Codzienne rozważania_03.06.2013

Pastor Cecil A. Thompson

ODDZIELENIE

Jam jest zmarwychwstanie i żywot; kto we mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. A kto żyje i wierzy we mnie, nie umrze na wieki. Czy wierzysz w to?” (J 11:25-26).

W miarę jak człowiek się starzeje, żegna się z wieloma bliskimi i przyjaciółmi; często są to ludzie młodsi. Nauczyłem się tego, że nikt z nas nie może mieć pewności jak długo będzie żył; lecz co z naszym rozłączeniem?

Jeśli jesteś choć trochę podobny do mnie to serce cię boli, gdy ktoś bliski umiera bądź przeprowadza się gdzieś daleko. Lubię wielu ludzi i zasmucony jestem, gdy słyszę o domach, które zostały rozbite przez separację czy rozwód. Ja chcę rzeczy trwałych!

Często śmierć uważana jest za ostateczną rozłąkę. Właśnie tak jest w przypadku tych, którzy nie znają Pana Jezusa jako swego osobistego Zbawiciela! Jak natomiast wygląda sprawa z tymi, których imiona są zapisane w Księdze Żywota? Mamy odpowiedź na to pytanie!

My zobaczymy naszych bliskich. Nam, którzy wierzymy w Jezusa Biblia, daje pewność, że nigdy nie umrzemy. Oznacza to, że kiedy jako wierzący opuścimy ten świat, zostaniemy połączeni w wieczności. Nigdy już nie będzie oddzielenia. Oczekuję tego dnia!

Wiele błogosławieństw, drogie serca. Zbliżcie się do Boga dzisiaj, ufajcie mu całkowicie i bądźcie błogosławieństwem.

Pastor Cecil

 aracer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.