Rozdział 14 – Ostatni stopień tych schodów Jones Rick – Schody do Piekła

Już tam niemal byłeś!
Osiągnąłeś już ostatni stopień na schodach do piekła. Diabeł przez cały czas używa ciebie, teraz jest czas na to, aby wrzucić cię do płomieni ognistych.

Zbliżasz się do przeżycia takiego horroru, o jakim nigdy nie pomyślałbyś, że w ogóle jest możliwy. Twoje zdumione oczy będą oglądać tańczące, żółte płomienie i gęsty czarny dym bijące w górę. Wywracający wnętrzności smród płonących ciał, będzie powodował pragnienie wymiotów. W twoich uszach będzie brzmieć rozdzierający gardła wrzask milionów przypiekanych skwierczącymi płomieniami.

I nie ma stamtąd ucieczki …. nigdy!

Jesteś teraz bardzo bliski zepchnięcia w te ogniste płomienie piekła. Podobnie jak ci wszyscy, którzy tam już są, będziesz wrzeszczał w agonii, będziesz błagał o śmierć, tylko po to, aby zakończyć ból, lecz nigdy nie umrzesz. . . a ból nigdy nie przeminie. Uwierzyłeś w diabelskie kłamstwa, a teraz jest czas na zapłatę. Najstraszniejsze miejsce w całym wszechświecie ma stać się twoim domem. Witamy w piekle.

„Teraz widzę wyraźnie” – krzyczysz. – Gwiazdy rocka okłamywały mnie. Oni mnie oszukali, byłem tak głupi. Gdybym tylko posłuchał.. Nigdy nie powinienem był…”

Lecz już jest za późno! Na wieki wieczne będziesz wrzeszczał pełnym agonii, mrożącym krew w żyłach głosem i nie będzie miało żadnego znaczenia to, że twoi rockowi bogowie smażą się tuż obok ciebie

Byłeś ostrzegany!

Najgorsze jest to, że Bóg starał się ostrzec ciebie, On nie chciał, abyś tam skończył. Wszystko, co miałeś zrobić to wziąć do ręki Biblię. Bóg powiedział ci, dokąd podążasz (Ps. 9:18 Biblia Tysiąclecia):
Niechaj występni odejdą precz do Szeolu (piekła)

Bóg nawet opisał piekło bardzo szczegółowo, aby cię ostrzec, jak straszliwie tam jest. Oto kilka fragmentów, w których Bóg opisuje te wieczne wiezienie ognia:
Obj.20:15
I jeżeli ktoś nie był zapisany w księdze żywota, został wrzucony do jeziora ognistego.

Mat. 25:41
…wtedy powie i tym po lewicy: Idźcie precz ode mnie, przeklęci, w ogień wieczny, zgotowany diabłu i jego aniołom.

Mat. 25:45
I odejdą ci na kaźń wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego.

Nie powinieneś był słuchać tego duchownego czy ewangelisty, który mówił, że nie ma takiego miejsca jak piekło. Mylił się! Powinieneś był słuchać Słowa Bożego:

2 Tes. 1:8-9
w ogniu płomienistym, wymierzając karę tym, którzy nie znają Boga, oraz tym, którzy nie są posłuszni ewangelii Pana naszego Jezusa. Poniosą oni karę: zatracenie wieczne, oddalenie od oblicza Pana i od mocy chwały jego,

Obj. 21:8
Udziałem zaś bojaźliwych i niewierzących, i skalanych, i zabójców, i wszeteczników, i czarowników, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców będzie jezioro płonące ogniem i siarką. To jest śmierć druga.

Obj. 14:9-11
A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę, to i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka. A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia.

Nie powinieneś był słuchać kłamców takich jak Bon Scott, który powiedział: „Piekło nie jest takim złym miejscem”. Mylił się:

Mat. 8:12
Synowie Królestwa zaś będą wyrzuceni do ciemności na zewnątrz; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Jud 13.
…dla których zachowane są na wieki najgęstsze ciemności.

Mat 23:33
Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia piekielnego?

Zanim zdecydujesz się iść za Szatanem, powinieneś wiedzieć dokąd on cię zaprowadzi. On wie gdzie podąża, a teraz chce, abyś ty był jego gościem w wieczności.

Obj. 20:10
A diabeł, który ich zwodził, został wrzucony do jeziora z ognia i siarki, gdzie znajduje się też zwierzę i fałszywy prorok, i będą dręczeni dniem i nocą na wieki wieków.

Diabeł spędzi wieczność płacąc za swój bunt przeciwko Bogu w jeziorze ognia i siarki, a teraz jeszcze ty masz się do niego przyłączyć. Kiedy leżysz wieczorem w łóżku, zamknij swoje oczy i pomyśl:

Gdyby serce przestało mi bić dzisiaj w nocy, to będę płonął na wieki. Jestem na samym skraju piekła, i diabeł szybko skrada się za moimi plecami. Już ma mnie wepchnąć z tyłu do czerwony płomieni.

Gdy czytasz te słowa, wiem o tym, że twój wróg krzyczy do ciebie:
Nie wierz w to, co czytasz. To nie prawda. On nie ma pojęcia o czym pisze.

Diabeł nie chce, abyś znał prawdę, on nie chce, abyś myślał o swoim przeznaczeniu nawet przez ułamek sekundy. Boi się, że ciebie straci.

Lecz to jest prawda. Uwierzyłeś w brudne kłamstwa diabła. Szedłeś uważnie kładzionymi przez niego schodami, ruszyłeś drogą do piekła. Teraz już niemal tam jesteś, już czas spłonąć. Czy słyszysz te wrzaski z oddali? Zbliżają się! Czy czujesz smród palonych ciał? Czy dym już gryzie cię w oczy?

„Nie wierz temu, co czytasz” – diabeł wrzeszczy zdesperowany. Teraz faktycznie Szatan się spoci, miał ciebie w garści tak długo; jesteś tak blisko piekła; on nie chce ciebie stracić. Lecz ma jeden główny problem: właśnie go złapałeś. Teraz już wiesz, że zwodził cię, wiesz o tym, że kierujesz się ku piekłu, teraz już wiesz, że twoim rzeczywistym wrogiem jest Szatan.

„Och, nie!” – krzyczy diabeł. Mam jeszcze więcej złych wieści dla niego. Za chwilę odwrócisz tą stronę i odkryjesz, że możesz wyrwać się z tych schodów do piekła teraz, możesz uciec przed wiecznym cierpieniem, które jest przed tobą.

Szatan wzywa pomoc spotykając się ze swoimi doborowymi siłami demonów.

„Musimy zatrzymać tego młodego człowieka” – wydaje rozkazy. „Następny nastolatek prześlizgnie się nam przez palce. Niech ktoś coś zrobi…. szybko!”

Szatan wie o tym, że wkrótce usłyszysz jedno przesłanie, którego on nienawidzi bardziej niż czegokolwiek innego.

раскрутка сайта в ростове

[Głosów: 1   Average: 3/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.