Perła Wielkiej WartościCzerwiec 17, 2006

Mat. 13:44 Podobne jest Królestwo Niebios do ukrytego w roli skarbu, który człowiek znalazł, ukrył i uradowany odchodzi, i sprzedaje wszystko, co ma, i kupuje oną rolę.

Rom. 11:33 O głębokości bogactwa i mądrości, i poznania Boga! Jakże niezbadane są wyroki jego i nie wyśledzone drogi jego!

Dan. 2:22 On odsłania to, co głębokie i ukryte; wie co jest w ciemnościach, u Niego mieszka światłość..

Ja jestem Bogiem zarówno słabych jak i mocnych. Ja jestem Tym, który wyznacza kierunek wiatrom i nakazuje słońcu, aby rano świeciło. To przez Mnie upadają i ponownie wstają z ziemi narody. To dzięki Mnie dostępne jest bogactwo i mądrość bez miary. Świat szuka bogactw, lecz najgłębsze bogactwa znajdują się w pieczarach moich skarbnic. Ja podtrzymuję słabego i podnoszę zmęczonych. Dzięki mnie rządzą królowie, a inni są wypędzani. Wszyscy, którzy szukają odpowiedzi, znajdą je. Ja mogę uczynić daleko więcej ponad to wszystko, co możecie sobie wyobrazić. Nie biegajcie za słowem od Pana, lecz najpierw mnie szukajcie a Ja dam wam odpowiedzi. Wielu szuka proroków i słowa, które oni mogą im dać teraz. Czy to nie Ja udzielam odpowiedzi? Czy to nie Ja zaspokajam twoją duszę?
Ścieżka, którą musicie znaleźć jest wąska, wyryta wśród gór. Jest głęboko zakopana, tam właśnie ją znajdziesz i wtedy dotrzesz do perły o ogromnej wartości.

Stephen Hanson

tseyigai@yahoo.com
http://www.angelfire.com/in/HisTruth

раскрутка сайта

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.