To tylko rock’n roll – lecz zabija

Każdego roku ponad pół miliona nastolatków

podejmuje samobójcze próby

 Prawie dwa – tysiące dziennie !

Ilość samobójstw wzrosła o 300 procent od 1950 roku. Procent samobójstw  w Stanach Zjednoczonych jest najwyższy wśród wszystkich uprzemysłowionych krajów i zgodnie z National Education Association.  . . samobójstwa nastolatków są związane z depresją napędzaną przez fatalistyczną muzykę i teksty”.

W roku 1988 dr Mark Rosenburg  przemawiając do American Society of Suicidology (Amerykańskie Stowarzyszenie d/s Samobójstw) powiedział: „Sądzono, że sposobem na  uniknięcie samobójstw jest leczenie depresji… Lecz nie jest tak w  przypadku tych dzieciaków. Nie znajdują się one w stanie klinicznej  depresji, lecz te młode ofiary samobójstw są impulsywne, a ich działanie jest wynikiem fantazjowania”.

Skąd biorą się te fantazje, które pobudzają młodych ludzi do działania?

 Za każdym razem… oskarżonym jest – MUZYKA ROCKOWA!

Dr Paul Kin, dyrektor medyczny programu dla dojrzewającej młodzieży w Chater Lakeside Hospital w Memphis, w stanie Tennessee, mówi, że ponad 80% z jego pacjentów znajduje się tam z powodu słuchania muzyki rockowej. Dodaje: „teksty stają się filozofią życiową, religią”.

CO GŁOSZĄ ROCKOWE GWIZDY?

Elton John śpiewa: „Myślę, że kupię czterdziestkę-czwórkę/Zrobię im wszystkim niespodziankę/Myślę, że się zabiję/ Spowoduję małe samobójstwo” 

Zespół „The Nihilistics” śpiewa tak:, „Ta metoda jest skuteczna,  wypróbowana i prawdziwa/ Jest to jedyne rozwiązanie jakie ci  pozostało/Zabij siebie, zabij siebie/ Już czas spróbować/ zabij się, zabij się/ JUŻ CZAS, ABYŚ UMARŁ”

„The Healing Faith śpiewa”:, „Wsunąłem kulę do komory/ włożyłem  lufę do moich ust/ jeden do sześciu, chcę to zrobić/ jeden do sześciu zamierzam z tym skończyć”.

„Metallica”: „Straciłem wolę życia/ po prostu, nic więcej do dania/ Nie ma zupełnie niczego dla siebie/ POTRZEBNY KONIEC, ABY MNIE UWOLNIĆ”.

Ken Wooden, śledczy reporter magazynu „20/20” powiedział:, „Dlaczego  wydajemy miliony dolarów na reklamy? Ponieważ ludzie reagują na  reklamy. Ten rodzaj muzyki jest pewną formą reklamy. . . I widziałem dzieciaki, które reagowały na te reklamy. WIDZIAŁEM ICH MARTWYCH NA MARMUROWYCH PŁYTACH”.

Szesnastoletni Steve Voucher przyłożył  pistolet do głowy, nacisnął spust i przestrzelił sobie głowę. Jego  rodzice oskarżyli o samobójstwo syna jego obsesję na punkcie pieśni AC/DC „Strzelaj, aby wstrząsnąć” (Shoot to Thrill). „Siedział pod  plakatem AC/DC, gdy nacisnął spust”. W lutym 1986 roku osiemnastoletni Phillip Morton powiesił się w ustępie  w Delafield w stanie Wiskonsin. Album „Ściana” zespołu Pink Floyd, na  którym są utwory „Do widzenia podły świecie” i „Wyczekując robaków”, jeszcze grał w tle, gdy znaleziono ciało.

W książce „Psychologia muzyki” dr Schoen pisze: „Muzyka jest najpotężniejszym bodźcem jaki znamy wśród procesów percepcji”. Charles Manson, który twierdził, że był inspirowany przez Beatles’ ów, używał muzyki do zdobywania demonicznej kontroli nad swoimi uczniami, którzy zaszli tak daleko, że mordowali na jego rozkaz. Art Linkletter oskarżył „ukryte przesłania” muzyki rockowej za śmierć swej córki w 1969 roku. Dr Howar Hanson, dyrektor sławnej Eastman School of Music powiedział: „Muzyka składa się z wielu elementów i odpowiednio do proporcji tych elementów może łagodzić lub pobudzać, nobilitować lub wulgaryzować, MA MOC ZARÓWNO KU DOBREMU, JAK I KU ZŁEMU”.

Szatan wydał rozkaz do wściekłego ataku na młodzież tego pokolenia. Jezus Chrystus powiedział w Ewangelii Jana 10:10: „Złodziej przychodzi po to, aby KRAŚĆ, ZARZYNAĆ I WYTRACAĆ”„; a jego pierwszoplanowym celem jest najbardziej podatna grupa – MŁODZIEŻ. The Dead Kennedys (Martwi Kennedy) śpiewa:, „Zabiję dzieci / Uwielbiam patrzeć jak umierają/ Zabiję dzieci/ Sprawię, że ich matki będą płakać”.   Biblia w Księdze Ezechiela w 28 rozdziale opisuje Szatana przed swoim buntem i upadkiem w wersie 13 (Biblia Warszawsko-Praska) : „… Żyłeś  sobie w Edenie, w ogrodzie Pana Boga. Na twym płaszczu widniało tysiąc drogich kamieni. ze złota były DZWONECZKI I TRĄBKI, wszystko wykonane już w dzień twego stworzenia.

Dzwoneczki i trąbki to muzyczne instrumenty!

Szatan  jest łączony z muzyką i lepiej by było dla ciebie, gdybyś uwierzył w to, że on zna niesamowitą moc muzyki!

 2 List do Koryntian 4: 3-4 mówi tak:, „…bóg świata (chodzi o Szatana) tego ZAŚLEPIŁ UMYSŁY niewierzących, aby im nie świeciło światło ewangelii o chwale Chrystusa, który jest obrazem Boga.

Walka toczy się o umysł!

Jesse Penn-Lewis w swojej książce „Bitwa o umysły” pisze: „Dziś trwa wielka bitwa o WYKORZYSTANIE I KONTROLĘ UMYSŁU… to przede wszystkim POPRZEZ UMYSŁ Szatan utrzymuje niewolników pod swoim autorytetem”. Jeden z  najsilniejszych ataków, jakie kiedykolwiek przeprowadził na ludzkie  umysły jest prowadzony przy pomocy rockowej muzyki. Mick Jagger z Rolling Stones, którego magazyn Newsweek nazywa Lucyferem rocka, powiedział wiele lat temu: „kiedyś byliśmy w posiadaniu ich ciał… teraz CHCEMY ICH UMYSŁÓW”. Szatan wie o tym, że  jeśli uda mu się dostać do twego umysłu, będzie mógł cię kontrolować. Jezus Chrystus nakazał nam w Ewangelii Mateusza 22:37: „Będziesz  miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli (UMYSŁU) swojej.  W piątym rozdziale Ewangelii Marka Jezus wypędza demony z Gedareńczyka i w wersie 15 czytamy: „I przyszli do Jezusa, i ujrzeli, że ten, który był opętany, siedział odziany i przy zdrowych ZMYSŁACH,ten, w którym był legion demonów; i zlękli się”. Apostoł Piotr przekazuje zdecydowane ostrzeżenie w 1 Liście Piotr 1:13: ” Dlatego okiełzajcie UMYSŁY wasze”.

Każdy, kto zajmował się tematem hipnozywie o tym, że kluczowym narzędziem jest powtarzanie. W czasie hipnozy podmiot jest zazwyczaj proszony o powtarzanie jakiegoś zwrotu wielokrotnie, aż do chwili gdy nieświadomy umysł jest w hipnotycznym, poddającym się sugestii stanie. W czasie stanu hipnotycznego ludzie zwykle nie kontrolują swoich działań, lub robią to w niewielkim stopniu, często nawet nie pamiętają co się działo.

W San Antonio, w stanie Teksas, szesnastoletni chłopiec w czasie słuchania płyty „The Wall” zespołu Pink Floyd wszedł w stan podobny do hipnotycznego i nagle, bez ostrzeżenia zerwał się i brutalnie zadźgał swoją ciotkę. Zgodnie z policyjnym raportem nie było w tym przypadku udziału żadnych narkotyków – TYLKO MUZYKA! Chłopiec twierdził, że muzyka ZAHIPNOTYZOWAŁA GO i nawet nie pamiętał tego, że zabijał! Szatan używa potężnych i równocześnie subtelnych form hipnozy do przejęcia kontroli umysłu. Kluczem do hipnozy jest powtarzanie i głównym składnikiem rockowej muzyki jest powtarzanie. Przygniatający, powtarzający się, wiodący rytm. Ten stały, powtarzalny beat może wprowadzić umysł słuchacza w niebezpieczny stan sugestywnej hipnozy. Przyjacielu, to niebezpieczeństwo jest przerażające jeśli weźmiesz pod uwagę słowa, którymi jest karmiony młody, podatny umysł!

W październiku 1984 roku dziewiętnastoletni John McCollum zastrzelił się strzałem w głowę,  słuchając Ozzy Osbourna śpiewającego „Suicide Solution” (Rozwiązanie w samobójstwie): „Złe myśli i złe uczynki/ Zimno, sam, ugrzązłeś wśród  ruin/ Choć uciekłeś przed żniwiarzem/ Nie możesz uciec przed Mistrzem Opiekunem/…./ Gdzie się ukryć….jedynym wyjściem jest samobójstwo”. 

Gdy znaleziono jego ciało, miał na sobie słuchawki!

Instytut Badań Bio-Akustyczynych (IBAR) został poproszony o ocenę „Suicide Solution”. Nie dziwnego, że znaleziono ukryty przed świadomością tekst, którego próżno by szukać na obfitej okładce płyty. Te ukryte teksty są śpiewane półtorakrotnie wolniej od normalnej mowy i początkowo nie są zauważane. Niemniej,twierdzą oni, że te „podprogowe” teksty „są wystarczająco słyszalne, aby ich znaczenie i prawdziwy zamiar stał się wyraźny po wielokrotnym przesłuchaniu”. Jakie to są owe ukryte, podprogowe teksty? „Dlaczego próbować, dlaczego próbować? WEŹ PISTOLET I WYPRÓBUJ GO!STRZEL… STRZEL… STRZEL…” – po czym następuje ohydny śmiech! Lecz to jeszcze nie jest wszystko! W czasie badań IBAR nad „Suicide Solution” znaleziono coś jeszcze – „hemisync tones”, opatentowany proces nadawania dźwięków w taki sposób, aby wpływać na stan emocjonalny słuchacza (z prawej i z lewej strony nadaje się dźwięki o nieco przesuniętej częstotliwości np. 203 Hz i 200 Hz wywołując pewne szczególne efekty w mózgu. Płyty z tego typu dźwiękami, szumami, muzyką są bardzo drogie i reklamowane jako skuteczne do zrzucenia nadwagi,  rzucenia palenia itp. Nie znam polskiego odpowiednika tego terminu –  przyp. tłum.). Znaleziono takie dźwięki, które przyspieszają stopień przyjmowania i przetwarzania przez ludzki umysł informacji”. IBAR  twierdzi, że „hemisync tones” spowodowały zwiększoną podatność 19 latka Johna McCollum’a na tekst śpiewany przez Ozzy Osbourne’a.

Adwokat rodziny McCollum mówi, że otrzymał „co najmniej 20 telefonów od rodziców  sugerujących, że ich dzieci popełniły samobójstwa słuchając nie tyle ogólnie muzyki rockowej, lecz szczególnie Ozzy Osbourne. Ojciec John”a McCollum’a powiedział: ONI WIEDZĄ CO PRZEKAZUJĄ…są ludzie, którzy chcą zrobić pieniądze i NIE WAHAJĄ SIĘ SPRZEDAWAĆ TWOJE DZIECI ZATRACENIU. … Widzisz normalne dziecko, bez jakiegokolwiek śladu depresji, szczęśliwe, po czym, sześć godzin  później jest martwy. Nikt tego nie potrafi wytłumaczyć. Jedyne, co wiemy to fakt, że słuchał tej muzyki”.

Jimi  Hendrix, jeden z największych gitarzystów, który udławił się swoimiwymiocinami w 1970 roku po przedawkowaniu powiedział: „Poprzez muzykę będą przedostawać się pewne klimaty, ponieważ muzyka jest sama wsobie duchową sprawą. MOŻESZ ZAHIPNOTYZOWAĆ LUDZI MUZYKĄ, a gdy sprowadzisz ich już do tego najsłabszego punktu, MOŻESZPRZEKAZYWAĆ DO ICH PODŚWIADOMOŚCI cokolwiek chcesz powiedzieć”. Rockowagwiazda i homoseksualista Little Richard powiedział: „niektóre rockowe gwiazdy stają w kole i piją krew. Niektórzy klękają i modlą siędo diabła. ROCK AND ROLL HIPNOTYZUJE NAS I KONTROLUJE NASZE ZMYSŁY”. 

W grudniu 1985 roku osiemnastoletni Raymond Belknap i James Vance po wysłuchaniu Judas Priest śpiewającego „Beyond the Realms of Death” (Poza rzeczywistością śmierci), wyszli przez okno sypialni i poszli na pobliski kościelny plac zabaw. Tam Belknap przyłożył obrzynkę do swojej głowy, nacisnął spust i dosłownie odstrzelił sobie głowę. Gdy leżał martwy na boisku, przyszła kolej na Vance’a. Powiedział: „Tam były tony krwi, wyglądało tak, jakby strzelba była cała w smarze. Było tak wiele krwi, że nie byłem w stanie tego znieść. Przeładowałem ją i, wiesz, teraz była moja kolej, a ja przygotowywałem się. Myślałem o tym wszystkim, po co warto było żyć, tak wiele z twojego życia staje ci tuż przed oczyma. To było tak JAKBYM NIE MIAŁ ŻADNEJ KONTROLI …..MOJE CIAŁO BYŁO ZMUSZONE, do tego, aby to zrobić i strzeliłem”. Vance przeżył z raną postrzałową, lecz zapadł w śpiączkę i w listopadzie 1988 roku zmarł w kilka dni później. Pogrążeni w żalu  rodzice wnieśli sprawę przeciwko Judas Priest. Proces sądowy stwierdził: „Sugestywny tekst w połączeniu ze stałym beatem i rytmem, niezmienną intonacją muzyczną razem wzięte nakłoniły, zachęciły, wsparły, podjudziły i zahipnotyzowały powoda do wiary, że odpowiedzią na życie była śmierć”. Zgodnie z zeznaniami  świadka, który badał album Judas Priest, zostały znalezione zarówno  podprogowe przesłanie jak i teksty wsteczne. Znaleziono podprogowe  (ukryte przed świadomością) przesłanie: „Zrób to”, umieszczone co najmniej sześciokrotnie. Adwokat Kenneth McKenna powiedział: „Po prostu, literalnie byli posłuszni nakazowi muzyki i tekstowi…” 

Czy pamiętacie Patty Hearst?

Została ona porwana w lutym 1974 roku  przez Symbionese Liberation Army (Organizacja uważająca się za  rewolucyjną awangardową armię o lewicowych poglądach – przyp. tłum.),  lecz wkrótce potem pomagała im w napadach na banki. Zastanawiasz się, w jaki sposób tak ja zmienili? Magazyn Newsweek z 16.02.1976 roku  poprosił o zbadanie przypadku Patty Hearst dr Williama Sargenta,  najlepszego brytyjskiego eksperta od „prania mózgów”. Doszedł do następujących wniosków: „stała się ofiarą „WYMUSZONEJ PRZEMIANY” czy  też prania mózgu. Jej system nerwowy był utrzymywany w maksymalnym stresie przez nieustanne odtwarzanie głośnej MUZYKI ROCKOWEJ… osoba, której system nerwowy jest pod nieustanną presją może „powstrzymywać” lub „okazywać” paradoksalną aktywność mózgu – DOBRE STAJE SIĘ ZŁYM, A ZŁO – DOBREM. Według dr Sargenta muzyka rockowa rzeczywiście „zmienia” słuchacza – zło faktycznie staje siędobrem, a dobro – złem. To wyjaśnia często irracjonalne zachowania wśród współczesnej młodzieży. Nic dziwnego, że spotykałem młodych ludzi, którzy bez cienia strachu czy wątpliwości, patrząc mi prosto w twarz mówili: „Taaa, człowieku, chcę iść do piekła, będziemy tam imprezować w płomieniach piekła z Szatanem”.

Szesnastoletni Dennis Bartts z Center Point w stanie Teksas powiedział swemu najlepszemu przyjacielowi, że „planujespotkać się z Szatanem”. Poszedł na szkolne boisko niosąc walkmana. Gdy tam doszedł puścił utwór AC/DC „Highway to Hell” (Autostrada do Piekła) i powiesił się na bramce.  Nie ma żadnych racjonalnych wyjaśnień dla takich zachowań, oprócz „diabelskiego” wpływu. Reporter Tom Jarriel powiedział w Abecadle”20/20″: Przesłanie Szatana jest jasne, zarówno okładkialbumów jak i teksty, KTÓRE DOCIERAJĄ DO WRAŻLIWYCH UMYSŁÓWMŁODZIEŻY”. Według autorów książki „Satanism in America”, aprobowanej przez National Criminal Justice Task Force on OccultRelated Ritualistic Crimes hardcorowy satanizm został nazwany „najszybciej rozrastającą się subkulturą wśród Amerykańskich nastolatków”.

Fakty mówią głośno i wyraźnie!

Szatan używając potężnej i śmiertelnej broni zwanej muzyką rockową,spenetrował i zajął umysły tego pokolenia! Młodzi ludzie mówią mi:”Ej, facet, to nie ma na mnie wpływu. Ja nie czczę diabła. Nie zamierzam popełnić samobójstwa ani nic w tym rodzaju. Po prostu słucham tej muzyki. Ale, chłopie, to na mnie nie działa”

Nie tak mówi dr Kappas . . .

Dr John Kappas, czołowy badacz umysłu i hipnozy zaczął w latch 60-tych badanie skutków działania muzykirockowej. Dr Kappas powiełział: „…to, co jest niezrozumiałe w tych wszystkich satanistycznych sprawach to fakt, w jaki sposób udaje im się przedostać z przesłaniem do młodych ludzi. To, o czym mówimy, jest nazwane BUDZENIEM PODATNOŚCI NA SUGESTIĘ. Są to bardzo sugestywne stany, które z łatwością wpływają na młodych… wszelkie świadome przesłanie, które jest przekazywane wraz z nagraniem, zostanie przez słuchacza kupione. NIE MA ŻADNEJ OBRONY przed przyjmowaniem  świadomego przesłania, dziś… Przyjmą wszystko, cokolwiek zasugerujesz, PONIEWAŻ NIE MAJĄ ŻADNEJ OCHRONY PRZECIWKO TEMU…ZOSTALI ZAHIPNOTYZOWANI. . . To były jednostki, które w ISTOCIE CHODZIŁY W STANIE HIPNOTYCZNYM…”

Czternastoletni Thomas Sullivan z New Jersey, fan Ozzy Osbourna, twierdził, że to nie ma na niego wpływu, lecz 19 stycznie 1988 roku małe miasteczko Jefferson Township wiedziało lepiej. Tommy Sullivan, wasz typowy Amerykanin, czternastolatek – STAŁ SIĘ BRUTALNYM ZABÓJCĄ! W sobotę w nocy, ojciec Toma został obudzony sygnałem dymowego czujnika  alarmowego. Wstał i odkrył mały ogień płonący w pokoju gościnnym. Gdy  go gasił usłyszał trzask frontowych drzwi. Podszedł do okna na czas,  aby zobaczyć kogoś, kto rył bruzdy w wysokim śniegowym błocie ich  samochodem, po czym wyskoczył z niego i uciekł. Następnie znalazł swoją  żonę w piwnicy, leżącą w kałuży krwi. Miała wydłubane oczy, przecięte policzki i brutalnie poderżnięte gardło. „Od razu wiedzieliśmy kto jest naszym podejrzanym” – powiedział detektyw Hart. Na przednim  siedzeniu samochodu znaleziono kartkę napisaną przez Toma i skierowaną  do „największego demona piekła”. Była na niej przysięga, że zabije swoją rodzinę. Przysięga była przekreślona i w nawiasach Tom dopisał: „Już zabiłem rodzinę”. 
Wcześnie rano, następnego dnia, sąsiad trafił na zamarznięte,  pozbawione koszuli ciało Toma na pokrytym śniegiem podwórku. Nadgarstki  miał pocięte a gardło poderżnięte od ucha do ucha w taki sposób, że  głowa była niemal odcięta. Burmistrz Fran Slayton wyraził to najlepiej: „Jest tutaj coś, co mnie w tej sytuacji niepokoi. Niepokoi mnie, dokąd takie dobre dzieciaki jak ten mogą zajść w dwa tygodnie”. Ojciec Toma powiedział później, że przez cały tydzień jego syn śpiewał rockową piosenkę „o krwi i zabijaniu matki”.

1 List Piotra 5:8 mówi, „. . . diabeł chodzi jak lew ryczący SZUKAJĄC KOGO BY POCHŁONĄĆ„.

siJezus Chrystus powiedział: „Kto nie jest ze mną jest
przeciwko Mnie …”

Gdy mówisz NIE Jezusowi – mówisz TAK Szatanowi.

Przyjacielu, musisz zrobić coś bardzo, bardzo ważnego!

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE!

MOŻESZ ZOSTAĆ ZBAWIONY W TEJ CHWILI!

Prosto jest zostać zbawionym…

 1. Wiedz o tym, że jesteś grzesznikiem:

  ” jak napisano: Nie ma ani jednego sprawiedliwego” List do Rzymian 3:10

  „… gdyż wszyscy zgrzeszyli i brak im chwały Bożej” List do Rzymian 3:23

 2. Wiedz o tym, że Jezus Chrystus umarł na krzyżu, aby zapłacić za twoje grzechy:

  „On grzechy nasze sam na ciele swoim poniósł na drzewo, …” 1 List Piotra 2:24

  „… który wyzwolił nas z grzechów naszych przez krew swoją,” Objawienie Jana 1:5

 3. Najlepiej jak tylko potrafisz, zaufaj Jemu i tylko Jemu, jako twojemu osobistemu Zbawicielowi.

  ” Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego  jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.” Ewangelia Jana 3:16

CZY CHCESZ BYĆ ZBAWIONY?

Pomódl się tą modlitwą i niech to wypłynie z twojego serca:

Panie Jezu, wiem, że jestem  grzesznikiem i jeśli ty mnie nie zbawisz jestem stracony na wieki.  Dziękuję ci, za to, że umarłeś za mnie na Kalwarii. Przychodzę teraz do  Ciebie, Panie, i proszę: zbaw mnie. Przyjmuję Cię, teraz, jako mego osobistego Zbawiciela. W Imieniu Jezusa Chrystusa, amen.

Copyright 1995 Dial-the-Truth
Ministries)

как раскрутить сайт в сети

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.