02_Rezygnacja nie jest opcją dla dzieci Bożych

Young Martin

24 marca 2008

DO TYCH, KTÓRZY SĄ POWOŁANI NA ŚWIĘTYCH:

Każdy wierzący ma swój własny poziom „NADZIEI w IMIĘ PAŃSKIE”. NADZIEJA jest dobra, lecz nie może zrobić dla nas tego, co może zrobić szczera biblijna WIARA. NADZIEJA jest ograniczona do tego, JAK DŁUGO DECYDUJEMY SIĘ TRWAĆ z czekaniem na odpowiedź, lub REZYGNUJEMY w jakimś miejscu po drodze, nigdy NIE PRZYJMUJĄC czy SIĘGAJĄC CELU!

Słowo Boże mówi:
Przewlekłe oczekiwanie (NADZIEJA) SPRAWIA SERCU BÓL, lecz SPEŁNIONE PRAGNIENIE jest DRZEWEM ŻYCIA Przyp. 13:12

Jak wierzę, NADZIEJA widzi świat oczyma duszy czy ciała i usiłuje „trzymać się przez całą drogę”, lecz NIE MOŻE! Natomiast prawdziwa WIARA sięga znacznie poza naturalną rzeczywistość i widzi oczyma ducha (i Ducha Świętego) to, co ciągle wygląda na NIEMOŻLIWE DO OSIĄGNIĘCIA, jako MOŻLIWE. I BĘDZIE, jeśli tylko będziemy UFAĆ PANU I POTĘŻNEJ MOCY JEGO do wypełnienia tego, co On obiecał.

NIE
czytamy w piśmie, że „Bez NADZIEI NIE MOŻNA PODOBAĆ SIĘ BOGU, ponieważ ci, którzy przystępują do Niego, MUSZĄ MIEĆ NADZIEJĘ, że ON ISTNIEJE i MUSZĄ MIEĆ NADZIEJĘ, że on odpłaca tym, którzy go wytrwale szukają” Hebr. 11:5).

NADZIEJA, zabierze nas tylko do pewnego miejsca, podczas gdy WIARA zabierze nas od POSIADANIA NADZIEI, że Bóg może i w jakiś sposób pomoże nam, do ZDECYDOWEGO WIERZENIA, że On nie tylko może POMÓC NAM, lecz że również POMOŻE NAM, jeśli tylko WIERZYMY!

 Ten, który ROZPOCZĄŁ DOBRE DZIEŁO we MNIE I TOBIE, będzie WIERY, ABY JE DOKOŃCZYĆ!

NADZIEJA prowadzi nas do biblijnej WIARY, jeśli widzimy jej ograniczenia. Większość ludzi spędza swoje życie MAJĄC NADZIEJĘ, że Bóg im pomoże, podczas gdy w rzeczywistości  to PRAWDZIWA BIBLIJNA WIARA W NIEGO I JEGO SŁOWO dotyka SERCA BOŻEGO, aby zadziałał w potężny sposób dla nas.

Tym jest PRAWDZIWA BIBLIJNA WIARA i to jak ją zdobywamy.

REZYGNACJA NIE JEST OPCJĄ DLA DZIECI BOŻYCH

Słowo Boże mówi:

 Tak jest z moim SŁOWEM, które wychodzi z Moich ust; NIE wraca do mnie PUSTE, lecz SPEŁNIA POMYŚLNIE to, Z CZYM JE POSŁAŁEM. Iz. 55:11

JA STRZEGĘ MOJEGO SŁOWA, ABY JE WYPEŁNIĆ!

WIARA przychodzi przez SŁUCHANIE SŁOWA BOŻEGO… Rzm. 10:17 (wg.wersji. ang.)

WIARA jest pewnością tego, CZEGO SIĘ SPODZIEWAMY I PRZEKONANIEM O TYM, CZEGO NIE WIDZIMY (naszymi naturalnymi oczami i umysłem) Hebr. 11:6

Wierzę w Chrystusa od 38 lat. Usługiwałem ludziom przez te wszystkie lata według „miary WIARY', którą Bóg daje nowym wierzącym. Jezus mówi nam,w Jego Słowie: „gdybyście mieli WIARĘ JAK ZIARNKO  GORCZYCY, moglibyście powiedzieć do tej GÓRY (PROBLEMU), usuń się i przenieś do morza I NIE WĄTPILI, STANIE SIĘ WAM. 

Wiara wielkości ziarnka gorczycy jest dobra dla POCZĄTKUJĄCYCH i to działa. Lecz Bóg chce, aby nasza WIARA codziennie WZRASTAŁA, aż do miejsca, gdy Bóg może używać nas do wypędzania demonów i, jeśli to potrzebne, WZBUDZANIA MARTWYCH!

Muszę przyznać ku mojemu ZAWSTYDZENIU I ROZCZAROWANIU, że choć moja wiara z ziarnka gorczycy wzrastała przez lata w USŁUGIWANIU INNYM, nigdy w pełni nie rozwinęła swej dojrzałości w WIERZENIU DLA SIEBIE i MOICH GŁĘBOKICH OSOBISTYCH POTRZEB… aż do teraz. Bóg użył czegoś tak ZAGRAŻAJĄCEGO ŻYCIU i WSTRZĄSAJĄCEGO NADZIEJĄ jak śmiertelna odmiana raka, aby zedrzeć mi duchową ślepotę, abym mógł dostrzec, że On chce wziąć mnie na WYŻSZY POZIOM WIARY i ZAUFANIA Jemu i Jego Słowu. Powiedział mi, ku mojemu ZAWSTYDZENIU, „Jak możesz wierzyć w uzdrowienia, cuda i zaspokajanie innych wielkich potrzeb w Ciele Chrystusa, jeśli najpierw NIE UWIERZYSZ W SWOJE WŁASNE?

Służba i życie DZIECKA BOŻEGO NIGDY NIE SĄ ZUPEŁNE, Bóg ZAWSZE dokonuje duchowych operacji na nas, zbierając ziarna i chwasty, które przeciwnik nasz, diabeł, w nas zasiał. Pan ZAWSZE sprowadza nas do SKAŁY (CHRYSTUSA), który odrzucili budowniczowie…” i zawsze powoduje, że upadamy na TĄ SKAŁĘ w celu NIEUSTANNEJ PRZEMIANY NAS SAMYCH. Jezus powiedział: kto upadnie na tą SKAŁĘ zostanie ZŁAMANY, lecz NIE ZNISZCZONY! (to odziera nas ze wszystkiego, co NIE JEST z CHRYSTUSA i powoduje, że jesteśmy bardziej podobni do niego).

ZAŚWIADCZAM, że „upadłem  na tą SKAŁĘ” i że On odarł mnie z mojej PEWNOŚCI SIEBIE, a napełnił mnie BOŻA PEWNOŚCIĄ przez prawdziwą biblijną WIARĘ. Staram się ze wszystkich sił chodzić trzy razy dziennie do mojej sypialni, aby CZCIĆ, UWIELBIAĆ, MODLIĆ SIĘ I GORLIWIE WSTAWIAĆ się za sobą i za wszystkie potrzeby innych, o których wiem. Prawdziwa biblijna WIARA wzrasta i dojrzewa we mnie przez ostatni rok,  gdy wołam do Boga i modlę się do Niego Jego Słowem o UZDROWIENIE, UWOLNIENIE i WYPUSZCZENIE WIEŹNIÓW NA WOLNOŚĆ.

REZYGNACJA NIE JEST OPCJĄ DLA DZIECI BOŻYCH

DZIĘKUJĘ Bogu za WASZE MODLITWY i za to, że pozwalacie mi nadal usługiwać wam przez moje artykuły, modlitwy i przez telefon.

Gdy odkryjemy, że JEZUS jest wszystkim, co nam pozostało, to okazuje się, że JEZUS JEST WSZYSTKIM CZEGO W OGÓLE POTRZEBUJEMY” – Corrie Ten Boom

JES NADZIEJA w imieniu Pańskim, która jest zakorzeniona w prawdziwej biblijnej WIERZE.

Było kilkoro spośród was, którzy zadzwonili do mnie czy napisali i USŁUGIWALI MNIE słowem zachęty tak bardzo mi potrzebnym od czasu do czasu.

Zdecydowanie chcę cię zachęcić do tego, abyś się modlił i pytał Pana, do kogo chce, abyś zadzwonił, napisał czy poszedł z wizytą i podzielił się z ta osobą, czy grupą, SŁOWEM PAŃSKIM i zachęcił tym, że Bóg jest z nimi i przeprowadzi ich do końca.  Ciało Chrystusa potrzebuje zarówno tych, którzy się dobrze mają fizycznie jak i tych, którzy ciągle są słabi na ciele, lecz NADAL ZDECYDOWANIE UFAJĄ Panu, że uzdrowienie będzie postępować i ogłaszają, SŁOWO PAŃSKIE i MOC JEGO POTĘGI.

Nie mam NADZIEI, że to zrobicie, ja mam WIARĘ, że Bóg już mówił to was, abyście to „PO PROSTU ZROBILI!”. Ci ludzie będą błogosławieni tym, że okazaliście im MIŁOSIERDZIE w czasie ich potrzeby. Bóg będzie trzymał zapiski waszych DZIEŁ MIŁOSIERDZIA i będzie gotowy zwrócić MIŁOSIERDZIE, którego potrzebujesz, gdy jesteś w potrzebie.


Błogosławieni MIŁOSIERNI, albowiem oni MIŁOSIERDZIA DOSTĄPIĄ
(od Boga i innych).

REZYGNACJA NIE JEST OPCJĄ, JEŚLI JESTEŚMY DZIEĆMI BOŻYMI

Mam szczerą NADZIEJĘ,  że zachęciłem was dziś! Proszę przekazać to przesłanie NA CAŁY ŚWIAT poprzez e-mail, łańcuch modlitw itp.,…

W Chrystusie JEDYNIE,

Prophet Martin Young

раскрутка

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.