ANS – Pastor zaatakowany przez fanatyków Hindi


ASSIST News Service (ANS) –
PO Box 609, Lake Forest, CA 92609-0609 USA

Visit our web site at:
www.assistnews.net

— E-mail:

danjuma1@aol.com

Środa, 12 września 2007
James Varghese specjalnie dla  ASSIST News Service

Pastor zaatakowany w Hyderabad

HYDERABAD, ANDHRA PRADESH, INDIA (ANS) – Fanatycy hindu należący do Rashtriya Swayamsevak Sangh, Vishwa Hindu Parishad oraz Hindu Vahini, zaatakowali 9 września 2007 roku w Hyderabad pastora, za jego domniemaną działalność wymuszania nawróceń.

Sprawozdanie przekazane przez internetową witrynę All India Christian Council, pastor Sudhakar oraz kilku gości z Singapuru, byli na nabożeństwie w Bethel Gospel Church w Amberpet w Hyderabad. Napastnicy najpierw złożyli zażalenie w lokalnej jednostce policji, utrzymując, że pastor wraz z gośćmi pozwalają sobie na wymuszanie nawróceń w tym rejonie. Twierdzili, że zagraniczni goście mają tylko turystyczne wizy, a jednak aktywnie są zaangażowani w nawracanie ludzi w mieście.

Później fanatycy hindi przyszli w czasie nabożeństwa i zaczęli je zakłócać, po czym nagle zaatakowali pastora, fizycznie wynosząc go w obecności całego zgromadzenia. Wkrótce przybyła policja, usiłując zaprowadzić spokój, lecz fanatycy zignorowali polecenia policji, tworząc silne napięcie w tym obszarze. Policja aresztowała 11 członków z grup hindi: Indu Shekar, Bhasker Reddy, Yashwanth Kumar, Sathi Reddy, Sheva Kumar oraz Praveen.

—————————————–


James Verghese jest reporterem wiadomości „V” TV w Gokak, w stanie Karnataka, w Indiach i jest niezależnym dziennikarzem pracującym dla ANS.
вирусный маркетинг продвижение

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.