, że stanie się zimnym mordercą mając ciągle lat naście? Szatan zwiódł cię, podobnie jak tamtych. Jesteś na schodach do piekła i nawet nie wiesz o tym. Taki stan Szatan chce utrzymywać jak najdłużej.

Mówisz: „Nie wierzę, że D&D ma cokolwiek wspólnego z Szatanem i religią”. To skierujmy się na 25 stronę do paragrafu trzeciego „Bóstwa i półbogowie i zobaczmy, co D&D mówi sama o sobie:
Służenie bóstwu jest ważną częścią D&D i wszyscy gracze powinni mieć swego boga patrona.

Zaskoczony graczu! Zgadnij jakiemu bóstwu służysz? Szatanowi! Lista zwiedzonych ofiar tej śmiertelnie demonicznej gry nie kończy się nigdy:

Samobójstwo

16 letni, aktywny gracz D&D strzelił sobie w serce w godzinę po tym, jak przekleństwo D&D zostało na niego rzucone w czasie gry w szkole (średniej).

Zamordował ojca

17 letni chłopiec z Winsconsin zamordował swojego przybranego ojca, gdy ogarnęła go „obsesja” (znowu to samo słowo) grania w D&D. W czasie rozprawy sądowej okazało się, że grał po kilkanaście godzin dziennie” i osiągnął „wysoki stopień biegłości”. Trzy miesiące przed morderstwem napisał do jednego ze swoich kolegów grających w D&D, że chyba będzie to jego ostatni list, „ponieważ prawdopodobnie będę w więzieniu za morderstwo pierwszego i drugiego stopnia i podpalenie. To nie jest żart”

W książce pt.: „Nikt nie śmie nazwać tego czarami”, dr Gary North opisuje D&D jako:…najskuteczniejszy, najpiękniej opakowany i najgruntowniej dociekliwy wstęp do okultyzmu napisany w dziejach człowieka.

Pamiętam rozmowę ze zdesperowanym chłopcem, który miał za sobą kilka lat grania w D&D. Choć na początku traktował to jako zwykłą grę, nie pozostał długo na tym poziomie. Aby móc iść do przodu w grze poprosił „stworzenia” z D&D o pomoc w zwycięstwie. Nie miał pojęcia, że te stworzenia to są rzeczywiste demony. Gdy poprosił je, aby przyszły do niego i mu pomogły, nieświadomie zapraszał rzeczywiste demony do wejścia w niego. W miarę jak się coraz bardziej zagłębiał w grę, zaczął ogarniać go strach i ostatecznie złapał się na tym, że stał się czymś znacznie więcej niż się spodziewał i właśnie wtedy zdecydował się porzucić „grę”.
Gdy zaczął rozmawiać o zaprzestaniu dalszej gry, pojawiły się w jego głowie głosy. Demony zagroziły mu, że go zabiją jeśli przestanie grać. Kiedy ostatni raz temu widziałem go, przyznał, że został opanowany przez demony przez D&D, wyznał również, że teraz demony kontrolują całe jego życie. Był przerażony! Bał się tego, że dalsze trwanie przy grze doprowadzi go do śmierci i że próby wyjścia spowodują to samo nieszczęście. Gdyby tylko wiedział o tym wszystkim wcześniej, zanim pozwolił na to, aby jego koledzy namówili go do grania w D&D pierwszy raz. Szatan liczył na jego ignorancję i wygrał.

On liczy również na twoją nieświadomość

Oficjalne śledztwo

Aby przekonać się, czy autentyczne materiały okultystyczne są wykorzystywane w grze D&D sieć telewizyjna CBN wynajęła detektywa do zbadania tej sprawy. Wystąpił on w telewizji CBN w wywiadzie razem z byłym pracownikiem firmy, która produkuje D&D, aby ogłosić swoje odkrycia.
Doszli do wniosków, że D&D rzeczywiście zawiera autentyczne materiały okultystyczne. Rytuały, zaklęcia magiczne, czary, imiona demonów itd., wszystkie były
autentyczne. Powiedzieli, że imiona demonów i diabłów użyte w nowej książce D&D, pojawiają się w Biblii.

Wnioski z tego badania powinny wywołać dreszcze na ciele każdego grającego w D&D nastolatka. Odkryli, że D&D „nie jest fantazją”.

Strzelił sobie w głowę

Rodzice 17 letniego chłopaka obserwowali jak ich syn wzywa demony D&D kilka chwil przed tym, gdy odebrał sobie życie strzelając w sobie w głowę.

Samobójstwo przez erotyczne powieszenie się

Zanim skończył swoje życie, 18 letni chłopak z Marion w Ohio, został zauważony jako „opanowany (oto pojawia się znowu) przez grę, jakby ją odgrywał swoim życiem. Jeszcze jedna, ostatnia, charakterystyczna historia.

Zamordował oboje rodziców i sprzedawcę

Sean, 17 letni został uznany za winnego morderstwa pierwszego stopnia za zastrzelenie swoich rodziców i sprzedawcy sklepu spożywczego. Prawdopodobnie zastrzelił sprzedawcę, aby zobaczyć jak to jest, po czym zabił swoich śpiących rodziców po to, żeby mógł robić, co mu się podoba. Po ogłoszeniu wyroku Sean powiedział reporterom, że chciałby ostrzec innych młodych ludzi przed satanizmem, okultyzmem oraz D&D:
„Chciałbym ostrzec nastolatków, którzy są tutaj. To nie jest sposób. To nie jest sposób. Jezus jest jedyną odpowiedzią, która istnieje… i już czas, aby nastolatki tutaj w Ameryce poważnie traktowały Jezusa. Już jest czas”.

Sean powiedział, że nie pamięta tego, że zabił rodziców.
Kochałem moich rodziców – krzyczał. A jeśli coś takiego – satanizm i Dungeons and Dragons mogło spowodować, że coś takiego zrobiłem. Myślcie, ludzie, myślcie.

Gdy już raz został do okultyzmu skierowany przez D&D, to jego satanistyczne wierzenia spowodowały, że rekrutował swoich kolegów do tworzenia sabatu, picia krwi w czasie rytuałów i składania przysiąg w przymierzu krwi, że będą „służyć wyłącznie Szatanowi”. Zgodnie z oficjalnym sądowym świadectwem, Sean, doświadczony gracz D&D, powiedział koledze, że w czasie, gdy modlił się do Szatana, widział latające demony.

W czasie ogłaszania wyroku adwokat przeczytał zalany łzami list matki, napisany na krótko przed tym, gdy jej syn brutalnie ją zamordował. Pisała w nim o tym, że go kocha i pragnie mu pomóc. Fragment tego listu był taki:
„Mój synu, mój synu, widzę tak wiele bólu, tak wiele gniewu. Jak mogę Ci pomóc?”

Sean płakał słysząc te słowa. Co się stało. Dwoje rodziców kochających swego syna i syn kochający swoich rodziców. A jednak brutalnie przestrzelił ich głowy w czasie snu… zupełnie bez przyczyny. Dlaczego?

Stało się tak, ponieważ gra D&D otworzyła demonom wejście do ciała tego niczego nie spodziewającego się nastolatka, co doprowadziło go do pełnego uwielbienia Szatana. Wtedy demony, mając pełną kontrolę nad nim, doprowadziły go do zamordowanie dwojga ludzi, którzy kochali go bardziej niż ktokolwiek inny.

Jakaż tragedia! Swymi własnymi słowami, Sean, przyznaje, że to wszystko zostało spowodowane przez udział w D&D. Wielu nastolatków popełniło samobójstwa, gdy ich bohater D&D zginął. Inni zamordowali przyjaciół, rodziców czy jeszcze kogoś innego, ponieważ grali w „grę”. Gwałty, tortury i niewypowiedziane obrzydliwości, i chore przestępstwa również są łączone z D&D.

Nastolatku, zanim przystąpisz po raz pierwszy do gry w D&D zapytaj siebie samego:
Czy chcę zaprosić rzeczywiste demony do mojego życia tak, aby zrobiły mi to, co zrobiły Seanowi i innym, o których mówiliśmy.

D&D jest jedną z najbardziej przebiegłych taktyk Szatana, prowadzących długą defiladę niczego nie spodziewających się dusz w dół schodami do piekła.

Jeśli chcesz trzymać się z daleka od tych śmiertelnych schodów, unikaj D&D!

сео компания

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.