Codzienne rozważania_06.03.11

Chip Brogden

I wspomniał Piotr na słowa Jezusa, który powiedział: Zanim kur zapieje, trzykroć się mnie zaprzesz. I wyszedłszy, gorzko zapłakał„(Mat. 26:75).

Jezus nie był zaskoczony ani rozczarowany upadkiem Piotra i tak samo nie bywa zaskoczony czy rozczarowany, gdy ty upadasz. Pan raczej oczkuje na to, że gdy upadniesz zostaniesz zmuszony do uległości Jemu.  Jezus nie ma złudzeń co do ciebie i zna cię na wylot. Niemniej On wie jak bardzo jest chętny duch, a ciało słabe. Nasze słabości nie są problemem, problemem jest nasza niechęć do uznania własnych słabości.

Lecz przynoszę ci, drogi chrześcijańskich przyjacielu, dobra falę wielkiej radości! Ten upadek Ego jest kluczem do chrześcijańskiego życia. Jakkolwiek jest to bolesne, jakkolwiek gorzkie są łzy wywołane własnym upadkiem, dostarczają one wody do podlewania Drogocennego Ziarna, które jest zasiane w sercach i dzięki nim ono wzrasta. Rozpacz wywołana własną osobą jest bardzo podobna do klucza, który otwiera drzwi wszelkiej mocy, zwycięstwa, owocności w Chrystusie, którego szukamy.
Share your comments:
http://InfiniteSupply.Org/march6разработка продвижение раскрутка сайтов

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.