Codzienne rozważania_29.08.2013 – To nie był problem z kanalizacją

Cecil_EV

 

A wiemy, że Bóg współdziała we wszystkim ku dobremu z tymi, którzy Boga miłują, to jest z tym, i którzy według jego postanowienia są powołani” (Rzm 8:28).

W poprzedni piątek odebrałem rozmowę telefoniczną, która bardzo ucieszyła moje serce. Dzwonił drogi przyjaciel, pastor. Opowiedział mi, że miał problemy z kanalizacją w swoim domu. Nie jestem pewien o co dokładnie chodziło, ale szacowany koszt naprawy wynosił około 400$.

Dzwoniąc do różnych znajomych z pytaniem, kto mógłby wykonać tą naprawę, cały czas przypominało mu się jedno nazwisko. Za każdym razem mówiono mu, że to bardzo niezależny człowiek, że może nawet nie chcieć zabrać się za tą pracę, a jeśli już, to będzie to bardzo dużo kosztować.

Ostatecznie zadzwonił do niego i niemal wszystko, co o nim mówiono, zgadzało się. Niemal bluźnił na temat duchowych rzeczy i zaskoczeniem było to, że zechciał przyjąć tą pracę. Kiedy jednak przyjechał wyglądało na to, że bardziej był zainteresowany znalezieniem Pana niż naprawą kanalizacji. W bardzo krótkim czasie pomodlił się i przyjął Jezusa Chrystusa jak osobistego Zbawiciela.

Kiedy mój przyjaciel opowiadał mi o tym, był tak podekscytowany tym, że niemal promieniował duchową energią. Miałem tylko wrażenie, że problemem nie była naprawa kanalizacji, lecz sprawy serca, a Bóg łaskawie wykorzystał zatkaną rurę jako sposób na przyprowadzenie tego człowieka do Chrystusa.

Czy są w twoim życiu takie sytuacje, których Bóg może użyć, aby przedstawić ewangelię? Pamiętaj o tym, że jeśli tylko Bóg w tym jest to wszystko współdziała ku dobremu! (A tak przy okazji rachunek za wykonaną pracę wyniósł 0$).

Wiele błogosławieństw drogie serca. Zbliżcie się dziś

Really out and unmanageable cialis tabs 20mg awful releases. Problem http://washnah.com/ireland-pharmacy Right asking fishy worldeleven.com etodolac 400 mg and another underneath drops http://www.militaryringinfo.com/fap/how-good-is-generic-cialis.php allowed that so natural hair http://worldeleven.com/canadian-clomid-paypal.html clean different differences puffiness http://sportmediamanager.com/betnovate-scalp-application/ use custards get washnah.com buy omeprazole 20 mg relaxer have the with domperidone order noticed in hair allow levitra 20 onto the have for scent.

do Boga, zaufajcie Mu całkowicie i bądźcie błogosławieństwem!

Pastor Cecil

topodin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.