Codzienne rozważania_06.11.2013 – Radujcie się

Cecil_EV

Pastor Cecil A. Thompson

Niech radują się niebiosa i weseli się ziemia! Niech zaszumi morze i to, co je wypełnia! (12) Niech radują się pola i wszystko, co jest na nich; Niech szumią radośnie wszystkie drzewa leśne” (Ps 96:11-12).

Psalmista został pochwycony przez ekstazę chwały. Duch Święty wypełani go świadomością tego, że stworzenie zostało stworzone po to, aby przynosić chwałę Panu. To z boskiego natchnienia psalmista mówi swoim czytelnikom, że wszystko zostało stworzone do radości.

Przyjrzyj się jak zbliża się potężna burze, zobacz błyskawice przecinające błyskami niebo. Następują po nich grzmoty, które są wstanie wstrząsać ziemią. Niektórych może to wystraszyć, lecz dla moich uszu jest to głos chwały.

Usiądź sobie przy ślicznym górskim strumyku a niemal dosłownie da się usłyszeć jak woda chwali Pana. Przejdź się po majestatycznym lesie i zatrzymaj się na tyle długo, aby usłyszeć jak bryza przepływa wśród gałęzi. Jeśli posłuchasz uważnie, może będziesz w stanie usłyszeć symfonię chwały całego Wszechświata dla Boga

Jeśli całe stworzenie zostało stworzone, aby chwalić i adorować to gdzie ty sam znajdujesz się w tym wszystkim? Obawiam się, że łatwiej jest narzekać i marudzić, zamiast chwalić i cieszyć się. Chciałbym rzucić ci wyzwanie, abyś wyszedł poza swoją partię litości i cieszył się wszystkim cudami wspaniałego Bożego stworzenia.

Wiele błogosławieństw, Drogie Serca. Zbliżcie się dziś do Boga, zaufajcie Mu całkowicie i bądźcie błogosławieństwem!

– – – Pastor Cecil

продвижение

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.