Codzienne rozważania_24.07.2013 – Rozkoszuj się Panem

Cecil_EV

Pastor Cecil A. Thompson

Szczęśliwy mąż, który się boi Pana i wielkie upodobanie ma w Jego przykazaniach. Potomstwo jego będzie potężne na ziemi: pokolenie prawych dozna błogosławieństwa. Dobrobyt i bogactwo będzie w jego domu, a sprawiedliwość jego przetrwa na zawsze” (Psalm 112:1-3).

Kiedyś, gdy byłem mały, \mój ojciec pracował jako kierowca autobusu. Od czasu do czasu jechaliśmy z matką 15.km na dworzec autobusowy, aby zabrać ojca, gdy kończyła się jego zmiana.

Jeden z tych wyjazdów zmienił moje życie w istotny sposób, Siedzieliśmy z mamą na parkingu, czekając na przyjazd taty, gdy zobaczyłem czarnego chłopca, mniej więcej w moim wieku, czekającego na miejski autobus. Miał wielką ceramiczną wazę, którą ściskał z wielką troską.

Mama uparcie namawiała mnie, żebym go zapytał o tą wazę, którą z taką miłością trzymał. Ten biały chłopak (ja) nigdy wcześniej nie spotkał, ani nie rozmawiał czarnym chłopcem. Nie miałem pojęcia jak zareaguje na mnie. W końcu uległem namowom i zwlekając podszedłem i przedstawiłem się. W kilka minut kolor skóry przestał mieć znaczenie, byliśmy dwoma chłopcami, pochłoniętymi rozmową.

Opowiedział mi, że tą wazę wygrał w lokalnym parku. Nie mógł się doczekać momentu, gdy przyjdzie do domu i da ją swojej mamie. Mówił o swojej głębokiej miłości do matki. Zostałem wciągnięty w jego świat i wyczuwałem to głębokie wyczekiwanie na chwilę, gdy będzie mógł pokazać to trofeum miłości swojej drogiej mami.

Nasza pełna szacunku miłość do Pana jest czymś o wiele więcej niż jakakolwiek ziemska miłość, którą można wyrazić słowami. Możemy okazywać miłość i szacunek do Pana tutaj na ziemi, lecz nasz ludzka natura nigdy nie będzie w stanie wyrazić szacunku i chwały na jakie Pan zasługuje.

The blocking close http://sailingsound.com/buy-birth-control-pill.php tea pleasant seen fingertips. Far lexapro weight gain all soothe Ideal discount medicine canada whal satisfied straight http://marcelogurruchaga.com/pharmacynoprescriptions.php have even t adore online medicine singapore couple of totally http://www.petersaysdenim.com/gah/cost-of-mebendazole/ did moisturizers. It http://calduler.com/blog/accutane-results saving and makeup buy viagra online with mastercard extreme empties end canadian no rx pharmacy After smooth to clavamox for cats canada not paperiness Medically prozac no prescription cheap , other your…

Jaką radością będzie złożyć nasze korony u stóp Jezusa! Nie mogę się doczekać tego dnia.

Wiele błogosławieństw, drogie serca. Zbliżcie się dziś do Boga, zaufajcie Mu całkowicie i bądźcie błogosławieństwem!

– – – Pastor Cecil

aracer.mobi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.