Bardzo wąska droga

Chuck D.Pierce

Wcześnie rano w czasie modlitwy [w środę, 1 lipca ], zacząłem prorokować o zbliżającej się do nas bardzo wąskiej drodze,… oto fragment objawienia, które pojawiło się proroczo. Słyszymy, jak Pan mówi:

„Tworzy się nowy korytarz, zawężam twoją drogę. Musisz zawęzić swoje pragnienia. Uświęcam pragnienia i zwężam korytarz przez który będziesz przechodzić. Będą nowe ustawienia i nowe zadania, wchodzisz do miejsca, które wprowadzi cię do rzeczywistości, której do tej pory nie znałeś. Wyjdziesz z ciemnego miejsce na światło, lecz korytarz, który widziałeś do tej pory zaczyna się zwężać, abyś mógł przecisnąć się do tej nowej rzeczywistości.

Jest to dzień Mojego „powołania Gedeona”. To dźwięk trąby, wezwanie Gedeona zostaje przekazane na ziemię. Pilne i konieczne jest, aby wezwanie Gedeona zostało usłyszane. Jest to wezwanie, które teraz dociera do rzeczywistości ziemskiej, aby oddzielić pragnienia Moich ludzi. Pragnienia Moich ludzi zostały zmieszane z ich własnymi pragnieniami.
W ciągu następnych 3 miesięcy zacznę oddzielać pragnienia Moich ludzi, tak aby mogli iść za Mną. Zaczęliście z Moim pragnieniem, aby dojść do nowego miejsca, lecz wasze pragnienia z minionych okresów pojawiają się i macie zamęt co do powołania, do którego teraz was wzywam. Musisz oddzielić pragnienia, zaczynając już teraz, tak abym mógł wciągnąć cię do nowego miejsca.

Grupy i oddziały zostaną zmniejszone, ponieważ będzie to czas zwężania. Korytarz zwęża się pośród tego dźwięku. Słuchaj! Słuchaj uważnie, ponieważ wezwanie trąby odzywa się i będzie podobnie jak za dni Gedeona. Namaszczenie, które daję, będzie namaszczeniem Gedeona, które pokona Midianitów, którzy przez ostatnia siedem lat grabili i kradli w czasie żniw.
Wiem, że aby obalić przeciwnika, który przychodził i niszczył pomyślny czas, musi dokonać się wielkie rozdzielenie. Muszę uporządkować powołanie Moich ludzi. Dzięki temu nadchodząca okazja była postrzegana inaczej.

Słuchaj dziś wezwania trąby i wiedz, że jest to dla Moich ludzi czas Gedeona. Zwróć uwagę na to wezwanie i powstań dziś, wejdź przez korytarz, który jest wąską drogą. Wiele rzeczy odpadnie na prawo i lewo, a nawet twoje ciało ulegnie zmianie, aby przejść przez te trzy następne miesiące, abyś przebił się do miejsca, które mam dla ciebie”.
deeo

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.