5,000 uczestników zostało nakarmionych 3.500 porcji obiadowych… i jeszcze zostało

logo

08 sierpnia 2008
WND © 2008
Oryg.: http://www.wnd.com/index.php?fa=PAGE.view&pageId=71716

Chrześcijańska służba z bazą w Denver twierdzi, że była świadkiem współczesnego cudu rozmnożenia żywności w Egipcie, gdzie na odbywającą się konferencję zostało zamówionych w KFC 3.500 posiłków, które wystarczyły dla ponad 5000 uczestników i jeszcze pozostało.

Zdarzenie jest przekazywane przez
Charisma Magazine i znajduje się na filmie wideo na You Tube.

Jak przekazuje Marilyn Hickey, 77, której służba organizowała spotkanie razem z Egyptian Evangelical Association (Egipskim Stowarzyszeniem Ewangelicznym) zostało zamówionych 3.500 zapakowanych posiłków w KFC.

„Na każdy posiłek był wydawany talon. – mówi Hickey. – Wydane zostały wszystkie opakowania i nic w pomieszczeniu nie zostało”. W międzyczasie, gdy jedzenie już się rozeszło, tłum wzrósł do 5000 a wolontariusze wrócili i zostali zaskoczeni, odkrywając 1200 dodatkowych opakowań.

Hickey mówi, że po wydaniu posiłków, w pomieszczeniu, gdzie je wydawano, pojawiło się następne 1200 „pozostawiając nadwyżkę jedzenia i oszołomionych świadków” jak przekazał magazyn Charisma.

Zespół pracowników Hickey nazwał to zdarzenie z ostatniej podróży do Egiptu cudem „chlebów i ryb” zgodnie z przekazem Nowego Testamentu o cudzie Jezusa, który ze śniadania małego chłopca składającego się z chlebków i ryb nakarmił tysiące.

Hickey powiedziała, że czuje się całkowicie bezpiecznie ogłaszając to wydarzenie jako cud, ponieważ niezależne egipskie i niechrześcijańskie źródła zweryfikowały niewyjaśnione pojawienie się obiadów.

„Zdarzyło się to w taki sposób, że moja służba nie miała z tym nic wspólnego, co zostawiło lokalnych wolontariuszy i niechrześcijan zachwyconych tym, co się stało” – powiedziała magazynowi Chrisma.

Jej wyjazd obejmował serię usług na zewnątrz i nauczań, w tym udział w konferencji dla kobiet dla ponad 1000 uczestniczek. Powiedziała, że następnym jasnym punktem była jej współpraca z Ojcem Samaanem, koptyjskim chrześcijaninem, którego celem działania są kairskie slamsy zwane Garbage City (Miastem Śmieci).

Służba Hickey, mająca swoją bazę na przedmieściu Denver działa w różnych ewangelizacyjnych projektach w dziesiątkach krajów od 40 lat w służbie. Ona sama wraz z córką, Sarah Bowling, prowadzą program telewizyjny pn.:”Today with Marilyn and Sarah” i zamierzają wyjechać pod koniec roku do Indii, jak przekazuje magazyn Charisma.

сайт

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.