Ameryka oszalała, jeśli chodzi o przepisy dotyczące płci

J. Lee Grady  
5 lipca 2023

Kocham mój kraj. Ale wielu moich zagranicznych przyjaciół regularnie pyta mnie teraz: „Co się dzieje ze Stanami Zjednoczonymi?” Są zdumieni. Tracą też szacunek dla Ameryki, ponieważ coraz więcej naszych przywódców dokonuje drastycznych zmian, jeśli chodzi o wartości moralne – szczególnie w obszarze seksualności i płci.

Weźmy pod uwagę gubernator stanu Nowy Jork, Kathy Hochul, która 25 czerwca podpisała ustawę gwarantującą nieletnim dostęp do terapii hormonalnej i operacji osób transpłciowych. Podczas gdy niektóre stany przyjęły przepisy określające takie traktowanie jako znęcanie się nad dziećmi. Hochul mówi, że nowe prawo czyni Nowy Jork „bezpieczną przystanią dla transpłciowej młodzieży i ich rodzin”. Oznacza to, że państwo zachęca 14-letnie dziewczynki do wykonywania pełnych histerektomii i podwójnych mastektomii bez zgody rodziców; oznacza to również, że Nowy Jork jest „rajem” dla 9-letnich chłopców, których nauczyciele przekonali do usunięcia genitaliów. W

Kalifornii trwają prace nad ustawą, która zmusi rodziców do „potwierdzenia” „preferowanej” tożsamości płciowej ich dziecka – nawet jeśli rodzice się sprzeciwią. Ustawa o wzmacnianiu pozycji młodzieży transpłciowej, zróżnicowanej pod względem płci i interseksualnej sklasyfikowałaby rodziców w bitwach o opiekę nad dziećmi jako nadużycie, jeśli odmówią potwierdzenia tożsamości płciowej swojego dziecka. Parlamentarzystka Lori D. Wilson, autorka projektu ustawy, twierdzi, że zmuszenie rodzica do wyrażenia zgody na tożsamość płciową dziecka zapobiegnie samobójstwom. Naraziłoby to również rodziców na grzywny i karę więzienia.

Podobna ustawa jest obecnie bliska uchwalenia w Michigan, gdzie 20 czerwca przedstawiciele głosowali za przyjęciem HB 4474, ustawy, która uczyniłaby „niewłaściwą płeć” osoby przestępstwem. Jeśli ustawa przejdzie, każdy, kto nazwie osobę transpłciową niewłaściwą tożsamością płciową, będzie winny „zastraszania”, a kara wyniesie do pięciu lat więzienia lub grzywnę w wysokości 10 000 USD.

Czy te przepisy nie brzmią szaleńczo? Nie waż się ich kwestionować. Oczekuje się, że zaakceptujemy to szaleństwo, ponieważ jest „inkluzywne”. A jeśli rzucisz wyzwanie ruchowi transpłciowemu lub odważysz się nazwać pomieszanie płci zaburzeniem psychicznym, zostaniesz zakwalifikowany jako okrutny podżegacz nienawiści. W Nowym Jorku, Kalifornii i Michigan Nabuchodonozor oczekuje, że będziesz kłaniał się jego bożkowi. Nadszedł czas, aby racjonalni ludzie zaczęli płakać, zanim to szaleństwo nabierze większego rozpędu. To nie jest tylko atak na wartości rodzinne; to atak na podstawową inteligencję.

Oto trzy proste powody, dla których „logika” aktywistów transpłciowych jest błędna:
1. Płeć to rzeczywistość biologiczna, a nie tylko uczucie emocjonalne. W 2015 roku kobieta z Oregonu, Rachel Dolezal, została zdemaskowana jako oszustka, ponieważ twierdziła, że ​​jest Afroamerykanką, mimo że urodziła się z białych rodziców. Dolezal została nawet lokalną przywódczynią NAACP, dopóki jej skomplikowane oszustwo nie wyszło na jaw. Powiedziała NBC: „Identyfikuję się jako czarna”. Ale została wyśmiana na scenie narodowej, ponieważ wszyscy wiedzą, że nie można zmienić rasy tylko dlatego, że się chce. DNA określa rasę. Nie możesz „stać się” czarnym. Dlaczego więc nie zastosować tego samego standardu naukowego do płci? Dzisiejszy kodeks poprawności politycznej mówi, że jeśli urodziłeś się mężczyzną, ale teraz „czujesz” się kobietą, możesz korzystać z damskiej toalety, zmieniać swoją tożsamość płciową, a nawet uprawiać kobiece sporty. Obrońcy tej farsy twierdzą, że płeć jest psychologiczną „konstrukcją”, wymyśloną przez imperialistycznych chrześcijan.

2. Płeć musi być potwierdzona. Nie wiem, co ludzie obecnie palą, ale coś zaciemniło osąd pedagogów, którzy uważają, że dzieci należy zachęcać do „odkrywania” swoich płciowych możliwości. Podczas gdy płeć jest genetycznie wrodzona, chłopiec musi zostać wyszkolony na mężczyznę, a dziewczyna na kobietę. Ogromną rolę w kształtowaniu tożsamości płciowej u swoich dzieci odgrywają rodzice. Żyjemy w upadłym świecie, przez co ludzie są podatni na pomieszanie płci. Wykorzystywanie seksualne, zastraszanie, zawstydzanie, brak ojca, brak opieki rodzicielskiej i wiele innych czynników może spowodować, że dziecko lub nastolatek zakwestionuje swoją męskość lub kobiecość. Jednak jeśli osoba z dezorientacją płciową otrzyma poradę i zachętę, może przezwyciężyć swoje emocjonalne blizny. Dlaczego więc pedagodzy i psychologowie są dziś tak przeciwni pomaganiu dzieciom w przezwyciężaniu dysforii płciowej?

3. „Płynność płci” to mistyfikacja. Sekularyści postrzegają Biblię jako archaiczną i nieistotną, więc ignorują fakt, że pierwszy rozdział Księgi Rodzaju mówi, że Bóg stworzył ludzkość jako „mężczyznę i kobietę” (Rdz 1:27). W przeszłości nawet niechrześcijanie wierzyli w to, co ojcowie założyciele Ameryki nazywali „prawami natury i Boga natury”. Działaliśmy dobrze na tej ziemi przez tysiące lat z dwiema płciami. Dlaczego nagle ludzie mogą wybierać ze stale rosnącej listy ponad 64 płci? Kiedy ludzie wściekają się na Boga i buntują się przeciwko Jego prawom, popadają w ignorancję. Dzisiejsi pedagodzy przyjęli zwariowany pomysł, że płeć jest płynna i zmienna — mimo że nauka tego nie potwierdza. Jeśli mężczyzna zdecyduje, że naprawdę jest kobietą „wewnątrz”, jest zachęcany do przyjmowania hormonów, implantów piersi, noszenia makijażu i sukienek oraz zostania rzecznikiem celebrytów, takim jak Dylan Mulvaney – aktywista transpłciowy, który prawie zbankrutował dwa miesiące temu po tym, jak klienci negatywnie zareagowali na jego reklamy piwa Bud Light. Kiedy w tym tygodniu świętujemy założenie naszego narodu, mam nadzieję, że przyjmiemy powrót do chrześcijańskich zasad podzielanych przez wielu naszych założycieli. I modlę się, abyśmy nie pozwolili, aby nasze społeczności zostały porwane przez ludzi, którzy zaprzeczają Bogu, nauce i zdrowemu rozsądkowi. J. Lee Grady był redaktorem  Charisma  przez 11 lat, a obecnie jest starszym redaktorem współpracującym. Kieruje Mordecai Project  (themordecaiproject.org) , międzynarodową misją, która chroni kobiety i dziewczęta przed przemocą ze względu na płeć. Jego ostatnie książki to  „Follow Me”  i  „Let’s Go Deeper” (Charisma House).

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.