Codzienne rozważania_25.07.2013 – Bezpieczne miejsce

Cecil_EV

Pastor Cecil A. Thompson

Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie. Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest miłe, a brzemię moje lekkie” (Mt 11:28-30).

Wydaje się, że nasze życie przepełnione jest wszelkiego rodzaju zagrożeniami. Każde nowe lekarstwo pojawia się wraz z listą skutków ubocznych, które wyglądają na gorsze niż stan, który ma leczyć.

Najnowsze wiadomości straszą nas wszystkim, czym się da. Nawet prognozy pogody mogą doprowadzić do uczucia strachu i grozy. Niektórzy w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca porzucili na całe życie cywilizację, aby zamieszkać w izolacji tylko po to, aby się okazało, że muszą zmagać się z dzikimi zwierzętami. Chyba nie ma takiego miejsca, gdzie można by się udać, aby się schronić przed spustoszeniem naszego świata.

Patrząc na historię cierpienia świętych Bożych przez wszystkie stulecie, widzimy, że na tym świecie nigdy nie było bezpiecznego miejsca. Stary Testament jest pełen wojen i zmagań, które w jakiś sposób wydają się być bardziej okrutne niż współczesne.

Odpowiedź można znaleźć w słowach zawartych w Ewangelii Mateusza 11:28-30. Pan obiecuje odpocznienie i pokój pośród życiowych burz. Gdy poddajemy się Jemu, znajdujemy nasze własne BEZPIECZNE MIEJSCE. Jest to nasza przystań na życiowe burze.

Wiele błogosławieństw, drogie serca. Zbliżcie się dziś do Boga, zaufajcie Mu całkowicie i bądźcie błogosławieństwem!

– – – Pastor Cecil

продвижение сайтов цена в месяц

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.