Kto roztrąbi przesłanie?

Sierpień 19, 2006

„Tak wiele rzeczy dzieje się na całym świecie. Jest tak wiele niepokoju i zamieszania i tak wielu na całym świecie żyje bez nadziei.
Co możesz zrobić, aby rozwiać brak nadziei na tym świecie?”
Gdzie odeszli wszyscy żołnierze?
Walka toczy się w pełnym żarze, lecz żołnierzy brak na polu walki. Nie ma okrzyku wojennego, ponieważ nie odezwał się bojowy dźwięk.
Gdzie są ci, którzy zatrąbią bojowy sygnał?
Wezwanie płynie: kto wyda okrzyk wojenny na tą godzinę? Niektórzy są gotowi, lecz wielu opóźnia się na tyłach”.

(Pan pokazał mi obraz wysokiej ściany, która była na górze wąska i nie było tam wiele miejsca na stopy. Zbudowana była z kamieni i wyglądała na bardzo starą. Niebo było ciemnie i padało. O ścianę stała oparta drabina w taki sposób, że można było wyjść na szczyt ściany i był tak ktoś, kto znajdował się w połowie drogi, lecz zmagał się ze wspinaczką bardzo zgięty w pół z powodu wieku lub stanu zdrowia?
Wtedy wzdłuż muru w jakiś sposób został rozmieszczony duży kawał czarnego plastyku, tak aby nie było widać wspinających się. Na szczycie ściany zobaczyłem kogoś, kto zaczynał trąbić przesłanie, lecz to się szybko zmieniło. Zamiast trąbki było coś w rodzaju fletu lub klarnetu a grający na tym instrumencie miał bardzo dziwny wygląd. Nie był to wygląd ludzki, lecz brzydki, zły i postacie śmiały się. Po czym obraz zniknął).

Wielu jest tych, którzy zostali powołani do roztrąbienia przesłania w tej godzinie, lecz ci boją się wspiąć na drabinę. Oni nie chcą, aby ich świat widział.

Jeśli moi prorocy nie zadmą w rogi to znajdą się inny, a ci będą pochodzić spośród przeciwników.

Niech przesłanie nie wychodzi z „dziwnego instrumentu”, niech będzie to przesłanie, które Ja posyłam”.

Stephen Hanson

tseyigai@yahoo.com

http://www.angelfire.com/in/HisTruth

aracer.mobi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.