Antyrodzinny i proaborcyjny gabinet Obamy

Obama wybiera na stanowiska rządowe najbardziej radykalnych antyrodzinnych, przeciwnych życiu kandydatów jaki może znaleźć. Prezydent elekt okrywa plany zdemontowania federalnej prawnej ochrony małżeństwa. Kathleen Gilbert

WASHINGTON, D.C., November 20, 2008  LifeSiteNews.com) – W świetle aktualny i głośnych nominacji przyszła prezydencka administracja Obamy jawi się pewnie jako reżim niepokojąco wypakowany osobami wtajemniczonymi Obamy, którzy obiecują pomóc rozwinjać dywan dla radykalnych antyrodzinnych i przeciwnych życiu (anty-life) planów prezydenta elekta.

Ostatnio media nagłaśniają nazwisko gubernator Janet Napolitano, jako prawdopodobny wybór Obamy na sekretarz bezpieczeństwa wewnętrznego. Napolintano, popierająca wcześniej i prowadząca kampanię Obamy zdecydowanie stawia siebie w gronie skrajnych popleczników aborcji przez zawetowanie zakazu aborcji przy częściowym porodzie (partial birth abortion) oraz czterokrotne zawetowanie w ciągu jednego miesiąca czterech praw antyaborcyjnych. W 2005 roku NARAL (główna amerykańska organizacja proaborcyjna – przyp.tłum.) gorąco chwalił panią gubernator za zawetowanie prawa, które pozwoliłoby aptekom w Arizonie nie sprzedawać aborcyjnych tabletek „po” z powodów moralnych i religijnych zastrzeżeń.

Tom Daschle został ostatnio wymieniany jako prawdopodobny kandydat na następnego sekretarza zdrowia (Health and Human Services (HHS)), stanowisko, którego obsadzenie przez Daschle’a Tony Perkins z Family Research Council skomentował, mówiąc że: „daje to zwolennikom życia 'straszliwy wgląd’ do nowego Gabinetu”.

Były demokratyczny lider większość w Senacie zdobył uwagę swym liberalnym poglądem na aborcję, gdy sprzeciwił się zakazowi aborcji przy częściowym porodzie, popierał wprowadzenie zabiegów aborcyjnych opłacanych z podatków w klinikach wojskowych (tzw. military abortions), popierał rozprowadzanie wśród dziewcząt w średnich szkołach publicznych za pieniądze podatników tzw pigułek aborcyjnych „po” (morning-after pills). Perkins narzekał na to, że Dashle, człowiek bez doświadczenia w dziedzinie zdrowia publicznego, jest na drodze do zdobycie skrajnej władzy w sprawach zdrowotnych na poziomie federalnym.

Jedno z narodowych wspólnych miejsce w prezydenckiej kampanii Obamy, Dashle grzał dla niego już wcześniej i w 2007 roku rozpływał się nad tym, że senator z Illinois „uosabia przyszłe przywództwo Demokratów w naszym kraju”.

Inny, prawdopodobny członek HHS to dr Robin Alta Charo, bardzo liberalna profesor prawa i bioetyki, i była członkini Clintonowskiej Komisji Doradczej Bioetyki, została wyznaczona do zespołu przemian Obamy w piątek. Charo była członkiem zespołu przedwyborczego Obamy, gdzie zajmowała się sprawami polityki nauki i zdrowia.

Bioetyk Wesley J. Smith uznał wyznaczenie Charo jako kolejny znak tego, że administracja Obamy „zamierza przyspieszyć do pełnego gazu” w sprawie niszczących badań embrionalnych komórek macierzystych. Charo nazwała kiedyś Smich, który jest wybitnym obrońcą życia, przywódcą „zaciemnienia” (jako przeciwieństwo oświecenia). „Wkraczamy w bardzo ciemne dni”. – powiedział Smith na temat tej nominacji.

Proaborcyjny moloch, senator Hillary Clinton, której liberalny poglądy na niemal każdą możliwą społeczną sprawę nie są tajemnicą, również wynurza się jako faworytka Obamy na Sekretarza Stanu.

W międzyczasie pan Obama szybko nawiązuje swoją publiczną solidarność z ruchem homoseksualistów.

Ostatnio wyłożył na swojej stronie „plan praw cywilnych” („civil rights agenda”), który obejmuje, ku zadowoleniu homoseksualnych lobby, zdemontowanie prawnej ochrony małżeństwa. Zamierza odwołać Akt Ochrony Małżeństwa (Defense of Marriage Act), który chroni naturalne małżeństwo, czczony jak świętość w prawie federalnym i zgodnie z tym planem, Obama sprzeciwia się federalnej konstytucyjnej poprawce chroniącej małżeństwo.

Obiecał również rozszerzyć prawodawstwo dotyczące „przestępstw związanych z
prześladowaniem i/lub dyskryminacją ” (hate crime), również przez wprowadzenie Prawa Matthew Shepard’a, uznającego skłonności przeciw homoseksualizmowi za karalne. Obama narzuci również brak dyskryminacji (non-dyscrimination) w biznesie wobec homoseksualizmu, co może zmusić właścicieli firm do przyjmowania pewnego przydziału homoseksualistów.

W końcu, strona internetowa Obamy potwierdza, że ten prezydent elekt będzie popychał sprawy prawa do adopcji dla par homoseksualnych oraz większego udostępnienia im służby wojskowej.

Zgodnie z informacjami pochodzącymi ze źródeł homoseksualnych, urzędnicy w zespole przemian prezydenta elekta już do tej pory wyznaczyli 7 otwarcie homoseksualnych osób do przeglądowych grup przemian, z czego troje to urzędnicy z wysokich stołków administracji Clintona. Sprawozdania przekazują również, że Obama rozważa kandydaturę stratega kampanii i otwartego homoseksualistę, Steve Hildebranda, jako następnego prezydenta Krajowej Komisji Koordynacyjnej (Democratic National Committee) Partii Demokratycznej, który ma zastąpić Howarda Deana.

——————————————–

See related LifeSiteNews.com coverage:

Obama Solidifies Pro-Abortion Agenda with „Attack Dog” Rahm Emanuel for Chief of Staff

ABC 20/20 Report Says Matthew Shepard Killed During Robbery Not Anti-Gay Hate Crime

CWA Claims Fake “Hate Crimes” Being Used to Force Legislation through Congress

раскрутка

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.