20 lat później

20 lat później – mężczyzna, który gratulował pierwszemu kanadyjskiemu politykowi-gejowi, rewiduje swoje stanowisko.

John-Henry Westen

Oryg.:
http://www.lifesitenews.com/ldn/2008/mar/08031308.html

OTTAWA, 12 marca 2008
(LifeSiteNews.com) – 29 lutego 1988 roku, Svend Robinson „ujawnił się” jako pierwszy homoseksualny polityk szczebla
federalnego. W tym czasie na przyjęciu goszczony przez Kanadyjskie Krajowe Homoseksualne Lobby (EGALE) Robinson przyjął gratulacje od
młodego mężczyzny, którego atrakcyjny komentarz był popularyzowany w telewizji w całym Ontario przez sieć Global
Television. Potrząsając ręką Robinsona, Dawid MacDonald powiedział, że pojawienie się Robinsona w TV „było chwilą porównywalną
do tego, gdy miał 8 lat i zobaczył w telewizji Neila Armstronga lądującego na Księżycu”.

Polityczną karierę Robinsona znaczyły jego kampanie za aborcją, eutanazją, klonowaniem ludzi i obniżeniem wieku wieku przyzwolenia na to, aby dorośli mogli uprawiać seks z 14 letnimi chłopcami i dziewczętami, a ci młodzi mogli uprawiać seks między sobą. Podejmował wysiłki w celu usunięcia słowa „Bóg” z Kanadyjskiej Konstytucji i legalizacji homoseksualny „małżeństw”. Robinson opuścił politykę, gdy
został złapany na kradzieży obrączki wartej 50.000$ na zbliżające się „małżeństwo” z jego partnerem.

David MacDonaldLifeSiteNews.com rozmawiało z Dawidem MacDonadlem, który już dawno porzucił homoseksualne życie o tym, że był tak bardzo zaangażowany w czasie gdy Robinson pojawił się publicznie.

MacDonald został znanym twórcą, aktorem i muzykiem wkrótce po przekroczeniu wieku 20 lat. Tworzył muzykę dla wytwórni CBS oraz NBC TV, zdobył wiodącą rolę w show biznesie na Broadwayu, grał w kilku filmach dla Columbia oraz Paramount Pictures, grał także w Rum Tum Tugger, the Rock and Roll Cat i brał udział krajowym tournee „Cats.”

MacDonald powiedział reakcji LifeSiteNews.com, że był zaangażowany w dwa przypadki aborcji swoich dziewczyn, brał narkotyki i pił. W końcu, w czasie tournee „Cats” „wypalił się całkowicie” jego głos i to był koniec jego muzycznej kariery, jak sądził.

Przypomina sobie, że w tym momencie życia, udał się po poradę do swego rodzinnego lekarza, który zajmował się nim od dzieciństwa. MacDonald przedyskutował z nim liczne seksualne przejścia, jakie zdarzały mu się na wysokich szczeblach show biznesu i klika multi-płciowych zdarzeń z innymi twórcami. Jego lekarz doszedł do wniosku, że był on stłumionym homoseksualistą i zachęcił go do przystąpienia do grupy, zachęcającej do „ujawniania” się homoseksualistów.

W czasie sesji prowadzący sugerowali, że im bardziej „wyjdzie” do swoich przyjaciół i rodziny, tym lepiej będzie się czuł w swym seksualizmie. „Na początku było to całkiem uwalniające – przypomina sobie. – Lecz później zacząłem odczuwać, że coś jest źle. Im bardziej się ujawniałem, tym gorzej się czułem”. MacDonald nabawił się anoreksji, a symptomy choroby – waga 50kg przy 179 cm wzrostu – zaczęła martwić jego rodzinę i przyjaciół

Jego świat zawalił się, gdy lekarz, który pierwotnie zalecił mu sesje „ujawniania się”, poprosił go spotkanie. Ten lekarz miał żonę i dzieci, lecz powiedział MacDonadlowi, że jest gejem i zawsze go MacDonald pociągał. Dawid był „rozbity” i zakończył z nim wszelkie kontakty.

Dawida pociągał ruch „New Age”, ponieważ „nie ma tam żadnych moralnych wymagań”. Ruch był bardzo popularny w społeczności gejów i wśród ludzi z show biznesu, których znał z Nowego Yorku i Hollywood. W drodze do Montrealu, gdzie miał się spotkać z Guru, natknął się na Kaplicę Świętego Józefa w Montrealu.

Przyciągnięty przez zewnętrzną majestatyczność, stał się w środku świadkiem szczerych modlitw i sam tego spróbował, zwracają się do „Jezusa”, którego do tej pory uważał tylko za proroka, czy „wyniesionego mistrza”.

MacDonald wyjaśnia, że gdy w pełni oddał siebie Jezusa, doświadczył „zdumiewającego przeżycia”. Wkrótce później, w czasie następnego przeżycia przed krucyfiksem, został „uzdrowiony z anoreksji i wszystkich swoich uzależnień”, w tym również z homoseksualnego stylu życia. Wyjaśnia: „Po prostu czułem, jak potężny ciężar został zdjęty z moich ramion”. Nawet głos został mu przywrócony. „W czasie chrześcijańskiego obozu wypoczynkowego – wyjaśnia – zaczął mi wracać głos do śpiewania i przez serię cudownych wydarzeń znalazłem się w małym studiu nagrań”.

Dziś Dawid MacDonald jest znany w wielu krajach jako chrześcijański muzyk. Mówi: „Jestem wolny wszelkich seksualnych kontaktów od ponad 20 lat i zgadzam się z nauczaniem kościoła na temat seksualności. To była dla mnie wspaniała, uwalniająca podróż”. Jeździ po świecie, śpiewając swoje kompozycje, docierając do niezliczonych rzeszy młodzieży, aby przyciągnąć ich bliżej do Chrystusa. Z powodu swoich doświadczeń z aborcją jest wielkim obrońcą życia.

Zapytany, co powiedziałby dziś Svendowi Robinsonowi, MacDonald mówi: „Podzieliłbym się z Svendem tym, że połączenie pociągu do tej samej płci i pożądliwości jest nawet większą formą wyparcia się, niż „być w ukryciu”, i że jest to wyrzeczenie się Bożego powołania w naszym życiu do Czystości. W gejowskiej społeczności istnieje takie odczucie, że każdy kto praktykuje czystość, wypiera się siebie. Wskazałbym na coś przeciwnego: czystość to totalne posiadanie własności do naszego ludzkiego stanu i całkowita akceptacja Bożej zdolności do utrzymania nas w czystości. On jest całkiem dobry w tym i bez Niego jest to niemal niemożliwe”.

Do społeczności kościoła Dawid mówi: „Zrozumiałem, że pomaganie ludziom mającym pociąg do tej samej płci należy do odpowiedzialności kościoła. Nie możemy tego dłużej pozostawiać w rękach gejowskich grup, ponieważ, co paradoksalne, seks nie jest odpowiedzią na pociąg do tej samej płci”.

Pełne świadectwo Dawida
MacDonalda znajduje się na:

http://www.davidmacd.com/web_pages/gay_testimony.htm

раскрутка сайта

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.