Codzienne rozważania_13.03.2014- Całego mnie!

Cecil_EV

Pastor Cecil A. Thompson

A pewien mąż, imieniem Ananiasz, ze swoją żoną Safirą, sprzedał posiadłość i za wiedzą żony zachował dla siebie część pieniędzy, a resztę przyniósł i złożył u stóp apostołów” (Dz 5:1-2).

Za każdym razem, gdy czytam tą historię, muszę zastanowić się nad tym, co się stało wcześniej. W poprzednim rozdziale czytamy, że Barnaba sprzedał ziemię, którą posiadał, przyniósł pieniądze i złożył je u stóp apostołów. Mogę tylko przypuszcza, że gdy Ananiasz i Safira zobaczyli, co zrobił Barnaba, chcieli naśladować go.. tylko nie dając całości. Mógł to być godny szacunku dar na pracę pierwszego kościoła, lecz zostali zwiedzeni.

Piotr powiedział Ananiaszowi, że nie skłamał człowiekowi, lecz Boga i Duchowi Świętemu. Ich zachowanie skończyło się śmiercią. Niebezpiecznie jest próbować oszukać Ducha Świętego. On nie tylko zna nasze zachowania, lecz również dobrze zna serca.

Czy, gdy sprawdzasz swoją drogę z Panem, jesteś całkowicie szczery? Nie jest to ograniczone do spraw finansowych, lecz obejmuje sprawę czasu i talentów: czy, gdy dajemy Bogu, dajemy więcej sobie czy światu? Oby Bóg ujawnił motywacje, które kierują naszym zachowaniem!

Niech was Bóg błogosławi obficie, gdy wy błogosławicie innych słowem i czynem!

– – Pastor Cecil

раскрутка продвижение сайтов

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.