Pomocy! Jestem gejem chrześcijaninem!

Pomocy!

Dziękuję za chęć udzielenia mi pomocy. Oto w czym rzecz:

Mam 18 lat i od pewnego czasu wiem, że jestem gejem. Ups.
GEJEM!!!! Lecz jestem też chrześcijaninem, a te dwie rzeczy nie mogą iść ze sobą w parze. Nie mam przyjaciela, a nie nic w tym rodzaju. Problem polega
na tym, że nie wiem, czy powinienem przyjąć swoją naturę i próbować być równocześnie chrześcijaninem oddanym innym i Bogu, któremu spodobało się lubić ludzi, czy walczyć z moją naturą i pozostać samotnym na całe moje życie.

Jaka jest wasza opinia na temat gejów?

Co myślicie?
________________________________________________________

1.Świat powie ci, że masz do wyboru dwie drogi:
przyjąć to, że jesteś gejem i znaleźć sposób na to, aby być chrześcijańskim gejem, pomimo że biblia mówi, aby tego nie robić, lub pozostać samotnym na zawsze.
Sugerowałabym, że jedno i drugie jest kłamstwem.

Nie możesz wielbić Boga wśród homoseksualnych relacji a w szczególności seksualnych. Seks został stworzony (wśród innych przyczyn) po to, aby pokazać nam czym jest „jedność w różnorodności”, abyśmy mogli zobaczyć fizyczną demonstrację jedności Chrystusa i kościoła. Tak jak Jezus różni się od nas (kościoła) Jego oblubienicy, a jednak tych dwoje stanie się jednym, a czczący Boga seks może mieć miejsce wyłącznie między dwoma bardzo różnymi (tj. mężczyzną i kobietą) ludźmi, którzy stają się jedno. Sama biologia seksu pokazuje, nam, że seks był zamierzony jako heteroseksualny.


2. Jeśli Bożym zamiarem dla Jego stworzenia był święty heteroseksualizm, to my wszyscy mamy potrzebne do tego zdolności. To właśnie dlatego mamy służby usługujące tym, którzy mają pociąg do tej samej płci.
Pokazują one tym ludziom, jak wyjść z tego, co wydaje im się normalne, a nie jest i wejść w pociąg heteroseksualny. Nie jest to proces szybki, ani łatwy, lecz JEST do zrobienia. Chodzi o znalezienie sposobów na zdrowe, nie-seksualne odnoszenie się do innych mężczyzn i robienie tego w mocy Ducha Świętego, której nam z radością udziela, gdy mieszkamy w Chrystusie (To jest klucz, lecz łatwiej o tym mówić, niż wykonywać w każdej chwili życia. Niemniej jednak, w taki sposób inni wyszli ze zmagań stając się zwycięzcami.)

Istnieje w internecie Gay Change Ring (Krąg Przemiany Gejów), gdzie możesz przeczytać różne historie i otrzymać pomoc, wraz z przesyłanymi e-mailem przesłaniami zachęty. Oto dobre miejsce, gdzie można wpaść: „Living Hope” (Żywa Nadziej). Jest tam wiele linków do różnych stron, jak i różnych for, gdzie znajdziesz ludzi, z którymi możesz porozmawiać.

http://www.livehope.org – tłumaczenia na www.poznajpana.org (homoseksualizm)

Strona z ogromną ilością historii, które zachęca ciebie to Stonewall Revisited: http://www.stonewallrevisited.com

Ostatecznie: JEST NADZIEJA. Nie musisz żyć z fałszywym wyborem między oddzieleniem od Boga z powodu twojej seksualności, lub pozostaniem w samotności.

3. Jeśli chodzi moją opinię na temat gejów to wiem, że Bóg ogromnie kocha gejów, zatem kim ja jestem, aby się z nim miała spierać.

J Bóg jest  zasmucony, gdy mężczyzna jest pociągany do mężczyzny i kobieta do kobiety, ponieważ oznacza, że coś, gdzieś poszło źle, cokolwiek by to nie było czy to w sferze biologii czy psychologii.
Lecz to nie czyni z człowieka ZŁEGO!! Myślę, że powodem dla którego geje tak bardzo cierpią nie jest to, że świat ich nienawidzi i cierpi na homo fobię, co jest politycznie poprawnym wyjaśnieniem w dzisiejszych czasach, lecz dlatego, że coś poszło źle i bolesne jest nie móc się właściwie i zdrowo odnosić do ludzi przeciwnej płci. Bóg dysponuje mocą, aby nam pomagać w takich problemach nawet jeśli nie jest łatwe – żadną MIARĄ – zmienić to.

4. W końcu. Seksualność niektórych ludzi jest płynna do wieku około 20 lat, zmienia się. Napływ hormonów może stworzyć pewne alarmujące i niepokojące uczucia i niekonieczni musi to znaczyć, że ktoś jest przyłączany do gejów. Jest to dobry powód do popracowania nad nim, całkowicie oddalony od moralnego problemu seksualnego udzielania się poza małżeństwem.

Sue Bohlin

Probe Ministries

продвижение сайта по низкочастотным

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.