Codzienne rozważania_27.03.2014-Komu zaufać!

Cecil_EV

Pastor Cecil A. Thompson

Poznaj dzisiaj i rozważ w swym sercu, że Pan jest Bogiem, a na niebie wysoko i na ziemi nisko nie ma innego. Strzeż Jego praw i nakazów, które ja dziś polecam tobie pełnić; by dobrze ci się wiodło i twym synom po tobie; byś przedłużył swe dni na ziemi, którą na zawsze daje ci Pan, Bóg twój” (Pwt 4:39-40).

Ze smutkiem w sercu wspominam takie czasy, gdy ludzie, o których myślałem, że można im zaufać, okazywali się nie być godni zaufania. Skutek był wstrząsający i muszę wyznać, że potrzeba było ogromnej ilości modlitwy i postu, zanim sprawy wróciły do normy.

Zdałem sobie sprawę z tego, że jest Bóg w niebie i że On kocha nas tak bardzo, że posłał Swego drogiego Syna, Jezusa, aby cierpiał i umarł, aby wykupić nas z naszego grzechu. Z powodu pierwszego grzechu Adama i Ewy staliśmy się upadłą rasą. Szatan okłamał pierwszych rodziców a oni wpadli w jego wzbudzające zaufanie nęcenie.

Nie wiem, w jakim momencie życia jesteś obecnie, być może spotkałeś się ze zdradą i odrzuceniem. Ci, którzy dużo ci obiecywali odwrócili się i wywolali gorzkie rozczarowanie.

Gdzie możemy zwrócić się w takich chwilach, jak te? Zawsze odpowiedzią jest Słowo Boże. Jest to okno do serca Bożego i Jego wiecznej wierności. Nie ma znaczenia jak wielu ludzi zawiodło nas, zawsze możemy ufać Panu z absolutnym przekonaniem, że On nigdy nie zawiedzie. Jemu możemy zaufać.

Niech was Bóg błogosławi obficie, gdy wy błogosławicie innych słowem i czynem!

– – Pastor Cecil

оптимизация сайтов под поисковые системы

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.