Wspieram Indie – Podziękowanie

Kochani bracia i siostry w Chrystusie

Przyszło do mnie podziękowanie od pastora …..z Indii. W niewinności swojego serca dołączył on fotografię (można powiększyć kliknięciem), która mnie krępuje (jak widzicie jest tu moje nazwisko), ale z drugiej strony pokazuje, że te datki, które przekazuję w miarę regularnie co miesiąc (również dzięki Waszym darowiznom), są dla nich konkretną pomocą. Zdajemy sobie wszyscy sprawę, że ich sytuacja jest diametralnie inna od naszej, oni tam nie zbierają na ładniejsze wyposażenie kościoła, ale , m.in. na jedzenie i ubranie dla sierot, wdów i ludzi potrzebujących. Ta pomoc to dla nich „być albo nie być”. Z drugiej strony, patrząc na nich można zauważyć prawdziwą radość i wdzięczność z darów, jakie im przekazujemy. To jest ta najkonkretniejsza część naszego chrześcijaństwa, nie tylko, skądinąd niezbędna modlitwa, ale wymierna pomoc w podtrzymaniu życia. To jest podstawowa część naszej wiary i zaufania – dzielenie się z innymi tym,co mamy. Czyńmy to lekka ręką, niczego w zamian nie oczekując.

Taka pomoc jest doraźna, idealnym rozwiązaniem byłoby, gdyby mogli zakupić ziemię i bydło, co pozwoliłoby im utrzymywać się z roli i hodowli.  Jakiś czas temu Pastor Kumar prosił o modlitwę:

MÓDLCIE SIĘ O BYDŁO MLECZNE

Dlaczego potrzebujemy

Drodzy przyjaciele.

Prosimy, zwróćcie uwagę na to, że Boży Święty Duch poruszył nas do tego, aby dawać za darmo mleko wielu małym dzieciom, żyjącym na ulicy, samotnym rodzicom, sierotom i wdowom, oraz wdowcom i ludziom w podeszłym wieku. Obecnie w Indiach zakup mleka jest bardzo kosztowny, więc Duch Pański pobudził nas, aby modlić się o to i zakupić kilka dobrych sztuk bydła hodowlanego, abyśmy mieli własne mleko w większych ilościach. Czego nam potrzeba:

1) Módlcie się, aby Pan Jezus błogosławił nas, abyśmy kupili dobre bydło, bawoła i krowy.
2) Módlcie się, aby Pan Jezus błogosławił nam, abyśmy mogli zakupić mały kawałek ziemi, gdzie je będzie można trzymać.
3) Prosimy, podzielcie się tą naszą potrzebą ze wszystkim swoimi przyjaciółmi i bądźcie błogosławieni.

Prosimy módlcie się o powyższa sprawę i wesprzyjcie nas, według prowadzenia Boga Jezusa Chrystusa i przyślijcie do mnie informację.
Contact Information: Pastor J.Praveen Kumar (J.P.K)
FB: TheKindomofGod
http://www.thekingdomofgod.in/updates.html

Więcej w j. polskim: http://www.poznajpana.pl/?cat=106

 раскрутка

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 5]

One comment

  1. jest wiele proroctw o powodzeniu dla Indii, że Chrzescijaństwo nie będzie prześladowane, że będą wysyłać misjonarzy na cały świat, Pan bedzi czynił wiele dobra tam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.