ANS – Pastor zastrzelony w Trynidadzie


ASSIST News Service (ANS) –
PO Box 609, Lake Forest, CA 92609-0609 USA

Visit our web site at:
www.assistnews.net

— E-mail:

danjuma1@aol.com

Czwartek, 6 grudnia
2007

Michael Ireland główny korespondent ASSIST News Service

ROUSILLAC, REPUBLIC OF TRINIDAD AND TOBAGO (ANS) – Misjonarz, p astor kościoła Full Gospel Church został zastrzelony 5 grudnia w swoim domu w Rousillac w Republice Togo i Trynidad.

Regis

Rev. Lenville Regis.

Jak podaje Salem Voice Ministries News Service, ewangelista kościoła Rousillac Open Biblie Church i ordynowany pastor, Lenville Regis (54), został zastrzelony przez uzbrojonego mężczyznę w swoim domu w środę rano.  Pastor Regis był również emerytowanym technikiem Telecommunication Services of Trinidad and Tobago (TSTT).
Regis ożenił się cztery miesiące temu z June, wykładowcą Trynidadzkiego Uniwersytetu; było to jego drugie małżeństwo. Jego dzieci mieszkają za granicą.

Salem Voice Ministries (SVM) News Service przekazuje, że uzbrojony mężczyzna wtargnął do jego domu o 9.30 rano. June rozmawiała  w tym czasie przez telefon.
Napastnik zapędził oboje do sypialni, gdzie kazał im położyć się na podłodze i związał ręce June Regis elektrycznym kablem. Następnie zmusił pastora do udania się do łazienki, gdzie zabił go strzałem w tył głowy.   Bandyta uciekł z domu, podczas gdy pani June rozpaczliwie usiłował się uwolnić i znalazła swego męża martwego w łazience” – przekazał urzędnik policji.
Policja mówi, że nic nie zginęło z ich domu.


Ciało pastora zostało zabrane do Forensic Science Centre, gdzie miała zostać dokonana sekcja. Śledztwo trwa.

Michael Ireland jest międzynarodowym niezależnym dziennikarzem. Były reporter londyńskiej gazety, jest głównym korespondentem ASSIST News Service of Lake Forest, California.
Michael wyemigrował do Stanów Zjednoczonych w 1982 roku i stał się obywatelem US we wrześniu 1995. Jest żonaty, ma dwie córki. Często udziela się również w UCB Europe, brytyjskiej chrześcijańskiej radiostacji.
Jego strona znajduje się na:

Michael’s Wor(l)d BLOGS

сайт

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.