Codzienne rozważania_26.03.2014 O jedno uderzenie serca

Cecil_EV

Pastor Cecil A. Thompson

A teraz wy, którzy mówicie: Dziś albo jutro pójdziemy do tego lub owego miasta, zatrzymamy się tam przez jeden rok i będziemy handlowali i ciągnęli zyski, wy, którzy nie wiecie, co jutro będzie. Bo czymże jest życie wasze? Parą jesteście, która ukazuje się na krótko, a potem znika” (Jk 4:13-14).

Wydaje się, że przez ostatnie dwa tygodnie, czy więcej, uwaga całego świata była zwrócona na zaniknięcie samolotu malajskich linii lotniczych nr 370 z 277 pasażerami i 12 członkami załogi.

W ostatnią sobotę w stanie Washington nastąpiło ogromne obsunięcie się ziemi. Jak dotąd potwierdzono 14 śmiertelnych ofiar, a nie można doliczyć się ponad 100. To tylko dwa ostatnie przypadki, kiedy ludzie tracą życie w jednej chwili

Wszyscy żyjemy tylko o jedno uderzenie serca od wieczności. Kiedy ma się już tyle lat, co ja mam to ma się świadomość, że dni życia są bardzo ograniczone. Życie wielu znacznie młodszych ode mnie zostało zakończone nagle, w jednej chwili.

Bez względu na to, jak długo żyjesz, można mieć to głębokie przekonanie, że z chwilą śmierci będziemy z Panem Jezusem. Fragment Pisma na dziś mówi nam właśnie o tym, jak bardzo ulotne jest nasze ziemskie życie. Pytaniem, które musimy zadać sobie sami jest to czy przyjęliśmy Jezusa, aby był Panem, naszego życia i zapewnił, że nasze imię jest wpisane w Księdze Życia Baranka.

Niech was Bóg błogosławi obficie, gdy wy błogosławicie innych słowem i czynem!

– – Pastor Cecil

deeo

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.