Nieskażone poruszenie Boże

Matt Sorger

Matt

Matt Matt Sorger, założyciel Matt Sorger Ministries, otrzymał ostatnio prorocze przesłanie dla ciała Chrystusa w czasie nabożeństwa w Chesapeake, Va. Wierzy, że Duch Święty powiedział mu, że następne poruszenie Boże będzie „przebudzeniem czystej wody”, nie splamionym ludzkim ciałem, w którym Bóg będzie poruszał się we wszystkich obszarach kompromisu i wzbudzi nowe pokolenie wierzących o czystych sercach.

Duch Święty przemówił do mnie bardzo wyraźnie dziś. Gdy stałem w biurze przed wyjściem na salę dziś wieczór, usłyszałem wewnętrzny, słyszalny głos Ducha Bożego przekazujący mi słowo na dziś. Lecz gdy tylko usiadłem, zostałem porwany w Duchu. Pan bardzo wyraźnie powiedział słowo, które chciałbym teraz ogłosić.

Duch Święty powiedział do mnie, że On uwalnia „przebudzenie czystej wody”, powtarzał to stale i stale – czysta woda, czysta woda, czysta woda – On uwalnia „przebudzenie czystej wody”,…. Pan powiedział, że on udostępnia „przebudzenie czystej wody” i to poruszenie Ducha nie będzie skażone ludzkim ciałem. Następnie powiedział mi, że dziś jest noc przekroczenia, wkroczenia w nowy okres. Pan powiedział: „Zaznacz tą datę w swojej Biblii; zaznacz ją w kalendarzu”.

Dziś wkroczyliśmy w nowy okres w Duchu i Pan powiedział, że od tej chwili to, co czarne stanie się jeszcze czarniejsze, a to co białe jeszcze bielsze. Powiedział, że usuwa wszelkie obszary szarości. Czarne będzie bardzo czarne, a białe będzie bardzo białe. Powiedział, że nadchodzi wielka polaryzacja nawet w samym ciele Chrystusa.

Pan mówi, że dzisiejszej nocy zostało coś wprawione w ruch w duchowej rzeczywistości, jest to coś większego niż to spotkanie, dotyczy to całego ciała Chrystusa w Ameryce. Coś zostało dziś uruchomione w duchowym wymiarze.

W swym sercu widzę, że Bóg wzbudza nowy bukłak; Duch Święty formułuje nowy bukłak. Wiecie, Duch Święty powiedział do mnie 16 lat temu, że Bóg wzbudza nowe pokolenie. Bóg zaczął przygotowywać nowe pokolenie 16 lat temu, dochodzimy do okresu ich wypuszczenia. Nowe bukłaki mają zostać wypuszczone i wychowane, i pojawi się nowe apostolskie tchnienie na ziemi, ono już teraz wieje, a bukłak będzie wyglądał zupełnie, zupełnie inaczej.

Bóg już teraz otwiera nowe źródła przebudzeń w miastach, a ja odczuwam, że to słowo, które dziś mówię jest o wiele większe niż to wszystko, co oglądamy tutaj teraz. Mówię wam prawdę.

Widziałem to bardzo wyraźnie, jak widzę to w Duchu dziś. Czeka nas nadnaturalna polaryzacja w duchowej rzeczywistości… Musimy się zając szarymi strefami. Dla ciała Chrystusa przychodzi czas sprzątania i jest to nadnaturalne sprzątanie, a każda szara strefa kompromisu zostanie wyczyszczona.

Ponieważ Pan powiedział, że jest to przebudzenie czystej wody, będzie ono bardzo czyste, bez jakichkolwiek domieszek. Bardzo czyste, bez domieszek. Nieskazitelna, krystaliczna, krystaliczna woda. Ponieważ Pan przygotowywał przez ostatnie 16 lat nowe pokolenie, będzie ono gotowe na poniesienie tego poruszenia Bożego Ducha i popłynięcie w nim.

Byli ukryci w jaskiniach, te naczynia były kryte głęboko w jaskiniach a Bóg oczyszczał je, uszlachetniał ich złote serca wewnątrz nich. Bóg to sprawiał, że ich serca, krok za krokiem, odwracały się od rzeczy tego świata ku rzeczom Jego Ducha. Krok za krokiem Bóg się tym zajmuje. Krok za krokiem Bóg udoskonala; krok za krokiem Bóg powoduje, że pojawiają się czyste serca przygotowane tak, aby to poruszenie Boże mogło utrzymać się na ziemi.

продвижение сайта

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.