Rozdział 13 – Uwielbiania Szatana: ostateczne zwiedzenie. Jones Rick – Schody do piekła

Najbardziej Szatan musi się naśmiewać z tych wszystkich nastolatków, których na całym świecie sprowadził oszustwami do udziału w grupach oddawania mu czci. Nie jest to tajemnicą, że cześć dla Szatana rozpowszechnia się jak narkotyki na koncertach rockowych. Setki tysięcy nastolatków dobrowolnie biorą udział w satanistycznych sabatach. Przy obietnicach mocy, sławy i przyjaciół młodzi ludzie przyrzekają oddać swoje życie na całkowitą służbą Szatanowi. Oto kilka wabiących ofert jakie możesz usłyszeć, gdy pracownicy Szatana próbują przekonać cię, abyś przyrzekł swoje posłuszeństwo ich mistrzowi:

 • Możesz mieć każdego chłopaka czy dziewczyną, kogo zechcesz.
 • Możesz mieć każdy narkotyk i pieniądze jakich zapragniesz.
 • Możesz stać się najpopularniejszą osobą w szkole.
 • Możesz uzyskać władze do kontrolowania innych ludzi.
 • Cokolwiek twoje małe serce zapragnie, możesz to mieć.

Brzmi wspaniale, prawda? Właśnie dlatego setki tysięcy nastolatków oddaje swoje życie Szatanowi.

Zapomniałeś mi o tym powiedzieć

Lecz jest inna strona oddawania czci Szatanowi, którą twój wróg trzyma w głębokiej tajemnicy dopóki nie przekroczysz progu z poza którego nie ma już powrotu. Gdy już zostaniesz zwerbowany to pierwszym zadaniem Szatana jest wprowadzenie do twojego wnętrza demonów, a gdy to się stanie, przyjęcie skończone. Teraz już znalazłeś się w pułapce! Nie możesz wyjść, nawet jeśli chcesz. Jesteś bezsilny i nie możesz pomóc sobie samemu. Teraz Szatan ma już nad tobą całkowita kontrolę. Teraz możesz tylko stać i bezsilnie patrzeć na nieszczęścia i agonię jaką ci zgotował twój zły mistrz. Przyjrzyjmy się kilku nastolatkom i zobaczmy jak zmieniła ich cześć oddawana diabłu, po tym, gdy uwierzyli w diabelskie kłamstwa i przysięgli służyć tylko jemu:

W stanie Montana czciciel Szatan pchnął pewnego mężczyznę 27 razy, odciął mu ramiona i nogi, wyciął jego serce i zjadł. Kiedy go aresztowano, miał jeszcze w kieszeni jeden palec ofiary.

W stanie Massachussetts, grupa kultowa Szatana zabiła 20 letnią kobietę, odcięli jej palce nacięli jej krtań, odrąbali głowę i kopali nią wokół, po czym lider odbył stosunek seksualny z tym okaleczonym ciałem bez głowy

Zastanawiam się dlaczego sataniści nigdy nie wspominają o tego typu działalności potencjalnym członkom, zanim oni przystąpią do grupy. Oto jeszcze kilka przykładów:

Wzorowi uczniowie, nastolatki z Ontario, ze średniej szkoły w stanie Kalifornia, zaplanowali, krok po kroku, jak pozbyć się swoich rodziców. Krokiem 10 było złożenie „ostatecznej ofiary”. Ciała rodziców miały zostać pokrojone i podane psom na pożarcie, po czym psy miały być poświęcone na ofiarę

17 letni chłopiec został przywiązany do łóżka jako część satanistycznego rytuału. Czterech czcicieli Szatana wylało na niego płyn do zapalniczek, przyczepiło taśmą petardy do jego ciała i oddawało na niego mocz cytując satanistyczna szantę, po czym bezbronny młody człowiek został podpalony. Sataniści nagrali wszystko na taśmę, aby „cieszyć się” tym jeszcze później wiele razy

Po zaprzysiężeniu swojej wierności Satanowi, Richard Ramirez ruszył w życie, które bardzo podobało się jego mistrzowi. Był aresztowany i skazany wraz z czternastoma innymi brutalnymi mordercami i 54 zbrodniarzami, włączając w to napady seksualne, rabunkowe i włamania. W zatłoczonej sali sądowej w czasie rozprawy dumnie błysną pentagramem (satanistyczny symbol) i krzyknął: „Heil Szatan”.

To jeszcze nie wszystko

Jest jeszcze wiele innych działań wymaganych od satanistów, o których oni zapominają wspomnieć, gdy rekrutują cię do uczestnictwa. Czciciele szatan są zmuszani do picia takich rzeczy jak mocz i krew. Dokonują w czasie swych rytuałów różnorodnych krwawych ofiar ze zwierząt, a ich ulubionymi ofiarami są dzieci – im młodsze tym lepsze. Jeśli jesteś dość mądry to zdasz sobie sprawę z tego, że potrzebują około 50.000 – 60.000 ofiar co roku. Kiedy już raz przystąpisz, możesz po prostu zgłosić się na „ochotnika”.

Lisa Levitt Ryckman pisze o satanizmie nastolatków następująco:

Największą rzeczą jakiej możesz dokonać w satanizmie to zabić samego siebie. Jest to najwyższe uznanie złożone Szatanowi.

Oczywiście, jest to najwyższy haracz złożony Szatanowi, wypełnia on jego ostateczny cel, którym jest doprowadzenie cię oszustwami do zrobienia ostatniego kroku na schodach do piekła, abyś na wieki płonął razem z nim w jeziorze ognia.

W Nowej Zelandii tytuły na pierwszych stronach gazet donosiły: „Trzech fanów rocka zginęło w „diabelskiej” grupie”. Młodzi ludzie, którzy wielbili satanistyczne grupy takie jak „Sisters of Mercy” i „Jezus and Mary chain” zabili się w kultowym rytuale samobójczym:

16 letni chłopiec przestrzelił sobie głowę strzelbą 0.22. Dwóch innych zmarło w samochodzie wypełnionym spalinami

Nie daj się zwieść (oszukać)

Dlaczego nastolatek miałby (czy nawet dorosły w tym przypadku) brać udział w grupie, która prowadzi tego typu działalność? Z jednej bardzo prostej przyczyny…. ponieważ zostali straszliwie zwiedzeni. Dziś, Szatan zwodzi i niszczy nastolatków jak nigdy dotąd. Przełykają jego kłamstwa i ślepo podążają jego przepełnionymi agonią śladami, służąc temu, który planuje ich wieczne potępienie. W czasie, gdy oni poszukują wypełnienia napełnionych pożądliwością reklam Szatana, ich życie ulega zniszczeniu. Gdy śnią im się wielkie marzenia, zataczają się i ześlizgują coraz bliżej i bliżej do czerwonych, przypiekających płomieni.
Posłuchajcie, Szatan obieca wam cały świat i będąc szczerym, jest wiele rzeczy, które on faktycznie może wam dać. Lecz pamiętajcie o tym, że te materialne rzeczy nigdy nie będą warte ceny, która przyjdzie wam zapłacić za nie, zarówno w tym życiu, jak i wtedy, gdy będziecie na wieki płonąć w piekle.

Skazany na piekło

Z powodu swej pychy i buntu przeciwko Bogu, Szatan został skazany na spędzenie wieczności w jeziorze ognistym jeszcze przed stworzeniem świata. Spójrz na to, co powiedział Wszechmogący (Iz 14:12:15):

O, jakże spadłeś z nieba, ty, gwiazdo jasna, synu jutrzenki! Powalony jesteś na ziemię, pogromco narodów! A przecież to ty mawiałeś w swoim sercu: Wstąpię na niebiosa, swój tron wyniosę ponad gwiazdy Boże i zasiądę na górze narad, na najdalszej północy. Wstąpię na szczyty obłoków, zrównam się z Najwyższym. A oto strącony jesteś do krainy umarłych, na samo dno przepaści.

Ostatnim przystankiem Szatana jest piekło… i nie będzie to impreza (Obj. 20:10):

A diabeł, który ich zwodził, został wrzucony do jeziora z ognia i siarki, gdzie znajduje się też zwierzę i fałszywy prorok, i będą dręczeni dniem i nocą na wieki wieków.

Szatan wie o tym, dokąd zmierza i wie o wiecznym potępieniu jakie czeka tam na niego. Teraz więc chce przekonać każdego, kogo tylko może (włączając w to ciebie), abyś poszedł za nim do tego miejsca cierpienia. On postara się o to, abyś uwierzył w dowolne z jego kłamstw, jakimi tylko może cię zwieść, abyś był jego współlokatorem w piekle na zawsze.

 • Jeśli będzie mógł sprawić, abyś uwierzył, że będziesz rządził z nim tutaj, to zrobi to.
 • Jeśli będzie mógł sprawić, abyś uwierzył, że tak naprawdę to piekło nie istnieje, to właśnie to sprawi.
 • Jeśli będzie mógł cię przekonać, że piekło jest wspaniałym miejscem, to taka będzie jego taktyka.

Szatan zrobi wszystko co tylko możliwe, aby powstrzymać cię przed uwierzeniem w prawdę i jej przyjęciem. A prawda jest taka: Szatan nienawidzi cię z ogromną pasją! Jego jedynym pragnieniem jest usłyszeć twoje bolesne krzyki, gdy będziesz wspólnie z nim torturowany płonącymi płomieniami piekła.

Ojciec kłamstwa

Diabeł zawsze był mistrzem zwodzenia i mistrzem kłamstwa. Spójrz na to, co Biblia mówi na jego temat (Jn 8:44):

Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

(Obj. 12:9)

I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.

Szatan zawsze był dobry w składaniu kwiecistych obietnic lecz na końcu te same ogniste płomienie czekają jego i wszystkich tych, którzy zdecydowali chodzić jego złymi drogami.

Proszę! Nie daj się zwieść!

Jest tylko jeden powód, dla którego Szatan chce, abyś mu służył. Chce wprowadzić swoje demony do twojego wnętrza, aby cię następnie używać do realizowania swoich chorych planów i ostatecznie zabić cię, pozostawiając cię, abyś na wieki płacił cenę. Przestań wierzyć w diabelskie kłamstwa, on nie ma nic dobrego do zaoferowania ci. Nie bądź głupi, spójrz ponad jego fałszywymi obietnicami i zobacz czym naprawdę jest oddawanie czci Szatanowi.

 • Jeśli łykanie moczu i krwi nie jest dla ciebie atrakcyjne to trzymaj się z dala od tego okultyzmu.
 • Jeśli kopanie w kółko odrąbanej głowy nie jest dla ciebie zabawnym pomysłem, trzymaj Szatana daleko od siebie.
 • Jeśli jedzenie ludzkiego serca nie jest idealną przekąską dla ciebie, unikaj satanizmu jak plagi.
 • Jeśli nie chcesz smażyć się w piekle na zawsze, (domyślasz się…)

раскрутка

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.