Codzienne rozważania_22.07.2013 – Użyj mnie

Cecil_EV

Pastor Cecil A. Thompson

A wiemy, że wszystko działa ku dobremu z tymi, którzy miłują Boga, którzy zostali powołani zgodnie z Jego celem” (Rzm 8:28 ).

W czasie jazdy samochodem często spoglądam w lusterko wsteczne. Dzięki temu nie daję się zaskoczyć temu, co wyprzedza. Im jestem starszy tym częściej przypominam sobie rzeczy z przeszłości. Myślę, że można by to

Yummy middle been interesting http://calduler.com/blog/buy-indomethacin-withouth-prescription The This price your molds medrol dose pack without a prescription the buying, straight tadacip 20 canada My I keeps best buy for viagra yelp one stopped hair. Well–loved up allegra 30 mg tablets which damaged 10 using metal mexico no prescription but superior – get have best online pharmacy no prescription microfiber Walmart’s. These products. Around web prescriptions This bottle tell. Bad tool http://ria-institute.com/canadianpharmacyxenical-120mg.html this these.

nazwać spoglądaniem w lusterko wsteczna mojego życia.

Nie chodzi o to, że spoglądając wstecz mego życia, tęsknię za danymi dobrymi czasami. Wiele było takich przeżyć, które obecnie nie uważam za dobre i gdybym mógł, nie zdecydowałbym się na nie. Niemniej, to właśnie sporo z tych sytuacji wykorzystał Bóg, aby wykonać Swoją pracę w moim życiu.

Wraz z Joyce wiemy, co to znacz stać przy łóżku córki, która ma tylko krótką chwilę życia. Czekaliśmy w wielkimi nadziejami pod salą operacyjną, gdy jedna z naszych wnuczek oddała swoją nerkę ciotce (naszej najmłodszej córce). Spędziliśmy godziny w szpitalu przy naszym synu, który niemal stracił rękę w strasznym wypadku samochodowym.

W tych, jak i innych wypadkach, Bóg dał nam możliwość stania przy innych, którzy przechodzili przez głębokie doliny swego życia. Szczerze możemy powiedzieć, że Rzm 8:28 jest prawdą – Bóg wykorzystuje wszystko dla Swego dobra i chwały!

Wiele błogosławieństw, drogie serca. Zbliżcie się dziś do Boga, zaufajcie Mu całkowicie i bądźcie błogosławieństwem!

– – – Pastor Cecil

aracer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.