O nas

Nasza strona Poznajpana.pl,  poświęcona jest w pełni tematyce chrześcijańskiej. Celem naszej pracy jest poszerzanie wiedzy na temat zagadnień związanych z tematyką Biblijną jak i samego Boga. Mamy nadzieję, że zamieszczane tu tłumaczenia artykułów i książek, będą dla Ciebie cenną wskazówką w budowaniu społeczności ze Stwórcą oraz odpowiedzią na nurtujące Cię pytania.

Strona istnieje ok. 15 lat, a w bazie znajduje się ponad 6000 plików z czego spora większość nie jest 'widoczna', ponieważ nie jest umieszczona w żadnych kategoriach. Dlatego warto również korzystać z wyszukiwarki znajdującej się nas stronie – „googlować” po stronie. Sporo takich „znalezisk” może być „rozsypana”, jeśli chodzi o formatowanie tekstu, a niektóre zupełnie nieczytelne, z powodu nieumiejętnego korzystania przeze mnie z różnych programów do edycji tekstów w HTML w poprzednich wersjach serwisu i po kilkukrotnym przenoszeniu serwisu na różne serwery. Ciągle to poprawiam z pomocą chętnych braci i sióstr w Panu.
Pomimo zielonoświątkowego 'wychowania' w serwisie umieszczam wartościowe tekst barci z różnych denominacji; ruchu wiary, baptystów, fundamentalistów czy bardzo wartościowe informacje ze świata, których próżno szukać w innych miejscach, z katolickiej strony LSN.

Życzymy wartościowej lektury!


Kontakt:

Piotr Zaremba

Skype: piotr_864
Facebook

E-mail: info @  poznajpana.pl

Konto: PKO BP-Inteligo

50 1020 5558 1111 1132 0390 0015

 

Katalog stron

Katalog stron

Poznaj Pana Jezusaaracer

3 comments

  1. Czy podany tu adres mailowy jest aktualny ?
    Próbowałem wysłać wiadomość i otrzymałem informację ,że adres jest nieprawidłowy???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.