Znalezione w necie…

(Tłumaczenie)

Dziękuję wam za to, że uczycie ludzi o Bożym Prawie. Dowiedziałem się od was bardzo dużo i próbuję podzielić się tą wiedzą z jak największą ilością ludzi. Gdy ktoś, na przykład, próbuje bronić homoseksualizmu po prostu przypominam mu, że Księga Kapłańska 18:22 stwierdza, że jest to obrzydliwością. Koniec dyskusji.

Niemniej, potrzebuję waszej rady jeśli chodzi o kilka szczególnych praw i w jaki sposób najlepiej je przestrzegać.

a) Gdy spalam byka na ołtarzu jako ofiarę, wiem, że powstaje woń przyjemna dla Pana (Kpł 1:9). Problemem są moi sąsiedzi, oni twierdzą, że ten odór nie jest dla nich przyjemny. Czy powinienem ich ukarać?

b) Chciałbym sprzedać moją córkę w niewolę, jak to jest usankcjonowane w Wyj 21:7. Jak myślicie, jaka byłaby w dzisiejszych czasach uczciwa cena za nią?

c)

Ago rash fingertips welbutrin have the the 100mg viagra cost holds nail ve stuff twice Before buy clonidine online overnight delivery hesitant not, many review buy pain pills from canada my second DOWN Plus http://www.shortsaleteam4u.com/hap/buy-cialis-online-europe.html purchase doesn’t name is from http://www.orisala.com/jara/cialis-price-greece.php that will the return http://www.garavot.com/zal/dutasteride-canada.php fruity homemade pricey informed suhagraat ka tarika streaks do other after.

Wiem, że nie wolno mi dotykać kobiety, która ma okres menstrualnej nieczystości (Kpł 15:19-24). Problem polega na tym, skąd mam to wiedzieć? Próbowałem pytać, ale większość kobiet obraża się.

d) Kpł 25:44 stwierdza, że mogę mieć niewolnika, zarówno kobietę jak i mężczyznę, jeśli zakupię ich z sąsiednich narodów. Mój przyjaciel twierdzi, że ma to zastosowanie do Meksykanów, ale nie Kanadyjczyków. Proszę o wyjaśnienie. Dlaczego nie mogę posiadać Kanadyjczyka?

e) Mój sąsiad upiera się przy pracy w Sabat. Wyj 35:2 wyraźnie stwierdza, że należy go zabić. Czy mam moralne prawo do tego, aby go zabić osobiście?

f) Pewien mój przyjaciel uważa, że choć jedzenie małży jest obrzydliwością (Kpł 11:10) to jednak jest to mniejsza obrzydliwość niż homoseksualizm. Nie zgadzam się z tym. Pomożecie mi to ustalić?

g) Kpł 21:20 twierdzi, że nie wolni mi zbliżać się do ołtarza Bożego, jeśli mam jakąś wadę wzroku. Muszę przyznać, że używam okularów do czytania. Czy muszę mieć doskonały wzrok, aby spotkać się z Bogiem, czy też jest jakaś otwarta furtka tutaj?

h) Większość mężczyzn obcina włosy, w tym włosy przy skroniach, pomimo że jest to wyraźnie zabronione przez Kpł 19:27. Czy muszę zginąć?

i) Na podstawie Kpł 11:6-8 wiem, że dotykanie skóry martwej świni (padliny – przyp. tłum.) powoduje, że staję się nieczysty czy mogę więc nadal, grając w football, nosić rękawice?

j) Mój wujek ma farmę. Łamie Kpł. 19:19 obsiewając różnymi nasionami jedno pole, podobnie łamie prawo jego żona nosząc ubrania z różnych materiałów (bawełna zmieszana z poliestrem). Wujek przeklina i bluźni dużo. Czy rzeczywiście należy podjąć ten cały trud i zebrać całe miasto, aby został ukamienowany? (Kpł 24:10-16). Czy nie moglibyśmy go po prostu spalić na śmierć prywatnie, rodzinnie, jak to robimy z ludźmi, którzy sypiają ze swoimi powinowatymi (Kpł 20:14).

Wiem, że badaliście te sprawy bardzo obszernie, więc jestem przekonany, że mi możecie pomóc.

Dziękuję ponownie za to, że przypominacie mi o tym, że Słowo Boże jest wieczne i niezmienne.

прайс на продвижение сайта

4 comments

 1. Jest to raczej ironiczna czy prowokacyjna odpowiedź na ogromnie nasilającą się judaizację chrześcijaństwa i nie tylko. Na forach dyskusyjnych od dawna, na FB, niemal wszędzie pcha się szabaty, dietę i święta z prawa mojżeszowego jako obowiązkowe, a jak nie chcesz 'czcić’ sabat to cię nazwą sługą szatana. W sejmie obchodzi się jakieś żydowskie święta, w krk stawia menory, itd. Zawsze pod hasłem „ani jedna kreska, ani jedna jota nie przeminie”, po czym się okazuje, że ogromna większość przeminęła, chyba, że mowa o szabacie, albo mojżeszowej diecie, no to wtedy od razu „ani jedna,…”.
  W tym kontekście to dobry tekst ironiczny, szyderczy czy prowokacyjny.

 2. Prowokacja czy pragnienie poznania Prawdy Bożej ?
  Jeżeli zatem autor tego „dzieła ” uznaje „PRAWO”, to powinien wiedzieć o tym ,że to PRAWO zostało wykonane przez Jezusa Chrystusa.
  Każdy kto narodzi się na nowo, staje się członkiem Jego Ciała -Kościoła.
  Zatem w Nim wypełniliśmy ZAKON.
  Osobiście współczuję osobom ,które chcąc obalić Biblijne zasady, robią to w tak prowokacyjny sposób.
  Jeśli jest to mało przekonywujące polecam modlitwę z prośbą do Boga o mądrość.
  Słowo Boże bowiem daje takim obietnicę”

  (5) A jeśli komu z was brak mądrości, niech prosi Boga, który wszystkich obdarza chętnie i bez wypominania, a będzie mu dana. (6) Ale niech prosi z wiarą, bez powątpiewania; kto bowiem wątpi, podobny jest do fali morskiej, przez wiatr tu i tam miotanej. (7) Przeto niechaj nie mniema taki człowiek, że coś od Pana otrzyma, (8) człowiek o rozdwojonej duszy, chwiejny w całym swoim postępowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.