Jak bardzo kochasz Jezusa?

Alice McGee

Witajcie!

Poświęciliśmy pierwsze 10 dni tego nowego roku Panu na modlitwę i post, teraz jesteśmy gotowi wejść w Nowy Rok we wszystko, cokolwiek Pan ma dla nas do zrobienia w naszej okolicy. Przygotowaliśmy nasze serca i ręce, aby wejść w samo centrum Jego cudownych planów.

Bóg zachęca nas do tego, abyśmy przyłączyli się do Niego i mieli udział w większym panowaniu w tym mieście. Żniwo jest obfite! Pan wzywa kościół do większego uświęcenia i do tego, aby był światłością dla zgubionych. Prosi nas, abyśmy stanęli za pobożnością i czystością i podnieśli wysokie standardy temu światu.

Kościele, tak często często zawodzimy.

Stańmy się teraz tak święci i pełni Chrystusa, aby każdy wokół nas doznał przemiany!

Modliłam się pewnego dnia i smuciłam w Duchu Świętym. Już nie szanujemy i nie cenimy uczciwości,spójności, seksualnej czystości, czystych myśli, prawdy, współczucia, hojności, samokontroli i tak wielu innych rzeczy. Nasze dzieci patrzą teraz na to, co jest ze świata i złe jako rzeczy, które należy podziwiać i przyswajać. Świat nie ma już żadnych standardów. Rób co chcesz. Pornografia i niemoralność szaleją szerzą się w kościele. Jak to się stało? To my, kościół, nie dajemy im dobrego przykładu innego życia. Patrzyliśmy w przeciwną stronę, mówiliśmy: a co możemy z tym zrobić? Wsadziliśmy głowy w piasek, nie chcieliśmy sami być zbyt święci, aby kogoś nie urazić. Będą czuli się osądzeni lub zdołowani, gdy powiemy cokolwiek. Nie chcieliśmy ryzykować utraty ich przyjaźni, mogliby być na nas źli. Niech idą więc do piekła.

Kościele, kościele, kościele! Jak bardzo kochamy Jezusa? Czy nasze serca są łamane tym, czym łamane jest Jego serce?

Nasze społeczeństwo jest rozrywane przez grzech. Bóg mówi, że grzesznicy ulegną silnemu zwiedzeniu. To ciemne zwiedzenie zalewa kraj, niszcząc fundament pobożności, na którym był założony. Oddaliśmy nasze miasto i nasz kraj przeciwnikowi przez samą nieobecność.  Lecz piłka jest po naszej stronie, Pan mówi, że to my rządzimy razem z Nim,. Zostało nam przekazane panowanie na ziemi, stoimy w Jego autorytecie. Możemy zdobyć każdą rodzinę, miasta i kraj, których chcemy. Jeśli tylko zechcemy zrobić to, co trzeba, aby je wziąć.

Niech nasze światło świeci przez naszą osobistą świętość, czystość i miłość, aby wszystko wokół nas uległo zmianie. Nie możemy dzielić się tym, czego nie mamy. Będziemy dalej żyć na krzyżu składając nasze grzechy i słabości, aby Chrystus był doskonały w nas, a ta doskonałość będzie zaraźliwa dla świata i zmieni go.

Dziękuję wam wszystkich za wasze serce dla biednych i zgubionych.

Miłość i błogosławieństwa!!

Alice McGee

Church in the Woods

Raleigh, North Carolina

http://www.churchinthewoods.net

churchinthewoods@earthlink.netраскрутка сайта

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *