ANS – CD z nadzieja i uzdrowieniem dla chorych na raka


ASSIST News Service (ANS) –
PO Box 609, Lake Forest, CA 92609-0609
USA
Visit our web site at:

www.assistnews.net

— E-mail:

danjuma1@aol.com

Poniedziałek, 10 września 2007

Prayer Ventures oferuje CD, aby przynieść nadzieję i uzdrowienie ofiarom raka W czasie Miesiąca Świadomości Raka Piersi wydana została nowa płyta.
Michael Ireland główny korespondent ASSIST News Service


Maureen Magnuson, która pokonała raka,
wierzy, że modlitwa odegrała rolę w jej uzdrowieniu

Maureen

MINNEAPOLIS, MINNESOTA (ANS) – Co trzy minuty jedna kobieta zostaje zdiagnozowana na raka piersi.
Każdy wie o tym, że problem jest bardzo powszechny.

In the Shepherd’s Care: A Story of Hope & Healing („Pod Pasterską Opieką: Historia nadziei i uzdrowienia”) jest płytą CD, która jest wydawana przez Minneapolis, Minnesota-based Prayer Ventures w październiku, który jest miesiącem raka piersi. CD opowiada historię sześciu kobiet, które modliły się o przyjaciółkę z rakiem piersi.

„Pod koniec tej podróży nie tylko zobaczyliśmy uzdrowienie przyjaciółki, lecz również przeżyłyśmy miłość Bożą i moc uzdrowienia w taki sposób, jakiego nigdy nie spodziewałybyśmy się” ? mówi Betsy Lee z Prayer Ventures.

Wydanie płyty było jej pomysłem. „Naszą pasją w Prayer Ventures jest zmienianie życia przez moc modlitwy. Jest to cudowna historia o tym, co Bóg zrobił to nie tylko dla Maureen Magnuson, kobiety, o którą modliłyśmy się, lecz również dla nas wszystkich”.


Maureen, po lewej, trzymająca ciasto No More Chemo (Nigdy Więcej Chemii)
wraz z Betsy Lee z Prayer Ventures (w głebi po prawej)

party

Lee wyjaśnia, że zespół modlił się o Maureen codziennie przez sześć miesięcy, gdy przechodziła leczenie chemioterapią, a pod koniec tego okresu Maureen urządziła przyjęcie „No More Chemo”, aby uczcić koniec tego leczenia.

„To było fascynujące słuchać, czego każda z nas nauczyła się przez to doświadczenie i w jak unikalny sposób Bóg pracował przez nasze różne sposoby modlenia się. Chciałam zrobić zapis, który pokazuje wiele różnych sposobów modlitwy, którymi można modlić sie o kogoś, kto ma raka. – mówi Lee. Jest mnóstwo sposobów,
aby pomóc cierpiącym na raka. Celem tego CD jest zachęcenie przyjaciół i rodziny chorego, aby objęli swoją miłością cierpiącego we wspólnej walce przeciw rakowi, a szczególnie przez modlitwę. Widzieliśmy jak modlitwa robiła zdumiewające dzieło w przypadku Maureen. Zostały jej oszczędzone dotkliwe skutki uboczne chemioterapii i radioterapii. Wyniki badań jej krwi były na tyle dobre, że mogła pozostać dalej w planie leczenia, a w tym wszystkim odczuwała cudowne poczucie pokoju i odpoczynku”.

Na tej płycie CD, Prayer Ventures, zwraca również uwagę na inne aspekty choroby takiej jak rak ? nie tylko na te fizyczne, lecz również emocjonalne i duchowe. Na przykład, modlitwa o uzdrowienie emocjonalnych zranień z przeszłości często uwalnia uzdrowienie ciała jak i serca. Lee mówi: „Wierzymy, że to CD zaoferuje nadzieję i zachętę dla chorych na raka, ich rodzin i przyjaciół do tego, aby przeszli tą drogę razem. Nie jest to przypadek natychmiastowego uzdrowienia, jest to raczej historia o Bogu, który użył modlitw zwykłych ludzi – wraz z medycznymi środkami do odnowienia zdrowia i pełni”.

Przyjaciele
Maureen na No More Chemo Party.

party

Dalej mówi, że przeprowadzano wiele badań nad skutecznością modlitwy w uzdrowieniu.
„Większość tych badań dochodzi do wniosku, że modlitwa jest pomocna w uzdrowieniu, lecz że trudno to wykazać naukowo. Z moich obserwacji wiem, że gdy nie modlisz się wcale to nie będziesz oglądał efektów modlitwy. Gdy modlisz się, bez względu na to czy uzdrowienie następuje, czy nie, pacjent czuje się kochany przez cały czas. Czy już to nie jest warte modlitwy? Spotkałam się z grupą kobiet, które usłyszały naszą historię i modliły się w taki sam sposób o przyjaciółkę, która miała raka piersi. Pomimo, że ona zmarła, co złamało ich wszystkich serca, były zdumiony tym, w jaki sposób zbliżyły się do siebie jako sąsiadki i przyjaciółki w czasie tej modlitwy o niej. TO było coś, co uczciły”.

Po 11 latach, Maureen Magnuson, jest wolna od raka „jakkolwiek dziwne się to wydaje. – mówi. – Spoglądam wstecz na ten rok, gdy miałam raka jako jeden z najlepszych w moim życiu. Był to rok, w którym naprawdę nauczyłam się, jak bardzo Bóg mnie kocha i jak niesamowicie potrafi On wylać swoją miłość i uzdrowienie przez społeczność wierzących”.

CD jest dostępne przez witrynę Prayer Ventures na
http://www.prayerventures.org
aracer.mobi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.