Codzienne rozważania_08.10.10 Mąż niewzruszony

James Ryle

Kto tak czyni, nie zachwieje się nigdy” (Ps 15:5).

Jak widzieliśmy wczoraj, jeśli życie człowieka jest godne ewangelii, cechuje go wierność w relacjach, moralna siła, poświęcenie i finansowa uczciwość to może żyć na wieki w Obecności Pańskiej. Co więcej, jak zobaczymy dziś, może mieć solidną obietnicę, która mówi, że może wytrwać w obliczu wszystkiego, cokolwiek stanie na drodze. Biblia mówi, że: „kto tak czyni, nie zachwieje się nigdy” (Psalm 15:5).

W Obecności Pana staniesz się mężem niezachwianym; niezachwianą kobietą.

W czasach pompowanych osobowości, pozowanych polityków, głupców goniących za sławą, wynoszonych na piedestały kaznodziejów, ględzących mas złapanych w wir świata wywróconego do góry nogami przez polityków i procedury dyktowane przez idiotów, którzy nie mają żadnego pojęcia o Bogu, TY możesz zająć stanowisko na Trwałej Skale i pozostać niezachwiany/niewzruszony.

Ani przez moment nie lekceważ wartości podjęcia decyzji, aby tak żyć.

Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej w historii potrzebni są mężczyźni i niewiasty o silnym kręgosłupie. Mężczyźni i kobiety, których słowo jest prawdą, których życie jest pewne, charaktery godne pochwały, a ich obecność wprowadza ważne i trwałe zmiany.

Modlę się o to, abyś ty był taką osobą i abym ja mógł, dzięki łasce Bożej, być jedno z tobą.

Biblia mówi, że nadchodzi taki czas, być może tak naprawdę już przyszedł, gdy wszystko, co się nadaje do wstrząśnięcia, będzie wstrząśnięte… aby to, co niewzruszone pozostało (p. Hbr. 12:27).

Oby Bóg dał ci łaskę niezachwianego stania i dał ci wielki zaszczyt bycia źródłem nadziei dla tych wokół ciebie, którzy widzą, jak ich świat rozchodzi się w szwach.

раскрутка сайта

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *