Codzienne rozważania_23.07.2013 – Przynoszenie owoców

Cecil_EV

Pastor Cecil A. Thompson

A posiany na dobrej ziemi, to ten, kto słowa słucha i rozumie; ten wydaje owoc: jeden stokrotny, drugi sześćdziesięciokrotny, a inny trzydziestokrotny” (Mat 13:23).

Coś się zmieniło w ciągu ostatniego tygodnia. Pisałem wcześniej o tym, że zasadziłem pomidory, które udało mi się zachować z zeszłego roku. Wiecie, rozrosły się jak chwasty. Wyglądały fantastycznie, było mnóstwo kwiatów, lecz nie było owoców.

To wszystko zmieniło się. Byłem zdumiony odkryciem kilkunastu małych pomidorków rosnących wśród tych liści. Widok tych małych owoców rosnących na krzaczkach podniósł mego ducha i każdego dnia wyczekuję, na chwilę sprawdzania tego, co tam się dziej

Przypomniało mi to o tym, jak łatwo zniechęcamy się w duchowych sprawach, gdy nie widzimy rezultatów. Stale i wciąż doradzam ludziom, aby nie budowali swoich emocji na reakcjach ludzi, z którymi dzielimy się ewangelią. Nie robimy tego, po to, aby widzieć wyniki, lecz dlatego, że powiedziano nam, abyśmy byli wiernymi świadkami Jezusa. Często to zupełnie ktoś inny zbierze żniwo.

Chciałbym zachęcić każdego z nas. Bądź wiernym sługą Pana Jezusa Chrystusa. Dziel się tak, jak porusza cię Pan i siej ziarna zbawienia. Wieczność pokaże owoce naszej wierności.

Wiele błogosławieństw, drogie serca. Zbliżcie się dziś do Boga, zaufajcie Mu całkowicie i bądźcie błogosławieństwem!

– – – Pastor Cecil

deeo.ru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.