List od Beloved’s Ministries

Oh! My Beloved World:

Niebiańskie  pozdrowienia dla wszystkich narodów współczesnego  świata i szczególne niezliczone życzenia dla czytelników poniższego, krótkiego i prawdziwego przesłania:

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, czym jest Miłość i Współczucie? Odpowiedź na to pytanie leży w twoim sercu i musisz wiedzieć, że większość istot ludzkich z tego świata stara się zarobić wystarczającą ilość pieniędzy na życie, lecz nie wiedzą oni o tym, że Bóg nie patrzy na to, ile mamy pieniędzy na życie. Lecz ON chce tylko prostej rzeczy od nas, abyśmy „jedni drugich miłowali”. Jeśli postępujecie według tej wielkiej zasady to automatycznie będziecie szli za JEGO innymi wielkimi przykazaniami BIBLII JEZUSA CHRYSTUSA.

To czy zarabiamy pieniądze, czy nie, nie jest istotne dla dyskusji, lecz po prostu pomyśl o tym, czy kochamy siebie nawzajem prawdziwie, tak jak powiedział nam Jezus, czy nie? Gdziekolwiek jesteśmy; gdziekolwiek idziemy; cokolwiek robimy; gdziekolwiek mieszkamy; cokolwiek mamy; musimy postępować według tej wielkiej zasady, tzntylko „Miłować jedni drugich”.
Jeśli  postępujesz według tej zasady wobec innych, to będzie ci to pomocne wtedy, gdy sam zostaniesz z pustymi rękoma.

Mamy okazywać Miłość i Współczucie wszystkim, lecz najbardziej tym, którzy potrzebują tego naprawdę, tylko wtedy będziemy na liście czy w zasięgu wzroku Boga Jezusa Chrystusa.

KOMU POTRZEBNE SĄ MIŁOŚĆ I WSPÓŁCZUCIE?
Musimy okazywać Miłość i Współczucie tym, którzy nie posiadają niczego do życia na tym świecie. Obecnie można na całym świecie znaleźć miliony sierót, wdów, starców, pozbawionych środków do życia dzieci oraz wielu innych  pozbawionych nadziei chorych, włóczęgów..itd. Ci wszyscy wymienieni ludzie, dzieci potrzebują naszej Miłości i Współczucia.


JAK WYKONYWAĆ MIŁOŚĆ I WSPÓŁCZUCIE?
Po prostu wystąp i pomóż ze swych dochodów komukolwiek z wymienionych dzieci czy ludzi. Wydaj tylko 1% z dziesięciny czy dar któremukolwiek z pozbawionych środków do życia dzieci, czy wymienionych wyżej ludzi. Jeśli jesteś biznesmenem to oddaj 1% ze swych miesięcznych dochodów, jeśli jesteś pracownikiem przekaż 3%  swej miesięcznej pensji, aby wesprzeć kogoś z nich raz na miesiąc.


W JAKI SPOSÓB WYKONYWAĆ MIŁOŚĆ I WSPÓŁCZUCIE?
Od początku tego świata jest mnóstwo sierot, ludzi pozbawionych środków do życia… itp., dzieci, ludzi i mnóstwo organizacji, służb i centrów rozwoju dzieci, które im pomagają. Niemniej nadal pozostaje mnóstwo potrzebujących i żyjących bez środków do życia sierot, włóczęg, stojących na ulicach i rozglądających się wokół za wsparciem i nadal liczących na twoją Miłość i Współczucie.Po prostu wystąp i wybierz kogoś z pośród tych, którymi opiekuje się Beloved’s Ministries.

Więcej  szczegółów znajduje się na na naszej stronie, odwiedź, zobacz i wspomóż darem…

http://www.belovedsministries.com

Niech Was Bóg błogosławi i da dobre pełnie Miłości i Współczucia serce.

Wasz w Jego nacenniejszej służbie

Założyciel/przewodniczący

J.Praveen Kumar . B.Sc.,B.Ed.,
Beloved’s Ministries.
Nie was Bóg błogosławi . . . Amen.

Szczególna  prośba o modlitwę: Proszę, módlcie się o nas, aby Pan  zstąpił i błogosławił nas finansowo, ponieważ staramy się zakupić  grunt pod budowę wielu pomieszczeń dla sierot i ludzi pozbawionych  środków do życiu, chorych, na pomieszczenia na szkołę  biblijną, biuro, schronisko, klasy szkolne i wielkie pomieszczenia dla tysięcy ludzi, aby prowadzić wielki spotkania.Niech was Bóg błogosławi . . . Amen.

раскрутка

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.