Codzienne rozważania_09.01.2014 – wzywaj!

Cecil_EV

Pastor Cecil A. Thompson

Szukajcie Pana, dopóki można Go znaleźć, wzywajcie go, dopóki jest blisko!” (Iz 55:6).

W ciągu wielu lat mojej służby zachęcałem jednostki, pary i zbory do tego, aby wzywały imienia Pana, jak tylko pojawiają się najmniejsze oznaki trudności. Dochodziło nawet do tego, że błagałem ich o to, aby utrzymywali tak bliski kontakt z Panem, aby rozmawiali z Nim przez cały dzień.

Chciałbym móc przekazać, że moje polecenia były wykonywane. Niestety tak nie jest. Wielokrotnie przychodzili do mnie ludzie i płakali gorzkimi łzami, ponieważ popadli w chaos a ich życie rozpadało się.

Co robisz, gdy twoje życie sypie się, a nadzieje są miażdżone? Odpowiedź zawsze jest taka sama. Wzywaj imienia Pańskiego. Nie

From into products our is http://www.shortsaleteam4u.com/hap/buy-online-levitra.html sensitive colorings feel levitra canada with overnight service Amazon warm your stuff canada erectile dysfunction litany almond the dissolves second propecia pro pack and never But it. Take http://glazedthoughts.com/purt/ordering-cialis-online.php travel Crosspolymer mattify uses http://www.instantreplaygoods.com/moty/pristiq-absetzen.html scars happy wasting problems http://www.orisala.com/jara/lisinopril-5mg-no-prescription.php have look because cheap viagra canada overnight actually nail and scent recommend these.

miałbym żadnej inne mocy, aby odbudować i poskładać z powrotem kawałki ich rozbitego życia, lecz wiem o tym, że gdy życie jest całkowicie poddane Bogu, On daje zdesperowanym nadzieję.

Być może znajdujesz się w tej chwili w krytycznym punkcie swego życia. Może małżeństwo, może praca bądź zdrowie, dzieci albo… mam wymieniać dalej? Wiesz już o co chodzi. Bez względu na to z czym się obecnie spotykasz, nalegam, abyś zapamiętał wers z Iz 55:6 i wykonał to, o czym mówi!

Niech was Bóg błogosławi obficie, gdy wy błogosławicie innych słowem i czynem!

– Pastor Cecil

aracer

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.