Codzienne rozważania_21.08.2013 – Ciesz się!

Cecil_EV

Kamień odrzucony przez budujących stał się kamieniem węgielnym. Stało się to przez Pana: cudem jest w oczach naszych. Oto dzień, który Pan uczynił: radujmy się zeń i weselmy!” (Ps 118:22-24).

Od czasu do czasu zdarzało mi się doświadczyć silnego odrzucenia, lecz niczym to jest w porównaniu z odrzuceniem, z jakim spotkał się Jezus. Zaczęło się od kpin i insynuacji. Komentarze stały się bezpodstawnymi oskarżeniami, więc trudno to było znieść. Przeżyłeś to już kiedyś? Padają fałszywe twierdzenia i nagle czujesz się tak zwierzę ścigane na śmierć przez myśliwych.

Pisząc to, chciałbym dać wam nadzieję i przekonanie. Choćbyś nawet został odrzucony przez ludzi, nigdy nie zostaniesz odrzucony przez naszego niebiańskiego Ojca. Jezus przeżył odrzucenie ze strony religijnych przywódców Swoich czasów i wielu z nas osobiście przeżyło jakieś odrzucenie. Pragnę zachęcić cię w czasie odrzucenia.

Zawsze, gdy spotykasz się z odrzuceniem czy to w domu, czy w kościele, w pracy, czy gdziekolwiek indziej, zwróć się do Pana. Spisz sobie na kartce to, co się dzieje i przedstaw Mu w modlitwie. Zdecydowanie utrzymuj wzrok na Nim i wiedz, że On nigdy, nigdy nie odrzuci ciebie.

Modlę się, ponieważ mogą być tutaj takie osoby, które wiedzą o co chodzi i mam nadzieję, że Bóg chce w ten sposób przekazać wam zapewnienia. W czasie moich prób też byli tacy ludzie, którzy dawali mi to zapewnienie i było to błogosławieństwem. Ponieważ Bóg dał nam ten dzień – RADUJ SIĘ I CIESZ NIM!

Wiele błogosławieństw, drogie serca. Zbliżcie się dziś do Boga, zaufajcie Mu całkowicie i bądźcie

błogosławieństwem!

Pastor Cecil A. Thompson

deeo.ru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.