Rozdział 12 – Samobójstwo nie jest rozwiązeniem! Jones Rick – Schody do piekła

Czy kiedykolwiek myślałeś już nad odebraniem sobie życia? Jeśli tak, to możesz być pewny jednej rzeczy…
… Szatan i jego demony pracowały nad tobą.

Jasne i proste – diabeł chce twojej śmierci! Radośnie wyczekuje i chichocze od do ucha do ucha, tylko myśląc o tym, jak twoje ciało ześlizguje się w wieczne płomienie piekła.
A on chce, aby to się stało… teraz!

Niemniej, nie jesteś też jedyną młodą osobą, której śmierci pragnie, statystyki samobójstw wśród nastolatków biją w niebiosa. Diabelski plan działa doskonale. Najpierw wprowadza demony do wnętrz nastolatków przez muzykę rockową, narkotyki i inne środki, po czym, krok po kroku, bezradna młodzież jest wleczona w dół na dno szatańskich schodów. Następnie demony prowadzą ich do próby samobójczej. Bez względu na to, co słyszałeś o samobójstwie, musisz zrozumieć jedno: jest to ostatni stopień na schodach do piekła i prowadzi wprost do wiecznego potępienia.

W czasie mojej pracy z trudną młodzieżą słyszałem o wielu nastolatkach, które popełniły samobójstwo czasami z zupełnie bezsensownych powodów:

  • Jedna z notek zostawionych przez młodego samobójcę mówiła, że zabił się, ponieważ problemy z trądzikiem, były czymś więcej niż on mógł znieść.
  • Następny nastolatek wyjął pistolet z szuflady i przestrzelił sobie głowę, ponieważ zerwała z nim dziewczyna.

Lista jest bardzo długa. Oczywiście, nikt zdrowo myślący nie zabił by się mając takie powody. Zatem, dlaczego? Skąd bierze się ten ogromny wzrost liczby samobójstw wśród młodzieży w ciągu ostatnich kilku lat? To demony prowadzą nastolatków do tego, aby odebrały sobie życie… i ci biedni młodzi ludzie nie mają pojęcia, kto w nich ugodził.

Reklamy

Następnym powodem tak radykalnego wzrostu liczby samobójstw nastolatków jest ogromne rozpowszechnienie reklam. Na każdym miejscu, gdziekolwiek się nie obejrzysz, Szatan reklamuje samobójstwo, jako rozwiązanie problemów młodych ludzi.

Piosenka Ozzy Osbourn”a „Suicide Solution” (Samobójcze rozwiązanie) nie została napisana przez przypadek. Każde jej słowo pochodzi bezpośrednio od złego mistrza Ozziego. Pewien nastolatek przestrzelił sobie głowę po wielokrotnym przesłuchaniu niebezpiecznego, marszu demonicznej śmierci Ozziego. Ta piosenka ciągle była odtwarzana, gdy policja znalazła ciało. Wiele rockowych piosenek mówi łatwowiernym nastolatkom, że samobójstwo jest odpowiedzią na ich problemy. Jeden chłopiec dał radę; drugi ocalał, lecz bez twarzy.

Przeczytaj ten satanistyzny tekst pochodzący z „Suicidal Tendencies” (Samobójcze Skłonności):

Samobójczy krach Suicidal Failure

Ojcze, przebacz mi
Bo nie wiem, co robić
Próbowałem już wszystkiego
Teraz zostawiam to tobie
Nie chcę żyć
Nie wiem dlaczego
Nie mam powodu
Po prostu chcę umrzeć.

Pamięć jutra (Memory of tomorrow)

Masowy głód, zatruta woda
Zniszczone miasta, psujące się ciała
Zabiję się.
Raczej wolę umrzeć.
Gdybyś mógł zobaczyć przyszłość
Wiedziałbyś dlaczego.

Samobójstwo jest alternatywą (Suicide’s An Alternative)

Mam dość ludzi – nikt nie jest prawdziwy
Mam dość lasek – wszystkie to dziwki
Mam dość ciebie – jesteś zbyt elegancki
Mam dość życia – ono wysysa
Chory i zmęczony – i nikogo to nie obchodzi
Mam dość siebie – nie chcę żyć

Mam dość siebie – zamierzam umrzeć.

AC/DC wstawia samobójstwo w swojej piosence „Shoot To Thrill” (Strzelaj dla dreszczu emocji). W końcu co najmniej jeden fan potraktował poważnie ich radę. Nastolatek strzelił i zabił się, odtwarzając tą piosenkę na walk-manie.

Piosenka Blue Oyster Cult „Don’t Fear The Reaper” (Nie bój się żniwiarza) mówi nastolatkom, że nie należy się bać śmierci i piekła:
Chodź baby (nie bój się żniwiarza)

Weź moją rękę baby (nie bój się żniwiarza)
Będziemy mogli latać (nie bój się żniwiarza)

Jest wiele sposobów, którymi Szatan posługuje się, aby wepchnąć swój ulubiony produkt:

TV jest następnym z jego ulubionych wyjść. Piosenką przewodnią długiej serii występów zespołu MASH była „Sucide Is Painless” (Samobójstwo jest bezbolesne).

Również filmy pokazują tą samą reklamę. W produkcji „Better Off Dead” główny bohater usiłuje znaleźć nowe sposoby na zabicie siebie samego. Za każdym razem, gdy pojawia się problem, jego odpowiedzią jest próba samobójcza. Choć miało to być w zamiarze śmieszne, wątpię czy rodzice, których nastolatki odebrały sobie życie, postrzegały to jako humor.

Cieszę się, że się nie udało

Jest jeszcze jeden pewny dowód na to, że niemal wszystkie samobójstwa nastolatków są wywoływane przez demony. Prowadziłem sesje porad z setkami nastolatków, którzy usiłowali skończyć ze wszystkim. Nie jestem w stanie powiedzieć wam ile razy słyszałem takie historie jak:
„Jak tylko połknęłam pigułki zdałam sobie sprawę z tego, że nie chcę umrzeć. Nie mogłam uwierzyć w to, co zrobiłam. Zaczęłam walkę o życie”.

Myślałem, że chcę skończyć z tym wszystkim, lecz zaraz po nacięciu sobie nadgarstków, robiłem wszystko, co tylko możliwe, aby zatrzymać krwawienie. Wiedziałem, że nie chcę umierać”.

Co się stało? Demony mieszkające w młodym człowieku doprowadziły go do próby zabicia siebie. Samobójstwa chcą demony, a nie młody człowiek. Gdy już próba samobójstwa zostaje podjęta, nastolatek zdaje sobie sprawę z tego, co się stało i natychmiast zaczyna walkę o życie. On nie che umierać.

Jeszcze jeden typowy przykład:

Carol nie była w stanie więcej wytrzymać. Jej rodzice byli obłożnie chorzy, narkotyki zaciemniały jej myślenie i zmieniały jej życiowe motywacje. Nienawidziła mieszkania w tym domu, lecz nie miała się dokąd udać, właśnie zerwała z chłopakiem i czuła się bardzo samotnie, a depresja miażdżyła ją. Stopnie w szkole drastycznie obniżyły się, spadła na nią zasłona ciemności, odpychając od niej wszelkie światło. Pod tą presją była już gotowa wybuchnąć. Zanim przełknęła ostatni łyk, wróciła do świadomości.
– Co też zrobiłam? Nie chcę umierać! – krzyczała.
Chwyciła za telefon i wezwała ambulans:
– Pomocy! Umieram! Proszę, przyjedźcie szybko!

Czy ta dziewczyna rzeczywiście chciała umrzeć? Nie! To Szatan chciał jej śmierci, aby zrobiła ostatni krok na schodach do piekła i do płonących ogni.

Nie ma drugiej szansy

Bill nie był szczęśliwy. Gdy zdecydował się zakończyć swoje życie, zakradł się z pistoletem do swojej sypialni. Załadował go, wsadził sobie do ust i nacisnął spust. Nie miał już drugiej szansy. W ciągu kilku sekund części jego ciała znalazły się rozrzucone po całym pokoju, a co gorsze poszedł prosto do piekła, gdzie będzie płonął na wieki.

Pamiętam taśmę wideo, na której widać było chłopca, który usiłował zabić się podobnie jak to zrobił Bill. Pomimo, że wsadziło sobie lufę pistoletu do ust i odstrzelił sobie kawał twarzy, nie zginął – teraz ostrzega nastolatków mówiąc, że samobójstwo nie jest rozwiązaniem.

Posłuchajcie, samobójstwo nie jest, powtarzam, nie jest rozwiązaniem waszych problemów. Gdy myśli o samobójstwie skradają się w twoim umyśle to nie ma żadnych wątpliwości, że Szatan i jego złe demony usiłują strącić cię z ostatniego stopnia schodów do piekła, abyś zrobił ostatni fatalny krok. Bez względu na to, jak bolesne są twoje problemy, są one niczym w porównaniu z wiecznymi torturami, które czekają na ciebie w piekle. Nie pozwól na to, aby oszukał cię Szatan. Samobójstwo nie rozwiąże twoich problemów, lecz zapieczętuje twoją zgubę w piekle.

раскрутка

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.