Serce skruszone

Złamane serce przebywa na tronie. PRZYJDŹ

Biskup Carlucci

Ps 34:19 Bliski jest PAN tym, których serce jest złamane; a wybawia utrapionych na duchu.

Ps 51:17 Ofiarą miłą Bogu jest duch skruszonym, sercem skruszonym i zgnębionym nie wzgardzisz, Boże.

Według słownika Webstera – zgnębiony [przymiotnik] 1. odczuwający smutek z powodu wyrządzonego zła. Synonimy: przepraszający, pokutny, pełen żalu, skruszony, podatny na pokutę, smutny, zmartwiony.

Słowa powiązane: smutny, zmartwiony, zasmucony, bolesny, załamany,..

SKRUSZONY – mający nierówny brzegi, nie mający płaszczyzny czy gładkiej powierzchni (np.: „ta część trasy wycieczkowej posiada długie łamane górskie grzbiety”).

Jeśli jesteśmy podatni na pokutę, jesteśmy chropowaci i niezdolni do ochronienia siebie, tylko Jezus nas ratuje. Co powoduje, że stajemy się tacy? Zazwyczaj jest tak, gdy dzieje się coś bardzo złego lub po prostu wszystko traci dla nas sens. Nikt nie słucha, nikogo nic nie obchodzi. Jezus żyje WWWWWWww nas i przez nas, ponieważ my potrafimy słuchać. Widzimy słowa Boże przez tego psalmistę. Niech nam nie umknie nawet jedno z nich, ponieważ każde słowo w JEGO SŁOWIE jest SŁOWEM WIECZNYM. Ono reguluje całe stworzenie i jest przewidziane jako ostateczna prawda w Bożym sposobie i planie wykonywania Jego działa. Słowa Boże już są w ruchu i od końca, aż do początku to jest Jego ścieżka, która wchodzi w JEGO ŚWIATŁO. OGLĄDAJ Go, ON jest blisko tych, którzy miłują się i troszczą wzajemnie. On nagabuje nas, abyśmy się zwrócili do NIEGO.

On jest wysoki i przebywa w miejscach wysokich ponad wszystkim, pragnąc, abyśmy zasiedli WWWW Nim na naszym Niebiańskim miejscu WWWW Nim tak, abyśmy zrozumieli pełnie Wszystkiego, co On ma nam do zaoferowania.
Pan chce, aby Jego dzieci przychodziły do domu, aby mógł je obsypywać Swoja łaską. Słuchaj uważnie Niebios, zabij tłuste cielę, które dla niego przygotowałem, na Jego powrót do mnie.
Weź najlepsze szaty i ozdoby, a ja wybiegnę ucałować jego policzek i uścisnąć go z miłością. Oooo, cielęcina w winie Marsala i niebiański sos fettucinni alfredo z chlebem Mojego Życia, posypany czystym masłem i miodem z mego tronu. Nowe wino, aby uciszyć go i namaścić.
Moje winne grona i owoce z mojego drzewa życia z Mojego Ogrodu. Chcę, aby moje dzieci były ze mną. Chcę, przechadzać się w chłodnym porannym powiewie, aby uczyć i kochać je.


Iz. 57:15 Bo tak mówi Ten, który jest Wysoki i Wyniosły, który króluje wiecznie, a którego imię jest „Święty”: Króluję na wysokim i świętym miejscu, lecz jestem też z tym z tym, który jest skruszony i pokorny duchem, aby ożywić ducha pokornych i pokrzepić serca skruszonych.

контакты продвижение сайтов

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.