Katrina i in.

Z listy „Przebudzenie” prophetic@revivalschool.com

 UWAGA: Nasze serca są ostatnio cały czas przytłoczone okropnymi obrazami strat i dewastacji, które spowodował huragan Katrina. Wielu chrześcijan twierdzi, że istnieją powiązania pomiędzy wysiedleniem osadników w Gazie i Sądem, który spadł na USA (które stały za tą akcją).

 Poniżej są TRZY FRAGMENTY, które tego dotyczą. Pierwszy został opublikowany przez Koenigs International News i jest wstrząsający:

————————————–

 „DZIESIĘĆ GŁÓWNYCH WYDARZEŃ powiązanych z USA/Izraelem”

-Koenigs 6 grudnia 02.

 1. 30 października 1991: Podręcznikowa burza – Podczas gdy prezydent George H. W. Bush rozpoczął konferencję w Madrycie na temat „ziemi za pokój” o roli Izraela na Środkowym Wschodzie, a w międzyczasie „podręcznikowa burza” rozpoczęła się na Północnym Atlantyku, tworząc największe fale w tym rejonie. Burza przemierzała 1000 mil ze wschodu na zachód, zamiast z normalnego kierunku z zachodu na wschód i uderzyła w wybrzeże Nowej Anglii. Ośmiometrowe fale dotarły do domu prezydenta Busha w Kennebunkport.

 2. 23 sierpnia, 1992:  Huragan Andrew – Podczas kiedy madrycka konferencja przeniosła się do Waszyngtonu, aby kontynuować rozmowy pokojowe, rozpętał się Huragan Andrew; najgorsza katastrofa naturalna, która która kiedykolwiek uderzyła na Stany Zjednoczone dociera do brzegu i wyrządza szkody wycenione na 30 miliardów dolarów i zostawiając 180 tysięcy bezdomnych na Florydzie.

 3. 16 stycznia 1994: Trzęsienie ziemi w Northridge – Prezydent Bill Clinton spotyka się z prezydentem Syrii Hafezem el-Assadem w Genewie. Rozmawiają o pakcie pokojowym z Izraelem, który zawiera wyrzeczenie się Wzgórz Golan. W ciągu 24 godzin, nastąpiło potężne trzęsienie ziemi w Południowej Kalifornii o sile 6.9 stopnia. Trzęsienie to miało epicentrum w Northridge jest drugą pod względem wielkości katastrofą naturalną w Stanach Zjednoczonych, za huraganem Andrew.

 4. 21 stycznia 1998: Skandal z Moniką Lewiński – premier Izraela Benjamin Netanyahu spotyka się z prezydentem Clintonem w Białym Domu i jest zimno przyjęty. Clinton i Sekretarz Stanu Madeleine Albright odmawiają zjeść z nim lancz. Parę godzin później do prasy docierają pierwsze informacje o skandalu związanym z Moniką Lewiński.

5. 28 września, 1998: Huragan George – Podczas gdy Sekretarz Stanu Albright pracuje nad ostatecznymi szczegółami umowy, w której Izrael zrzecze się 13 procent Yesha (Judei i Samarii), huragan George uderza na Stany Zjednoczone z prędkością wiatru 180 kilometrów na godzinę, porywami do 250 km/h. Huragan dociera do wybrzeża i zamiera. 28 września, Clinton spotyka się z Jaserem Arafatem i Netanyahu w Białym Domu aby sfinalizować ten podział ziemi. Później, Arafat przemawia na forum ONZ o deklaracji niepodległości Palestyny do maja 1999, podczas gdy huragan George pustoszy Wybrzeże Zatoki (Gulf Coast), wyrządzając szkody na miliard dolarów. Dokładnie w czasie kiedy Arafat kieruje się do kraju, burza zaczyna cichnąć.

 6. 15-22 Października 1998 – powodzie w Teksasie. 15 października 1998 Arafat I Netanyahu spotkali się na plantacji Wye River w Maryland. Rozmowy były zaplanowane na 5 dni, skupiając się na Izraelu zrzekającym się 13 procent Yesha. Rozmowy były przedłużone do 23 października. 17 października niesamowite deszcze i tornada uderzyły południowy Teksas. Obszarz San Antonio został zalany. Deszcz i powodzie splądrowały 25 procent Teksasu i wyrządziły ponad miliard dolarów szkód. 21 października Clinton zadeklarował stan klęski żywiołowej w Teksasie.

 7. 30 listopada 1998: Kapitalizacja Rynku wyparowała – Arafat przybywa do Waszyngtonu aby spotkać się z Clintonem aby zebrać pieniądze dla państwo Palestyńskiego z Jerozolimą jako stolicą. Na forum tym były reprezentowane 42 państwa. Wszystkie państwa zgodziły się ofiarować Arafatowi 3 miliardy dolarów pomocy. Clinton obiecał 400 milionów dolarów, a państwa Europejskie ofiarowały 1.7 miliarda dolarów. Tego samego dnia indeks Dow jones spadł o 216 punktów, a 1 grudnia giełda Europejska miała swój najgorszy dzień w historii. Setki miliardów wyparowały nagle ze Stanów Zjednocznych i Europy.

 8. 12 grudnia 1998: Prezydent Clinton zakwestionowany – podczas gdy Clinton ląduje w sekcji Izraela kontrolowanej przez Palestynę aby przedyskutować proces „ziemi dla pokoju”, Izba Reprezentantów zgłasza cztery zastrzeżenia co do niego.

 9. 3 maja 1999: Potężne super tornado – dnia, gdy Jaser Arafat miał zadeklarować Palestynę jako niezależne państwo ze stolicą w Jerozolimie, najpotężniejszy system tornado który kiedykolwiek uderzył w Stany Zjednoczone przeszedł przez Oklahomę i Kansas. Wiatry wiały z prędkością 500 km/h, najszybszym wiatrem jaki zanotowano na świecie. Deklaracja została odroczona do grudnia 1999 na prośbę prezydenta Clintona, którego listy do Arafata mobilizowały go do „aspiracji dla jego własnej ziemi”. Pisał również, że Palestyńczycy mają prawo do „stanowienia o własnej przyszłości na swojej ziemi”, i zasługują „na wolne życie dziś, jutro i na zawsze”.

10. Tydzień 11 października: Huragan, Trzęsienie ziemi i załamanie się giełdy – podczas kiedy Żydowscy osadnicy na zachodnim wybrzeżu w Izraelu zostali zwolnieni z przymierza ziemi, Dow Jones stracił 5,7% swojej wartości w najgorszym tygodniu od października 1989. 15 października Dow stracił 266 punktów, a huragan uderzył w Północną Karolinę. Następnego ranka, 16 października, trzęsienie ziemi o mocy 7.1 stopni zatrzęsło południowym zachodem, w piątym najmocniejszym trzęsieniu ziemi w XX wieku. Trzęsienie ziemi miało epicentrum na pustyni Kalifornijskiej i wyrządziło znikome szkody, ale było je czuć w trzech stanach.

 _______________________

 W książce Johna McTernana, „Izrael – Błogosławieństwo, czy Przekleństwo” przyglądamy się wydarzeniom, które nastąpiły w dniach, kiedy Izrael był poddawany namowom przez Stany Zjednoczone lub innych aby zrzec się swojej ziemi z przymierza. Powyższe daje tylko pobieżny obraz tych wydarzeń.

 -Koenig’s International News – lang=”en-GB”>http://watch.org

*****************************************************

(2)

Ze „Służby Drzewa Oliwnego”

To, czego nie dowiemy się już znikąd to fakt, że Nowy Orlean miał zamiar

gościć „Południowy Dzień Dekadencji”, w którym uczestniczyć miało 100 tysięcy homoseksualistów, zbierających się aby robić publicznie niecenzuralne rzeczy. Poprzednia wydarzenia zostały sfotografowane i rozesłane do wielu urzędników i Policji, ale nikogo to nie obchodziło. Widzieli oni tylko swój zysk – wydarzenie to miało przynieść 100 milionów dolarów.

 Kasyna na wybrzeżu ucierpiały ogromne straty, jako że tam właśnie uderzyła burza.

 Podczas gdy Ameryka zmuszała Izraelitów do opuszczenia swojej ziemi na Atlantyku formował się huragan Katrina. Reporter stacji Fox powiedział: „To musiało być dla Amerykanów bardzo emocjonalne doświadczenie, opuścić swoje domy i nigdy więcej nich nie mieszkać”. To samo dotyczyło tych wypędzonych w Izraelu. Ich domy zostały zrównane z ziemią tak samo jak te amerykańskie.

 To była największa ewakuacja Ameryki. Teraz to my mamy „uchodźców”.

 Izraelici byli ewakuowani, a wielu uchodźców mieszkało w namiotach i centrach uchodźców, dzięki Ameryce. Eksodus Izraelitów będzie miał wpływ na ich całą ekonomię, jako że znaczna część ich dóbr eksportowych została porzucona.

 Ekonomia Ameryki może dążyć w kierunku ostrej recesji z powodu uszkodzeń rafinerii naftowych. Są planowane podwyżki cenpaliw. Czy to spowolni naszą ekonomię? Będzie to miało wpływ na wszystkie przemysły, od rolnictwa, podróży lotniczych, podróży, ubezpieczeń.

 ————————————-

(3) ZBIERAMY co ZASIALIŚMY

Amy Methvin

To, co powiem może was zdenerwować i przepraszam, jeśli tak się stanie. Ale w tych dniach ludzie muszą znać PRAWDĘ, nawet jeśli nie jest ona wygodna. Wiedziałam, że jak nasz kraj uprze się na „drodze do pokoju” w Izraelu, będą nas czekać ostre konsekwencje. Jak oglądałam ludzi ze Strefy Gazy wypędzanych z domów, wiedziałam w duchu, że spadną na nasz kraj wkrótce (najwyżej w przeciągu kilku tygodni) konsekwencje. W przypadku gdybyście nie wiedzieli, Stany Zjednoczone są decydującą siłą stojącą za tymi wypędzeniami.

 Zwyczajnie nie byłam przygotowana na oczywistą zbieżność do siania i zbierania. Było to tylko kilka tygodni temu, gdy oglądaliśmy ludzi z Gazy wypędzanych ze swoich domów. Byli zmuszani opuścić swoje domy blisko morza, a ich rząd przyszedł i wyburzył ich domy. Gdzie teraz są ci ludzie? W przytułkach i mieszkaniach państwowych. Są w skrócie – bezdomni.

 Spójrzcie teraz na naszą sytuację. Nasi sąsiedzi mieszkający nad morzem zostali wypędzeni z domów i ich domy również zostały zniszczone. Oni również płakali i zostali bezdomni,uzależnieni od rządu. Można się śmiać, że to tylko przypadek, ale niema przypadków w Panu. Biblia mówi, że zbieramy to, co zasiejemy, a ci, którzy będą błogosławić naród Izraela będą błogosławieni, a ci którzy będą go przeklinać, będą przeklęci. Z różnych źródeł dowiedziałam się, że urzędnicy państwowi (nawet ci na samej górze) zostali ostrzeżeni o konsekwencjach wypędzenia Izraelitów z ich ziemi. Wierzę, że to było ostrzeżenie od Pana.

 Mimo tego nasz rząd nie przejął się tym ostrzeżeniem, lecz naciskał na zrealizowanie swoich planów. Mam nadzieję,że da nam to lepsze zrozumienie Ks. Przyp. Salomona 3:5-6 „Z całego serca Bogu zaufaj, nie polegaj na swoim rozsądku, myśl o Nim na każdej drodze, a On twe ścieżki wyrówna”. Jeśli szukasz fragmentu Pisma jako potwierdzenie „odpłaty” za usunięcie Izraelitów z ich ziemi, zobacz Joela 3. Nawet w obliczu destrukcji u nas w kraju i tej w Izraelu, Bóg pracuje.On jest PRZYCZYNĄ, dla której wszystkie rzeczy dzieją się ku dobru tych, których powołał do Swoich celów. Wielu wezwie Jego imię podczas tych dni i będzie zbawionych. Tak więc módlcie się, aby ludzie otworzyli swoje oczy na Niego.

Ja z pewnością nie udaję, że znam wszystkie ścieżki Pana, ale ta akurat wydawała się bardzo łatwa do pojęcia. Poświęćmy te dni na szukanie Pana, kiedy jeszcze można go znaleźć. Z wyrazami miłości.

Amy Methvin.

раскрутка

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.