ANS_70-ciu zbawionych dzięki modlitwie


ASSIST News Service (ANS) –
PO Box 609, Lake Forest, CA 92609-0609 USA

Visit our web site at:
www.assistnews.net

— E-mail:

danjuma1@aol.com

Środa 21 listopada 2007

Gospel for Asia

W Indiach wiele osób jest
uzdrawianych przez moc modlitwy..

modlitwaKARNATAKA, INDIE (ANS) –
w swej dalekiej wiosce w stanie Karnataka, Indie, Chiman Safal był bardzo wpływowym mężczyzną. Jako bogaty właściciel ziemski posiadał 30 akrów żyznej ziemi. Był również głową dużej rodziny, na którą składali się: żona, cztery córki i 64 innych krewnych. Większość ludzi myślała, że Chiman nie ma żadnych problemów, lecz mylili się – cierpiał od wielu lat na bardzo silne, codzienne bóle brzucha

Wstając o 4 rano, aby oddawać cześć i modlić się, znaczą część życia poświęcił tradycyjnej religii swojej rodziny. Problemem było to, że czcił bożki i boginie, które nie maja mocy. Codziennie spędzał poranki na oddawaniu czci, a popołudniami chodził do lokalnej świątyni składać ofiary. Bez względu na to jak wiele się modlił, ból nie opuszczał go. Rozpaczliwie potrzebujący uwolnienia Chiman odwiedzał również znachorów i kapłanów tradycyjnych religii.
„Ja jestem twoim rodzinnym bogiem, jeśli będziesz mnie czcił i składał ofiary mi, uzdrowię cię całkowicie” – powiedział mu jeden z kapłanów.
Tak więc, usiłując uzyskać uzdrowienie, Chiman wiernie oddawał mu cześć przez wiele miesięcy. Gdy zdał sobie sprawę z tego, że te wszystkie wysiłki są bezwartościowe całkowicie porzucił religię i stał się ateistą.
Był tak zniechęcony, że myślał już, że lepiej jest umrzeć niż żyć z tym bólem choćby chwilę dłużej.


Pewnego dnia, gdy jechał pociągiem a ból tak bardzo się nasilił, że zaczął mieć dreszcze. Siedział obok niego chrześcijanin, Satyak Adarsh, i zaczął wypytywać, co się dzieje. Gdy Chimna powiedział Satyakowi o swoim bólu, ten zaczął opowiadać mu o wszystkich cudach jakie czynił Jezus i o tym, że On może uzdrowić bóle jego żołądka.
„Nie wierzę, w żadnych bogów ani boginie. – powiedział Chiman. – Czciłem ich, lecz żaden z nie nie odpowiedział na moje modlitwy”.
Pomimo chłodnej odpowiedzi sąsiada Satyak dalej zachęcał go, aby zaufał Jezusowi.
W końcu, Chiman zgodził się na modlitwę do Jezusa z Satyakiem. Gdy modlili się, Pan zaczął uzdrawiać ból i Chiman poczuł uwolnienie. Natychmiast ból całkowicie znikł a Chiman skakał z radości.
„Proszę, powiedz mi więcej o Jezusie Chrystusie”. – prosił Satyaka. Zaprowadził więc go do  pastora kościoła związanego z Gospel for Asia, Sagar Hari.
Gdy pastor dzielił się z nim przesłaniem o Jezusie, Chiman zaczął gorzko płakać, ponieważ zdał sobie sprawę z tego, że jest grzesznikiem. Tego dnia przyjął Jezusa jako Zbawiciela.


Gdy krewni zobaczyli ogromną przemianę w życiu Chimana i to jak Pan uzdrowił go ze straszliwego bólu, cała 69 osobowa rodzina również zaufała Jezusowi. Teraz wiernie idą za Panem, a Chiman udziela pełnego wsparcia dzieleniu się przesłaniem o miłości Chrystusa w tej wiosce. Wielu wieśniaków było głęboko poruszonych widząc cud i są otwarci na słuchanie Ewangelii.


Pastor Sagar prosi o modlitwę, aby wszyscy mieszkańcy wioski doszli do poznania Jezusa dzięki świadectwu Chimana. Prosi również o modlitwę o jego rodzinę, aby wzrastali w swej wierzy i poznaniu Pana.

——–


Gospel for Asia (Ewangelia dla Azji) jest misyjną organizacją zaangażowaną w ewangelizację i zakładanie kościołów w niezdobytych rejonach Azji.
Obecnie Gospel for Asia wspiera działania ponad 16.000 ludzi zakładających kościoły w 10 krajach.
раскрутка

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.