Boży dzień promocji

Nie myśl, że Bóg zapomniał o tobie! Bóg wszystko wykonuje według Swego suwerennego planu i w Swoim czasie. Czy, gdy wszystko już pasuje do siebie, nie zadziała? Przez minione dni Pan po prostu sprawdza twoje serce, aby zobaczyć, czy kochasz go bardziej niż „tych wszystkich”. Jeśli sława i akceptacja ludzi, popularność, tytuły i pozycje nie są już więcej przeszkodami dla ciebie, wtedy Pan może cię PROMOWAĆ.

Nadchodzi taki dzień, gdy `naczelny kamerdyner` będzie PAMIĘTAŁ o tobie i wyprowadzi cię, abyś zobaczył „faraona”. Nadchodzi ten dzień, w którym ty będziesz szybko się golił i zmieniał ubrania (I Moj. 41:14). Nadchodzi taki dzień, w którym praca nad twoimi fundamentami będzie skończona. Te fundamenty są budowane na Chrystusie i nie potrzebujesz już więcej ludzkiej czci. Możesz przynieść chwałę Bogu i powiedzieć: „NIE ja, lecz Bóg da faraonowi odpowiedź we właściwym czasie (I Moj. 41:16)

Zbliża się ten dzień, w którym ludzie dookoła ciebie powiedzą: „Czy można znaleźć takiego męża jak ten, w którym jest Duch Boży?….

Nadchodzi ten dzień, w którym będziesz wyniesiony jako następny po faraonie, zostanie ci założony pierścień, będziesz ubrany w znakomite szaty i złoty łańcuch powieszą Ci na szyi.

Cierpienia są tego warte!

Gdy bierzesz udział w cierpieniach Chrystusowych, będziesz przemieniony na Jego obraz.

Bóg jest dobry dla ciebie a Jego myśli o tobie nie są ku złemu. On ma nadzieję i przyszłość dla ciebie.

ZAKOŃCZENIE zawsze jest lepsze niż POCZĄTEK…

Dzieci Boże, czy słyszycie co Pan mówi?

On mówi: „SŁYSZAŁEM twoją modlitwę i WIDZIAŁEM twoje łzy, oto….. (Iz. 38:5)

Dzieci Boże, wszystkie obietnice zostały ustanowione przez Boga, a nie człowieka i Bóg WKRÓTCE je wypełni (I Moj. 41:32)….

Przypomnisz sobie marzenia, które kiedyś miałeś – zwracam się do tych, którzy mają takie powołanie jak Józef i oczekują na to, aby ich Bóg wypromował i wyniósł, aby zobaczyć Króla.

продвижение

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.