Nie bawcie się mydlanymi bańkami

Joh. W. Matutis

Gdy w czasie nabożeństwa uwielbialiśmy Pana, śpiewali pieśni, Bóg pokazał mi taki obraz (wizję). Widziałem dzieci radośnie i wesoło robiące mydlane bańki, które następnie wraz z innymi uczestnikami zabawy usiłowały złapać. Jednak, gdy tylko dotykały tych baniek, one pękały. Musiały więc cały czas robić nowe. Nagle i niespodzianie wszyscy w pomieszczeniu mieli wodę mydlaną i robili z niej bańki, tak że cały pokój był ich pełen. To był obraz.

Gdy trwałem w modlitwie, pytałem Pana, co to znaczy i Pan powiedział mi:

„Patrz uważnie,…media, politycy i mnóstwo ekspertów tam na świecie nie robią nic innego jak właśnie ogromne ilości baniek mydlanych. Całe powietrze jest nimi przepełnione.

Moje dziec, nie ufajcie bańkom mydlanym.

 • Jest to tylko prymitywna forma zabawy.

 • Jest to tylko tani środek uspakajający, pocieszające żarty, które nie mogą uzdrowić głębokiej ekonomicznej rany.

 • Rozpraszają was tylko, abyście nie skupiali się na tym co istotne, okradają was z cennego czasu.

 • Są to po prostu puste obietnice, które mają was zwieść.

Dzieci moje muszą przestać starać się chwytać bańki mydlane.

 • Zabawa skończona.

 • Czasy są znacznie bardziej poważne.

 • Wszystko na świecie ściemnia się.

 • Mądrzy tego świata są bliscy zguby.

 • Mówią mnóstwo, lecz tak naprawdę nie mówią niczego użytecznego i jako tacy, sami zaczynają wątpić.

 • Są oni na skraju nicości, na skraju siebie.

 • Ich wielkie marzenia zostały wstrząśnięte.

Lecz wy, moje dzieci, czy udowodniłem Moją miłość i okazałem przychylność? Daję wam Moje błogosławieństwa pośrodku „pustyni”, w najbardziej niewygodnych i trudnych sytuacjach. Będziecie mieszkać jak w oazie, bezpiecznie i dobrze zaopatrzeni we wszystko, co potrzebne.

Moje dzieci, nie daję wam baniek mydlanych, ani pustych obietnic. Jeśli będziecie słuchać Mego Słowa, zawsze będziecie mieli to, co potrzebne do przetrwania. Wiedzcie o tym! Moje Słowo nie wraca do mnie puste. Moje Słowo (biblia) powinno być waszym pożywieniem. Z Mojego Słowa, będziecie otrzymywać natchnione słowo, które rozjaśni ciemne miejsca.

Kiedy cały świat wokół was zapada się w depresję, wy nie musicie sami zajmować miejsca na tej samej platformie. Czegokolwiek doświadczaliście czy przez co przechodziliście to jest tylko początek nadchodzącego sądu.

Zbliżające się kryzysy nie są przeznaczone dla was.

To, co widzicie i czego doświadczacie teraz to początek waszego zbawienia. Bądźcie odważni! Po prostu spójrzcie na mnie. Polegajcie na mnie. Mogę zaspokoić was i przeprowadzić nawet wtedy, gdy na świecie, gdzie wszystko jest nieprzychylne.

Wy macie moją przychylność.

Jestem z wami i nie odrzucę moich dzieci w tych trudnych czasach.

Nie budujcie swoich nadziei na pieniądzach czy rządowych obietnicach. Wszystko, co robią to jak rzucenie kropli na rozpalony kamień, która natychmiast wyparowuje i niewiele się liczy, jako że jest to tylko podróbka.

Dla wielu z tych, którzy nie wierzą mojemu Słowu, którzy nieostrożnie nadal utrzymują swoje domy i życie na takim poziomie, jakby byli bezbożnymi, będzie to bardzo twarde przebudzenie.

Dzieci moje przyjmijcie dziś Mój dar, który już wam dałem w moim Synu. Wszystko, cokolwiek miałem, daję wam dzisiaj. Wy jesteście moimi obdarowanymi. Proście mnie a otrzymacie nawet więcej. Ciągle mam wiele do dania wam. Nie musicie biegać do ludzi i prosić o pomoc. Ja jestem waszym pomocnikiem, zbawicielem i uzdrowicielem. Pokażę wam drogę wyjścia z tej beznadziejnej sytuacji. Dla tych, którzy wezmą poważnie Moje Słowo, czyniąc to, co mówi Moje Słowo, Moje słońce i zbawienie na nowo powstaną. Ponieważ, ja jestem współuczestnikiem waszego życia i nie będziecie zawstydzeni.

Ja jestem waszą zawsze pewną i silną skałą, nawet w czasach kryzysów i burz. Wszystko przeminie, lecz ja tam będą dla was, jak zawsze byłem. Będę tam stale dla was i aby was zaopatrzyć” – mówi Pan.

– – – – – – – – – –

Życzę wszystkim wam, którzy czytacie te słowa błogosławionego czasu Bożego Narodzenia, jak też obficie błogosławionego Nowego Roku, pomimo wszelkich negatywnych ekonomicznych doniesień. Bóg powiedział do mnie: „powiedz moim dzieciom, że powinni wyczekiwać roku 2009 jako najlepszego, ponieważ tylko dobroć mi miłosierdzie przyjdą do moich dzieci. Po prostu trzymajcie się moich obietnic”.

Jesteście w moich modlitwach

Pastor Joh. W. Matutis (Berlin/ Germany)

topodin.com

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4.3]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.