ANS – Pastor znosi przeciwności


ASSIST News Service (ANS) –
PO Box 609, Lake Forest, CA 92609-0609 USA

Visit our web site at:

www.assistnews.net

— E-mail:

danjuma1@aol.com


Piątek,
2  listopada 2007

Gospel for Asia do natychmiastowego przekazania

misjonarz

Prześladowania są rzeczywistością  dla wierzących w Azji oraz dla misjonarzy GFA.

MAHARASHTRA, INDIA (ANS) – misjonarz GFA, Kavi Shyam, nie zgadza się na powrót ze swojej służby w Maharashtra w Indiach. Każdego tygodnia, pomimo ciężkich prześladowań, gróźb śmierci, pastor Kavi wyrusza w 8 kilometrową ścieżkę, która prowadzi do miejsca zgromadzeń w pewnej wiosce. Wielu wierzących, biorących w nich udział przyszło do poznania Jezusa Chrystusa po modlitwie uwolnienia od demonów pastora Kavi. Pan stale uwalnia następnych ludzi przez pastora. W czasie ostatniego nabożeństwa demony, które były obecne w niektórych rodzinach zaczęły wrzeszczeć, gdy wierzący zaczęli śpiewać. Pastor Kavei natychmiast modlił się o te rodziny i demony odeszły. Lokalni czarownicy byli źli z tego powodu, ponieważ czuli, że będzie to zagrożeniem dla ich dochodów. Usiłowali więc zabić pastora, lecz nie udało się. Pomimo tych prześladowań, pastor Kavi trwa zdecydowanie w swoim oddaniu.

nabożeństwo

Misjonarz
GFA, Kavi Shyam, prowadzi nabożeństwa,
podobne do tego na zdjęciu pośród gróźb śmierci i przemocy
prześladowców.


W innym przypadku, pewni przeciwni chrześcijaństwu wieśniacy zaatakowali pastora po tym, gdy odmówił   opuszczenia wioski. Widząc, że ich plany nie powodzą się, zwrócili się ku wierzącym. W czasie tych napadów anty chrześcijańska grupa została zaskoczona tym, że wierzący po prostu zapytali ich, dlaczego nie wolno im czcić Boga. Anty chrześcijanie powiedzieli, że pastor i kościół wywołują problemy i rujnują życie ludziom. Pastor wskazał na to, że Ewangelia, którą głosi była bardziej błogosławieństwem dla mieszkańców wioski, a nie powodowała żadnej krzywdy. Gdy wierzący odważnie bronili Ewangelii, grupa zreterowała, lecz wychodząc zagrozili kilku osobom, że ich zabiją. Wierzący myśleli, że dobrze by było, aby pastor Kavi przestał prowadzić nabożeństwa dopóki sprawy się nie uspokoją, lecz ten ponownie nie zgodził się na to, aby poddać się strachowi i kontynuuje misję. Anty chrześcijańska grupa ciągle straszy atakami na kościół, więc policja monitoruje nabożeństwa. Pastor Kavi ufa, że Boża ochrona będzie z nim i kościołem.

——————–


Gospel for Asia jest misyjną organizacją zaangażowaną w ewangelizację i zakładanie kościołów w niezdobytych rejonach Azji. Obecnie Gospel for Asia wspiera działania ponad 16.000 ludzi zakładających kościoła w 10 krajach.
продвижение сайтов что это

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.