Nie tego ducha wam dałem

15 kwietnia 2007

Bo ci, których Duch Boży prowadzi są dziećmi Bożymi. Wszak nie wzięliście ducha niewoli, lecz wzięliście Ducha synostwa,w którym wołamy: Abba, Ojcze! Ten to Duch świadczy,że dziećmi Bożymi jesteśmy. Rzym. 8,14-16.

Moi ludzie, dlaczego wy zawsze patrzycie na to, co powoduje lęk? Dlaczego zawsze przyglądacie się problemom i sytuacjom w waszym życiu, a nie Mnie? Czy nie wiecie, że strach jest rakiem? Rozprzestrzenia się, jak choroba pośród swoich członków. Przenika wasze całe ciało i umysł. Nie dałem wam tego ducha. Obdarowałem was zdrowym rozsądkiem, abyście pojęli rzeczy, które do was mówię.

Widzę wiele strachu w moim ciele w tej godzinie. Oni boją się wybuchu III Wojny Światowej w waszym kraju. Boicie się choroby i kataklizmu, i sztormu. Boicie się samego życia. Jak możecie Mi ufać mając takiego ducha? Jak możecie Mnie znać, jeśli macie lęk przed tymi rzeczami? Przyjdźcie do Mnie a Ja dam wam nowego ducha. Przyjdźcie do Mnie a Ja opatrzę wasze rany. Przyjdźcie do Mnie a Ja obrócę w śmiech wasz strach. Obdarzę was pokojem ponad wszelką miarę. Zamienię w światłość waszą ciemność.

Stephen Hanson.
http://www.angelfire.com/in/HisTruth/PayPalform.html

(for donations)

1824 E. San Rafael St.

Colorado Spgs, CO. 80909

tseyigai@yahoo.com

http://www.angelfire.com/in/HisTruth/testimony.html

http://www.angelfire.com/in/HisTruthсайта

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.