Wizja dla Izraela_16.05.2014

AKTUALNOŚCI Z JERUZALEMU

800px-Panorama_Jerozolimy

Informacje i intencje do modlitwy za służbę Składu Józefa i za Izrael

źRóDŁO: Vision für Israel e.V. ·Tel. 0049-89-566 595·Fax 0049-089-5464 5964
e-mail: info@wizjadlaizraela.org · w sieci: visionfuerisrael.org

Jakże jest pobity i złamany młot całej ziemi! Jakże się stał pustynią Babilon wśród narodów!“ – Jeremiasz 50,23

NAJWYŻSZY IRAŃSKI PRZYWÓDCA ZA MASOWĄ PRODUKCJĄ RAKIET – Najwyższy irański przywódca Ajatollah Ali Khomeini wezwał w ostatnią niedzielę gwardię rewolucyjną by produkowała w skali masowej rakiety. „Oni oczekują, że zmniejszymy nasz program rakietowy ograniczymy, podczas gdy nam – Iranowi ciągle grożą atakiem militarnym. Jest to więc głupie, idiotyczne oczekiwanie”. Te słowa Khomeiniego zacytowała agencja informacyjna IRNA. „Gwardia rewolucyjna ma nadal pracować i nie zadowalać się jego dotychczasowym poziomem. Powinna przejść do produkcji na masową skalę. To najważniejszy obowiązek każdego dowódcy wojskowego.” W poprzednim miesiącu Khomeinini zakomunikował, że Teheran nie zatrzyma swojego programu atomowego. (Reuters) „I ukarzę cały wszechświat za jego przewrotność i bezbożników za ich przewinienia; położę kres pysze rodzaju ludzkiego i bezkarność tyranów ukrócę“ – Izajasz 13,11.

AMERYKAŃSKI RAPORT POKAZUJE MANEWRY MASKUJĄCE IRANU – Poufny raport komitetu ONZ wskazuje na irańskie metody obejścia sankcji. Tak na przykład rury tytanowe schowane są w rury stalowe; produkty petrochemiczne zawierają na przykład urządzenia do produkcji reaktora na ciężką wodę. Komitet Rady Bezpieczeństwa ONZ ds. sankcji przeciw Iranowi otrzymał raport ekspertów kilka dni przed nową rundą rozmów Iranu i sześciu mocarstw w Wiedniu. Raport wskazuje, że Teheran wykiwał wszystkie tajne służby i był w stanie dojść do ważnych komponentów i materiałów. Jednym z przykładów był zestaw rur tytanowych ukryty w ładunku rur ze stali nierdzewnej, które służyły za przykrywkę; tak miały niektóre rury do budowy reaktora pozostać nie ujawnione. W raporcie znajdują sią zdjęcia 10 tych rur wyprodukowanych w Chinach i tam załadowanych na statek; te tytanowe pasowały doskonale w stalowych. Sprawa nadal jest wyjaśniana. Kolejnym przykładem tych oszustw na których koncentrują się eksperci obecnie to starania Iranu o to by otrzymać niemieckie i hinduskie wentyle do reaktora irańskiego na ciężką wodę w Araku. Wnioski ekspertów są najważniejszą kwestią podczas pertraktacji Teheranu z sześcioma mocarstwami. W kwestii wentyli śledztwo prowadzą władze w Niemczech. (Jerusalem Post, Ynet) Proszę módlcie się zgodnie z Pismem: „Udaremnia zamysły przebiegłych: dzieło ich rąk – nieskuteczne“ – Hiob 5,12.

IRAŃSKI KOMENDANT OKREŚLA ASSADA JAKO „ZASTĘPCĘ IRANU“ – Wysokiej rangi przedstawiciel irańskiej gwardii rewolucyjnej powiedział w tym tygodniu, że prezydent Bashar al Assad prowadzi wojną w Syrii w zastępstwie Iranu. Ten komendant – generał brygady Hossein Hamedani dał jasno do zrozumienia, że Iran steruje tym co dzieje się w Syrii. Hamedani mówił dalej, że w gotowości wysłania do Syrii stoi 130.000 irańskich żołnierzy gdyby wojna miała się przedłużać. Iran zbudował „drugi Hisballah” Iranu, co oznacza irańskich terrorystów w Libanie. To co ten kraj robi w Syrii jest „świętą obroną” Iranu. Wypowiedzi Hamedanisa opublikowała państwowa agencja (dez)-informacyjna Fars News. Ukazały sią one w czasie gdy Iran przygotowuje się do nowej rundy rozmów. Rozmowy te utknęły ponieważ Iranowi trudno jest wyjaśnić do czego potrzebny mu jest zapalnik do bomby atomowej (Arutz-7).

IRAN ZAOPATRUJE SYRIĘ W BOMBY Z CHLOREM – Istnieje coraz bardziej realne podejrzenie, że produkowane pojemniki na chlor pochodzące z Chin, które używane są przeciw syryjskim rebeliantom pochodzą z Iranu. Ten zamówił ostatnio 10.000 takich pojemników. Iran bardzo pomaga reżymowi Assada. W ostatnich miesiącach do Damaszku dotarło znacznie więcej sprzętu wojskowego niż dotąd. Wysokiej rangi francuski dyplomata zarzucił syryjskiemu rządowi, że od 25.20.2013r. użył broni chemicznej co najmniej 14 razy. Francuski minister spraw zagranicznych Laurent Fabius powiedział we wtorek dziennikarzom, że wychodzi z założenia, że ostatni przypadek był kolejnym z całej serii. Fabius wyjaśnił, że przedstawicielom Francji przedłożono dowody, które to potwierdzają (Ynet, Telegraph).

IZRAEL PRZYŁĄCZA SIĘ DO STARAŃ O URATOWANIE UPROWADZONYCH DZIEWCZYNEK W NIGERII – Izrael wysłał ekspertów antyterrorystycznych do Nigerii. Pomogą oni w poszukiwaniu uprowadzonych 276 nigeryjskich dziewcząt. Dzieci porwane zostały przed tygodniem przez grupę terrorystyczną Boko Haram. Podczas rozmowy telefonicznej z nigeryjskim prezydentem Goodluck Jonathanem premier Netanjahu dał jasno do zrozumienia, że Izrael całkowicie potępia masowe uprowadzenia. Stwierdził, że eksperci jego kraju wkrótce już pomogą Nigerii. Izraelski zespół pracował będzie razem z grupami z Wlk. Brytanii i USA. (Algemeiner) Proszę módlcie się o dziewczynki, by znalazły pocieszenie i odwagę, by zostały zachowane i szybko wróciły do domów.

NETANJAHU OBARCZA WINĄ PA O WSZYSTKIE RAKIETY Z GAZY – Premier Netanjahu wyjaśnił we wtorek, że w obliczu niedawno zawartego porozumienia, właśnie PA czyni odpowiedzialną za wszelkie akty agresji z Gazy. Powiedział to podczas oficjalnej wizyty w Japonii, która zakończyła się w czwartek. Podczas rozmowy z ministrem spraw zagranicznych Fumio Kishida wspomniał Netanjahu, że porozumienie Hamasu z Fatahem z końca kwietnia storpedowały wszystkie wysiłki pokojowe. „Celem Hamasu jest nasze zniszczenie. Nadal jesteśmy zaangażowani w pracę nad pokojem, najlepiej droga porozumienia. Ale pertraktować możemy tylko z [palestyńskim] rządem, jeśli tylko składałby się z polityków zainteresowanych pokojem” – stwierdził Netanjahu. Premier dodał, że jak długo przewodniczącym PA jest Abbas i trwa przy porozumieniu z Hamasem (organizacja terrorystyczna regularnie strzelająca do mieszkańców Izraela) odpowiedzialnym za każdy atak rakietowy z Gazy musi Izrael czynić PA (INN).

„PALESTYŃSKA” TELEWIZJA ZACHĘCĄ ARABSKIE DZIECI DO ZABIJANIA ŻYDÓW – Zaledwie kilka dni po szeroko komentowanym „pojednaniu” między PLO Mahnmuda Abbasa z Hamasem, oficjalna TV Hamasu wyemitowała program dla dzieci, w którym telewidzów wzywa się do zabijania Żydów. W audycji pt. „Pionierzy przyszłości” małe dzieci rozmawiają z moderatorami (przebranymi za pszczoły) i są zachęcani do organizowania całej serii aktów przemocy. W jednym miejscu mała dziewczynka powiedziała, że jak dorośnie chciałaby być policjantką. „Co robi policja” – spytała dorosła moderatorka. Łapie złodziei i przestępców i ludzi którzy stwarzają problemy. „I rozstrzeliwują Żydów, prawda” – dodała. „Tak” – powiedziała mała dziewczynka śmiejąc się szeroko, co bardzo ucieszyło moderatorkę. „Zastrzelę wszystkich Żydów” – padło znów. Wideo przetłumaczone przez Instytut badań bliskowschodnich MEMRI jest tylko jednym z najnowszych przykładów jak kontrolowane przez Hamas media PA podżegają do masowych zabójstw i terroryzmu. (Arutz 7) Tylko prawda, która wyzwala ludzi jest wystarczająco silna by zniszczyć nienawiść i kłamstwa wtłaczane arabskim dzieciom, przeciw Izraelowi i również przeciw chrześcijanom. Proszę módlcie się, aby Pan wysłał Robotników na to pole walki – z jego „środkiem” na nienawiść i kłamstwo – Jeszuą.

BARRY I BATYA SEGAL W HOLANDII – Barry Segal przemawiał będzie 29 maja o godz. 14.00 na Eurospirit Konferenz w Amsterdamie. Zapraszamy także uczestników z innych krajów, w tym na konferencję 28-29 maja. Informacje są pod adresem http://www.eurospirit.nl/programma/.

POMOC W IZRAELU – POMOC W IZRAELU – Gdybyś chciał przyjechać do Izraela na dwa-trzy miesiące, zastanów się czy nie mógłbyś pracować jako wolontariusz w Wizji dla Izraela i dla Składu Józefa. Potrzebujemy szybko pomocy. Wolontariusz musi być mężczyzną między 20 a 30 rokiem życia, musi znać angielski, musi być zdrowy z zaangażowany. Możemy zakwaterować dwóch lub trzech wolontariuszy na 2-3 miesiące; można zatem przyjechać z przyjacielem lub przyjaciółką. Sam ponosisz koszty lotu w tę i z powrotem, za twoje wyżywienie i kieszonkowe na czas pobytu. By zameldować się wypełnij formularz na stronie http://visionfuerisrael.org/lagerhaus/volontaere/ Wymagamy pisma polecającego dla ciebie, twojego życiorysu, potwierdzenia twojej kasy chorych, policyjnego świadectwa niekaralności i pisma od twojego lekarza o stanie twojego zdrowia. Dalsze informacje znajdziesz na powyższej stronie.

Dziękujemy Panu za Wasze modlitwy

Barry, Batya i zespół VfI

tłum z niem. MWN

стоимость сео

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

One comment

 1. Wszystkie wydarzenia na Bliskim wschodzie, jak i w innych częściach Świata wskazują na zbliżające się nieuchronnie przyjście Antychrysta.
  Wypowiedzi przedstawiciela KRK, który sugeruje przywódcom państw jeden światowy rząd są tego zapowiedzią .
  Czy Antychryst zasiądzie na tronie w Jerozolimie?
  Być może, a przygotowaniem do tego mogą być pielgrzymki papieża Franciszka do Ziemi Świętej.
  Zapewne odbędzie się też polityczna rozmowa przedstawicielami rządu Izraela.
  Myślę, że będzie wywierał wpływ na Izrael by uznał roszczenia AP.
  Najbardziej AP szczerzy kły na aneksję Jerozolimy ,która jest historycznie prawowitą stolicą Izraela.
  Czy to przygotowanie dla Antychrysta ?
  Być może.
  Potem już tylko jedna religia, jeden „Przywódca”i zniewolony przez Szatana Świat.
  Co z Izraelem ?
  Jest solą w oku dla wszystkich diabelskich organizacji politycznych ,przywódców państw, które dążą do globalizacji.
  Wszyscy oni obrócą się w jedności przeciwko Narodowi Wybranemu.
  Co zatem pozostaje nam?
  Modlić się tymi słowami ”
  Boże Błogosław Izraela.!!!!!!
  Przyjdź Panie Jezu.!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.