Zbudź się, który śpisz


Czerwiec 18, 2006
. . . ponieważ światło sprawia, że wszystko jest widoczne. To dlatego powiedziano:

Eph. 5: 14 Zbudź się, który śpisz i powstań z martwych a zajaśnieje ci Chrystus.

Rzym. 13:11 A to czyńcie wiedząc, że już czas, że już nadeszła pora, abyście się ze snu obudzili, albowiem teraz bliższe jest nasze zbawienie, niż kiedy uwierzyliśmy

„Teraz wyposażam moich synów i córki na to, co jest przed nimi. Przygotowuję ich na oblężenie, które zbliża się do ziemi. Ponieważ, powiadam wam, trudne i straszne dni leżą przed wami. Będą takie dni, jakich jeszcze nigdy do tej pory nie było na ziemi, ponieważ wracam wkrótce po moją własność. Wielu w tych dniach oszaleje, niektórzy zajdą Pasterza swoich dusz, aby przeniósł ich przez te dni, lecz, powiadam wam, że owce będą rozproszone na północ, południe, wschód i zachód”.
(Duch Pański pokazał mi następującą scenę: wiele koni pędziło i przeskakiwało przez płoty i inne przeszkody. Były w wielkim pośpiechu i wyglądało na to, że oszalały. Pokazał mi również Wielkiego Pasterza, który w Swych ramionach trzymał baranka. Niósł go bezpiecznie, blisko przy piersi ochraniając od zewnętrznych niebezpieczeństw. Następnie zobaczyłem mężczyznę przerzucającego łopatą brud; był wysypywany na wierzch jakichś czarnych plastykowych worków. Następnie zobaczyłem leżące na ziemi ciała i usłyszałem: „O, śpiący, powstańcie”. Lecz ci, którzy leżeli na ziemi nie wstali; spali dalej. Mieli bardzo prestiżowy i królewski wygląd.)

„Powiadam wam, że w tych dniach wielu będzie leżeć uśpionych swoim snem – ci nie obudzą się. Będą trwać w nieświadomości tego, co sie dookoła dzieje, lecz, powiadam wam, że już jest czas na to, aby powstać ze swego uśpienia. Czas już na pobudkę.”

Stephen Hanson

tseyigai@yahoo.com

http://www.angelfire.com/in/HisTruth

aracer

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.