Codzienne rozważania_23.09.2013 – Ciało przeciw duchowi!

Cecil_EV

Cecil A. Thompson

Nie błądźcie, Bóg się nie da z siebie naśmiewać; albowiem co człowiek sieje, to i żąć będzie. Bo kto sieje dla ciała swego, z ciała żąć będzie skażenie, a kto sieje dla Ducha, z Ducha żąć będzie żywot wieczny” (Gal 6:7-8).

Całymi latami różni ludzie bombardowali mnie takim pomysłem, że możemy mieć wszystko, cokolwiek zapragnie nasze serce, jeśli tylko mielibyśmy dość wiary. Twierdzą, że wszelka choroba, ubóstwo jest od złego, więc należy tylko mieć dość wiary, aby to nazwać i powołać (do istnienia-przyp. tłum.)! Głupota!

Jest pewna duchowa zasada, która zacienia wszystkie inne: JEDYNIE Bóg kontroluje, my w żaden sposób nie możemy kontrolować Boga. Nie ma to znaczenia, jak wiele dobrych rzeczy osiągnęliśmy czy jak bardzo prawi jesteśmy, On jest Naczelnym Dowódcą.

Po dwunastu latach spędzonych w wojsku, dobrze wiem, co to jest hierarchia dowodzenia. W skrócie: oznacza to tyle, że tym, którzy mają wyższe stopnie, należy się posłuszeństwo i właściwy szacunek.

Współcześnie mamy problem z tym, że zbyt wielu przywódców naucza, że wszyscy mogą być zdrowi, bogaci i mądrzy. Wystarczy mieć tylko wiarę. Rzeczywistość jest taka, że Bóg zdecydował się poprowadzić niektórych ze Swych najwierniejszych sług przez doliny cienia śmierci. Dzięki Bogu za zapewnienie płynące z Psalmu 23:4. Pomimo tego, że idziemy ciemną doliną tego starego życia, nie musimy bać się, ponieważ On jest blisko, a Jego laska i kij strzegą nas i pocieszają. To jest bogactwo, którego pragnę!

Wiele błogosławieństw, Drogie Serca. Zbliżcie się dziś do Boga, zaufajcie Mu całkowicie i bądźcie błogosławieństwem!

– – – Pastor Cecil

эффективная раскрутка сайтов в поисковиках

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.