Boże Narodzenie 2011 w służbie The Kingdom Ministries, Indie

Serdeczne życzenia w Imieniu Jezusa

Modlimy się i wierzymy, że przygotowujecie wszystko na nadchodzące Boże Narodzenie i Nowy Rok, i prosimy, abyście w tym czasie pamiętali o tym, że w naszej kościelnej grupie jest kila osób, dzieci ze szkółki niedzielnej, wiele wdów i ubogich ludzi, którzy zawsze modlą się o was, nie zapominając o tym nawet na jeden dzień z kalendarzowego roku (to bezpośrednio do mnie Piotr Z.).

Prosimy o modlitwę i wsparcie jak tylko będzie to możliwe z uwagą na następującą działalność:

Proszę również przekażcie również swoim kościołom i przyjaciołom naszych potrzebach, aby pomogli nam na Boże Narodzenie 2011:

Bożonarodzeniowa pomoc dla wdów:

Wybraliśmy 50 wdów, aby udzielić im finansowej pomocy oraz okryć saris

Finansowe wsparcie dla 50 wdów:          500 USD

Przekazać okrycia dla 50 wdów:             700 USD

W sumie potrzebujemy na bożonarodzeniową pomoc dla 50 wdów: 1200 USD.

 

BOŻONARODZENIOWA POMOC DLA DZIECI: 

Wybraliśmy 30 dzieci, które nie mają z nikąd jakiejkolwiek pomocy i modlimy się o to, aby Pan dał im ubrania, świąteczne prezenty i inne materiały potrzebne do duchowego wzrostu.

Na zakup ubrań i świątecznych prezentów dla 30 dzieci: 500 USD.

 

BOŻONARODZENIOWY PROGRAM:

W tym roku podejmujemy wyzwanie, aby przed Bożym narodzeniem rozdać za darmo Biblie ludziom z innych religii. Już wydaliśmy jeden magazyn na temat: „Kto jest prawdziwym Bogiem między wieloma bogami” i wielu nam się przeciwstawia, ponieważ hinduiści i wyznawcy innych religii nie lubią tego, gdy głosimy Jezusa i rozdajemy broszurkę pt.: Jezus jest tym Jedynym Bogiem. Pomimo, że wielu jest prześladowanych w różny sposób, chcemy kochać ich nawet pomimo prześladowań, ponieważ oni nie mają pojęcia o tym, co robią skoro anioł tego świata zaślepił ich oczy, aby nie poznali prawdy i tego, kim jest prawdziwy Bóg. Chcemy otwierać im oczy w imieniu Jezusa, okazując im miłość i pomagając w różny sposób, zaspakajając ich niektóre potrzeby i doprowadzić wielu do JEGO Królestwa w stosując różne duchowe działania.

Aby rozdać po jednej Biblii na jedną rodzinę dla 100 rodzin potrzebujemy: USD 300

Aby dostarczyć żywności, ciasta potrzebującym dzieciom, dorosłym, wdowom, potrzebujemy: USD 400

 

Bożonarodzeniowy kalendarz na 2012 rok: 

Chcemy dać co najmniej 1000 rodzinom kalendarz pn.: The Kingdom of God Calendar 2012. Dla wielu rodzin jest to korzystne, aby czytali codziennie o naszym Bogu z pomocą tej prezentacji.

Na ten cel potrzebujemy: USD 500.

Prosimy uprzejmie, abyście wykorzystali informacje z poniższego link do bezpośredniego wsparcia nas na tegoroczne Boże Narodzenie

http://www.thekingdomofgod.in/donatenow.html

(Lub za moim (Piotra Zaremby) pośrednictwem: http://www.poznajpana.pl/index.php/kontakt/)

Niech Was Bóg błogosławi, życzymy licznych błogosławieństw wam I waszym rodzinom wraz z nadchodzącym Bożym Narodzeniem 2012

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2012.

W JEGO miłości.

Ewangelista J.P.K. (J.Praveen Kumar)

www.thekingdomofgod.in

 

раскрутка

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.